1 jun - 16 aug 2018
Men

Pēc "iAM Floorball" uzvaras izmaiņas labāko trijniekā
2018-07-16

Starp trim labākajām līgas komandām ielauzušies "iAM Floorball" spēlētāji, kas tikuši pie uzvaras cīņā ar "Pafbet" – 7:6.

Iepriekšējā pārceltajā spēlē "iAM Floorball" saplosīja "Citadele" vienību, bet citā pārceltajā spēlē pret "Pafbet" spēkošanās izvērtās krietni spraigāka. Visas spēles laikā neviena no komandām nespēja iekrāt vairāk par divu vārtu pārsvaru. Sākoties pēdējām divām minūtēm, rezultāts bija neizšķirts 5:5, bet tad Gatis Egle guva vārtus. Pēdējā minūtē Artūrs Narogs pārsvaru palielināja līdz 7:5 un Klāva Andersona vārtu guvums pēdējās sekundēs vairs neko būtiski nespēja mainīt cīņā.

Uzvarētāju rindās tieši Egle ar trim vārtu guvumiem un vienu rezultatīvu piespēli bija rezultatīvākais. Pretējās rindās Kristeram Gudļevskim divi vārti un viena rezultatīva piespēle.

Pēc šīs uzvaras "iAM Floorball" turnīra tabulā pakāpās uz trešo vietu.