1 jun - 16 aug 2018
Men

Nerezultatīvās cīņās uzvar “dtg.lv” un “Sharks”
2018-08-16

Pirmās ceturtdaļfinālu spēles aizvadījušas arī atlikušās četras komandas, pie uzvarām tiekot “dtg.lv” un “Sharks”. Tomēr skaidrs, ka abos pāros vēl gaidāmas spraigas cīņas par tikšanu pusfinālos.

Dienas pirmajā mačā “DTG.lv” pirmajā puslaikā vairākkārt izvirzījās vadībā cīņā pret LSTA, kas regulāro sezonu noslēdza septītajā vietā. Sākoties otrajam puslaikam, Georgijs Toreko ar precīzu metienu sadeldēja rezultāta starpību līdz minimumam, tādējādi joprojām uzturot intrigu cīņā. Savas pozīcijas “DTG.lv” prata nostiprināt vien spēles izskaņā, ar diviem precīziem metieniem iekrājot triju vārtu pārsvaru un izcīnot uzvaru cīņā ar rezultātu 6:3.

Ja pirmā dienas spēle nebija sevišķi rezultatīva, tad otro maču vēl vairāk var dēvēt par kārtīgu play-off spēkošanos, kurā kopumā tika gūti vien trīs vārti. “Sharks” pirmā puslaika otrajā pusē minūtes laikā guva divus vārtus mačā pret “Rockets SR”, kuriem Rendijs Gulbis desmit minūtes pirms cīņas beigām vienus vārtus spēja atgūt. Lai gan laiks vēl bija pietiekami, vārti vairs tā arī netika gūti un “Sharks” spēra soli tuvāk pusfinālam, uzvarot spēli ar rezultātu 2:1.