1 jun - 16 aug 2018
Men

Cīņa par Rīgas kausu sākas ar spraigām spēlēm
2018-06-12

Ar trim spēlēm sākusies kārtējā Tautas florbola līgas sezona, kuras regulārā turnīra uzvarētāji tiks kronēti par Rīgas atklātā čempionāta uzvarētājiem.

Šovasar turnīrā piedalās astoņas komandas, kas vispirms aizvadīs divu apļu turnīru, pēc kura noslēguma trīs labākās komandas saņems godalgas kā labākās komandas Rīgas atklātajā florbola čempionātā. Pēc tam visas astoņas komandas turpinās cīņu izslēgšanas turnīrā, lai spēkotos par iespaidīgā izmēra Lāčplēša ceļojošo kausu.

Turnīra pirmajā dienā tika aizvadītas trīs spēles. Pirmajā no tām desmit minūtes pirms cīņas beigām "iAM Floorball" atradās 6:4 vadībā pret "Rockets Seniori", taču tad septiņās minūtēs pamanījās ielaist piecus vārtus, nonākot neapskaužamā situācijā, no kuras nespēja atgūties. Līdz ar to "Rockets SR" svinēja uzvaru ar rezultātu 10:7 un iespaidīgu sniegumu nodemonstrēja Imants Lastovskis, kurš guva trīs vārtus un izdarīja divas rezultatīvas piespēles. Zaudētājiem Dāvidam Barkānam trīs vārti un tikpat rezultatīvas piespēles.

Krietni mazāk vārtu bija novērojami cīņā starp "Pafbet" un LSTA vienībām. Soli pa solim "Pafbet" iekrāja pārsvaru, četras minūtes pirms beigām esot priekšā ar rezultātu 3:0. Atlikušajā laikā komanda gan atslābinājās, ļaujot pretiniekiem pēdējā minūtē pietuvoties līdz vienam precīzam metienam. Uzvara ar rezultātu 3:2 gan nekur neizpalika. Jāpiezīmē, ka uzvarētājiem pie punktiem tika vien divi spēlētāji, Mārcim Mednim tiekot pie diviem vārtiem un vienu piespēli, bet Edgara Taubes rēķinā vārti un divas piespēles.

Pēdējā mačā "dtg.lv" pirmā puslaika beigās izvirzījās vadībā pret "Sharks", taču otrā puslaika pašā ievadā nonāca iedzinējos ar 1:2 pēc tam, kad divus vārtus guva Antons Broks. DTG ātri spēja izlīdzināt rezultātu, bet uzvarētāja liktenis izšķīrās pēdējās trīs minūtēs, kad divus vārtus guva Ainars Nahodkins, kurš atnesa DTG komandai uzvaru ar rezultātu 4:2.