1 jun - 16 aug 2018
Men

Līderu cīņā "RBB.lv" smaga uzvara
2018-06-26

Turnīra sestajā kārtā savā starpā sacentās abas turnīra līdervienības, parūpējoties par aizraujošu cīņu, kurā "RBB.lv" spraigā mačā ar 7:6 pieveica "Dtg.lv", tādējādi palielinot savu pārsvaru tabulā.

Mača rezultātu jau pēc 73 nospēlētām sekundēm atklāja "dtg.lv", tādējādi radot papildu intrigu. Tiesa, pēc minūtes viņi jau bija iedzinējos, bet puslaiku zaudēja ar 1:7. Pēc pārtraukuma sekoja pakaļdzīšanās un trešdaļas vidū "datoriķi" bija pietuvojušies jau līdz 5:7. Mača izskaņā tika gūti vēl vieni vārti, bet izglābties neizdevās. Līdz ar to "dtg.lv" pēdējās trīs spēles izvērtušās ļoti spraigas, izcīnot vienu minimālu uzvaru, piedzīvojot minimālu zaudējumu un vienreiz arī spēlējot neizšķirti. Uzvarētājiem rezultatīvākais ar diviem vārtiem un vienu piespēli bija Ralfs Orste, bet pretiniekiem Reinalds Rimša un Valters Ērglis guva pa vārtiem un izdarīja rezultatīvu piespēli.

Pēc līdzīga scenārija pie diviem punktiem tabulā tika "Sharks", kas cīņas pirmajā trešdaļā iekrāja solīdu 5:1 vadību pret "Pafbet", ko pēc pārtraukuma spēja nosargāt, katrai komandai gūstot pa diviem vārtiem. Uzvarētājiem Antos Broks guva trīs vārtus un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli. Zaudētājiem Matīss Bičevskis tika pie vārtu guvuma un rezultatīvas piespēles.

Vēl viena cīņa starp "iAM Floorball" un "Citadele" pārcelta uz vēlāku laiku.