Cuponline använder cookies
Läs mer
Riga Hockey Cup 2018
Riga Cup Events SIA
,
Ishockey
Riga
Riga
Ishockey
30 mar - 29 apr 2018
Boys 2008; 2007;2006;2005;2004;2003;2002;1998
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Klasser / Grupper
Klass
B10
Grupp
Group A
EKS08 White
HC Vipers Red
HK Zibeni
Pardaugava 3
Grupp
Group B
HK Ogre Juniors
Jurmalas SS
Sweden SHD 08
Team Hockey Talents 1
Grupp
Group C
EKS08 Blue
HC Vipers Black
HS Kurbads
Pardaugava 2
Grupp
Group D
HS Mogo 08
HS Riga 2009
Pyhajarven Pohti
Team Hockey Talents 2
Grupp
Group E
BHC37
Brocenu NBJSS 2008
Fenix 2008
Tordon White
Grupp
Group F
Giganty
Jelgavas Ledus sporta skola
Junost Minsk
Marupe HS Baltie
Grupp
Group G
HC Shakhter Soligorsk
Marupe HS Zalie
Pardaugava 1
Tordon Orange
Grupp
Group H
Gelezinis vilkas 2008
HS Riga 2008 B
Keupa HT
Rebel Team Switzerland
Klass
B11
Grupp
Group A
HK Ogre Juniors
Jokers Academy 2007
Kryzhinka
Lida 2007
Pardaugava 2
Team Hockey Talents
Tordon White
Grupp
Group B
Danish White Lions
HS Mogo 07
HS Riga 2007 A
Red Star 2007
SaiPa Yellow
Tordon Orange
Tukums
Grupp
Group C
Gelezinis vilkas 2007
HS Riga 2008
Jelgavas Ledus Sporta skola
Rebel Team Switzerland
SK Minsk
Sweden SHD U11
Team 21
Grupp
Group D
Czech Star Team
Dnepr 2007
HK Energetik
HS Riga 2007 B
Pardaugava 1
SaiPa Black
Tordon Black
Klass
B12 AA
Grupp
Group A
Bobrov
HS Kurbads
HS Riga 2006B
Yantar-2
Grupp
Group B
Daugavpils BJSS
HJK Green Helsinki Hockey Club
Pardaugava B
Saulys/DKLRM
Grupp
Group C
HJK Black Helsinki Hockey Club
HS Riga 2007 A
Marupe HS/Zalie
Pelicans E1-06 Hollola
Grupp
Group D
HK Broceni
Marupe HS/Baltie
Red Devils
Sotkamon Kiekko P06
Grupp
Group E
HK Broceni
HS Riga 2006B
Pelicans E1-06 Hollola
Saulys/DKLRM
Grupp
Group F
HS Kurbads
HS Riga 2007 A
Pardaugava B
Red Devils
Grupp
Group G
Daugavpils BJSS
Marupe HS/Baltie
Marupe HS/Zalie
Yantar-2
Grupp
Group H
Bobrov
HJK Black Helsinki Hockey Club
HJK Green Helsinki Hockey Club
Sotkamon Kiekko P06
Klass
B12 AAA
Grupp
Group A
Future Star Hockey Academy
HJK White Helsinki Hockey Club
Jokers Academy 2006
Pardaugava
Yunost
Grupp
Group B
HK Ogre Juniors
Moscow Spartak
Team Hockey Talents
Team Pelimatkat
Tordon 06 White
Grupp
Group C
HC Ocelari Trinec
HK Gomel 2006
HS Riga 2006
Pardaugava A
Tordon 06 Black
Grupp
Group D
Gelezinis Vilkas 2006
HC Shakhter Soligorsk
Jelgavas Ledus Sporta skola
Tordon 06 Orange
Yantar
Grupp
Group E
Future Star Hockey Academy
Moscow Spartak
Pardaugava
Tordon 06 White
Grupp
Group F
HC Ocelari Trinec
HS Riga 2006
Tordon 06 Orange
Yantar
Grupp
Group G
HJK White Helsinki Hockey Club
HK Ogre Juniors
Jokers Academy 2006
Team Hockey Talents
Grupp
Group H
Gelezinis Vilkas 2006
HC Shakhter Soligorsk
Pardaugava A
Tordon 06 Black
Grupp
Group I
HK Gomel 2006
Jelgavas Ledus Sporta skola
Team Pelimatkat
Yunost
Klass
B13
Grupp
Group A
Bulldogs
Geneve Future
LKP 05
Pardaugava 1
Grupp
Group B
HC AZ Havirov
HC Nokia Black
HK Ogre Juniors
Tordon Orange
Grupp
Group C
HC Nokia Orange
HS Riga 2005
Olympic Hopes
Valerenga Hockey
Grupp
Group D
Ilves Black
Pajala Hockey Club
Pardaugava 2
Russichi
Grupp
Group E
HC Shakhter Soligorsk
HS Kurbads
South of Sweden Kings
Team Hockey Talents
Grupp
Group F
HS Kurbads 05
HS Riga Lions
Kiekko-Vantaa White
Tordon Black
Grupp
Group G
European Hockey Academy '06
Ilves White
Ozo Stars U13
Tordon White
Grupp
Group H
HCT Young Lions U13
Jelgavas Ledus Sporta skola
Kiekko-Vantaa Blue
North Select
Klass
B14 AA
Grupp
Group A
HCK Salamat Blue
KJT Black
Nordic Hockey Black
Saulys/BTA
Grupp
Group B
HPK04 Black
Kiekko - Tiikerit 2004
Pelicans04 White 2
SKA Gazprombank
Grupp
Group C
Diskos P04 div.2
HCK Salamat White
Pardaugava 2.div
Pelicans04 White 1
Grupp
Group D
Hasle - Loren
Hedemora SK
KJT White
Nordic Hockey Gold
Grupp
Group E
HCK Salamat Blue
HCK Salamat White
Hedemora SK
SKA Gazprombank
Grupp
Group F
Diskos P04 div.2
Hasle - Loren
Kiekko - Tiikerit 2004
Saulys/BTA
Grupp
Group G
HPK04 Black
KJT White
Nordic Hockey Black
Pardaugava 2.div
Grupp
Group H
KJT Black
Nordic Hockey Gold
Pelicans04 White 1
Pelicans04 White 2
Klass
B14 AAA
Grupp
Group A
Czech Stars Team
HC Istrebiteli
HK Kurbads
Pardaugava 1.div
Rebel Team Switzerland
Tordon White
Grupp
Group B
Future Stars 2004
HS Riga 2004
Ikavit Moscow 2004
Jelgavas Ledus Sporta skola
Team Pelimatkat
West Coast
Grupp
Group C
Dinamo Riga
European Hockey Academy '05
HPK04 Orange
SAGA 2004 Riga
Scandinavian Vikings
Tordon Orange
Grupp
Group D
Gelezinis Vilkas 2004
HK Ogre Juniors
KJT Blue
Ozo Stars U14
Team Hockey Talents
Tordon Black
Klass
B15
Grupp
Group A
Guldmedshytte SK
IHS/Pardaugava
KKP/K-Laser C2-03
SKA Silver Lions 2003
Team Hockey Talents
Tordon White
Grupp
Group B
Brynas IF
HK Ogre Juniors
Hunters/Ljk C2 03
Kloten Young Flyers
Marupe
Oliva
Grupp
Group C
Easttown HC
Gelezinis Vilkas 2003
HC Fribourg Gotteron
HS Riga 2003
Tordon Orange
TPS U15
Grupp
Group D
Diskos P03
IHS/Prizma
Team Hungary U15
Tordon Black
Tverichi
Zurich Lions
Klass
B16
Grupp
Group A
Centr2002
HK Ogre Juniors
HS Riga 2002
KalPa C Akatemia
U16 Gentofte Stars
Grupp
Group B
Armada Odintsovo
Jelgavas Ledus Sporta skola
Leki-75
Marupe
Tromso Hockey U16
Grupp
Group C
HC Everest
Himik 2002
Hokeja Skola PERKONS
IHS Pardaugava
Kiekko-Vantaa
Tordon
Grupp
Group D
Armada Odintsovo
HS Riga 2002
IHS Pardaugava
Grupp
Group E
Centr2002
Jelgavas Ledus Sporta skola
Kiekko-Vantaa
Grupp
Group F
HK Ogre Juniors
Marupe
Tordon
Grupp
Group G
Himik 2002
Leki-75
U16 Gentofte Stars
Grupp
Group H
HC Everest
Hokeja Skola PERKONS
KalPa C Akatemia
Tromso Hockey U16
Klass
B20
Grupp
Group A
HC Ultramar
HS Riga
Pardaugava 1
Spanga IS
Sunne IK
Grupp
Group B
HK Venta 2002
IFK Osteraker Vikings Hockey
Pardaugava 2
Valmiera
Volvo
Grupp
Group C
HC Ultramar
HK Venta 2002
HS Riga
Pardaugava 2
Sunne IK
Volvo
Grupp
Group D
IFK Osteraker Vikings Hockey
Pardaugava 1
Spanga IS
Valmiera
Klass
U12
Grupp
Group G
HJK Helsinki
Jokers Academy 2006
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad