Riga Hockey Cup 2018
Ishockey
30 mar - 29 apr 2018
Boys 2008; 2007;2006;2005;2004;2003;2002;1998
Matchdag
Klass
Grupp
Matchtyp
Arena

# Tid Arena Hemmalag Bortalag Resultat
2018-04-29
91 21/24 place B10 07:00 tmp EKS08 White EKS08 White vs Marupe HS Baltie 4 - 3 SO
93 9/12 place B11 07:00 tmp Kryzhinka Kryzhinka vs Danish White Lions 5 - 3
95 29/32 place B10 07:00 tmp Marupe HS Zalie Marupe HS Zalie vs Brocenu NBJSS 2008 3 - 6
99 27th place B11 07:00 tmp SaiPa Yellow SaiPa Yellow vs Pardaugava 1 5 - 4
95 5/8 place B11 07:30 tmp Pardaugava 2 Pardaugava 2 vs Tordon Orange 1 - 0
92 21/24 place B10 07:45 tmp HS Riga 2008 B HS Riga 2008 B vs HS Riga 2009 0 - 3
96 29/32 place B10 07:45 tmp Pardaugava 3 Pardaugava 3 vs EKS08 Blue 0 - 1
107 11th place B10 07:45 tmp HC Shakhter Soligorsk HC Shakhter Soligorsk vs Giganty 1 - 2
94 9/12 place B11 08:15 tmp SK Minsk SK Minsk vs Tordon Black 5 - 2
100 25th place B11 08:15 tmp Team Hockey Talents Team Hockey Talents vs Gelezinis vilkas 2007 1 - 4
108 9th place B10 08:30 tmp Junost Minsk Junost Minsk vs HC Vipers Red 3 - 1
89 17/20 place B10 08:45 tmp Gelezinis vilkas 2008 Gelezinis vilkas 2008 vs HS Mogo 08 4 - 2
93 25/28 place B10 08:45 tmp Jurmalas SS Jurmalas SS vs HS Kurbads 2 - 4
96 5/8 place B11 08:45 tmp Sweden SHD U11 Sweden SHD U11 vs Czech Star Team 4 - 1
90 17/20 place B10 09:30 tmp Team Hockey Talents 1 Team Hockey Talents 1 vs Jelgavas Ledus sporta skola 3 - 7
94 25/28 place B10 09:30 tmp Pardaugava 1 Pardaugava 1 vs Tordon White 1 - 6
97 1/2 final B11 09:30 tmp Jokers Academy 2007 Jokers Academy 2007 vs HS Riga 2007 A 2 - 3
101 23th place B11 09:30 tmp HS Mogo 07 HS Mogo 07 vs HS Riga 2007 B 1 - 2
106 13th place B11 09:30 tmp HK Ogre Juniors HK Ogre Juniors vs Dnepr 2007 1 - 2
105 15th place B10 10:00 tmp HK Ogre Juniors HK Ogre Juniors vs Tordon Orange 1 - 6
97 31st place B10 10:30 tmp Marupe HS Zalie Marupe HS Zalie vs Pardaugava 3 3 - 2 SO
101 23th place B10 10:30 tmp Marupe HS Baltie Marupe HS Baltie vs HS Riga 2008 B 1 - 0 SO
98 1/2 final B11 10:45 tmp Team 21 Team 21 vs HK Energetik 3 - 1
102 21st place B11 10:45 tmp Lida 2007 Lida 2007 vs Jelgavas Ledus Sporta skola 2 - 5
105 15th place B11 10:45 tmp Red Star 2007 Red Star 2007 vs Rebel Team Switzerland 1 - 0 SO
106 13th place B10 10:45 tmp HC Vipers Black HC Vipers Black vs Pardaugava 2 0 - 1
98 29th place B10 11:15 tmp Brocenu NBJSS 2008 Brocenu NBJSS 2008 vs EKS08 Blue 3 - 1
102 21st place B10 11:15 tmp EKS08 White EKS08 White vs HS Riga 2009 2 - 1
109 7th place B11 11:45 tmp Tordon Orange Tordon Orange vs Czech Star Team 5 - 1
103 19th place B11 12:00 tmp Tukums Tukums vs SaiPa Black 5 - 6
107 11th place B11 12:00 tmp Danish White Lions Danish White Lions vs Tordon Black 2 - 1
109 7th place B10 12:00 tmp Team Hockey Talents 2 Team Hockey Talents 2 vs BHC37 1 - 2
99 27th place B10 12:15 tmp Jurmalas SS Jurmalas SS vs Pardaugava 1 1 - 4
103 19th place B10 12:15 tmp HS Mogo 08 HS Mogo 08 vs Team Hockey Talents 1 4 - 0
110 5th place B10 12:45 tmp HK Zibeni HK Zibeni vs Keupa HT 0 - 2
100 25th place B10 13:00 tmp HS Kurbads HS Kurbads vs Tordon White 0 - 10
104 17th place B10 13:00 tmp Gelezinis vilkas 2008 Gelezinis vilkas 2008 vs Jelgavas Ledus sporta skola 1 - 2 SO
110 5th place B11 13:00 tmp Pardaugava 2 Pardaugava 2 vs Sweden SHD U11 0 - 4
104 17th place B11 13:15 tmp Tordon White Tordon White vs HS Riga 2008 8 - 0
108 9th place B11 13:15 tmp Kryzhinka Kryzhinka vs SK Minsk 4 - 0
111 3rd place B11 13:45 tmp Jokers Academy 2007 Jokers Academy 2007 vs HK Energetik 5 - 2
111 3rd place B10 15:00 tmp Fenix 2008 Fenix 2008 vs Pyhajarven Pohti 2 - 1
112 Final B10 15:45 tmp Rebel Team Switzerland Rebel Team Switzerland vs Sweden SHD 08 1 - 2
112 Final B11 16:45 tmp HS Riga 2007 A HS Riga 2007 A vs Team 21 4 - 2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift