Cuponline använder cookies
Läs mer
Riga Hockey Cup 2018
Riga Cup Events SIA
,
Ishockey
Riga
Riga
Ishockey
30 mar - 29 apr 2018
Boys 2008; 2007;2006;2005;2004;2003;2002;1998
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Grupp Group F
Välj
Klass B10
Group A
Group B
Group C
Group D
Group E
Group F
Group G
Group H
Klass B11
Group A
Group B
Group C
Group D
Klass B12 AA
Group A
Group B
Group C
Group D
Group E
Group F
Group G
Group H
Klass B12 AAA
Group A
Group B
Group C
Group D
Group E
Group F
Group G
Group H
Group I
Klass B13
Group A
Group B
Group C
Group D
Group E
Group F
Group G
Group H
Klass B14 AA
Group A
Group B
Group C
Group D
Group E
Group F
Group G
Group H
Klass B14 AAA
Group A
Group B
Group C
Group D
Klass B15
Group A
Group B
Group C
Group D
Klass B16
Group A
Group B
Group C
Group D
Group E
Group F
Group G
Group H
Klass B20
Group A
Group B
Group C
Group D
Klass U12
Group G
#
Lag
M
V
O
F
GM
IM
+/-
P
1
Junost Minsk
3
2
0
1
13
7
6
4
2
Giganty
3
2
0
1
14
10
4
4
3
Jelgavas Ledus sporta skola
3
1
0
2
9
11
-2
2
4
Marupe HS Baltie
3
1
0
2
4
12
-8
2
M=Matcher, V=Vinster, O=Oavgjorda, F=Förluster, GM=Gjorda mål, IM=Insläppta mål, +/-=Målskillnad, P=Poäng
Matcher
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2018-04-27
11
B10
Group F
11:00
Volvo B
tmp
Jelgavas Ledus sporta skola
Giganty
Jelgavas Ledus sporta skola vs Giganty
2
-
5
12
B10
Group F
11:45
Volvo B
tmp
Junost Minsk
Marupe HS Baltie
Junost Minsk vs Marupe HS Baltie
3
-
0
27
B10
Group F
16:15
Volvo B
tmp
Marupe HS Baltie
Jelgavas Ledus sporta skola
Marupe HS Baltie vs Jelgavas Ledus sporta skola
4
-
3
28
B10
Group F
17:00
Volvo B
tmp
Giganty
Junost Minsk
Giganty vs Junost Minsk
3
-
8
2018-04-28
43
B10
Group F
07:45
Mogo
tmp
Marupe HS Baltie
Giganty
Marupe HS Baltie vs Giganty
0
-
6
44
B10
Group F
07:45
Kurbads
tmp
Jelgavas Ledus sporta skola
Junost Minsk
Jelgavas Ledus sporta skola vs Junost Minsk
4
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad