Cuponline använder cookies
Läs mer
Calle Järnkrok Cup 2019
Gävle GIK Hockey
,
Ishockey
Nynäshallen Gävle
Nynäshallen Gävle
Ishockey
23 mar 2019
U10
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Calle Järnkrok cup
GGIK U16 Höstcup
Elias Lindholm Cup 2023
Calle Järnkrok cup
Ankarcupen
Calle Järnkrok cup
Elias Lindholm cup
Ankarcupen U14 2022
GGIK Cupen U15
GGIK Cup 2021
Ankarcupen U14 2021
Calle Järnkrok Cup 2020
Ankarcupen U-14
Elias Lindholm Cup 2019
Calle Järnkrok Cup 2019
Ankarcupen U14 2019
Elias Lindholm Cup 2018
Calle Järnkrok Cup 2018
Ankarcupen U14 2018
Ankarcupen U14 2017
Godiscupen 2016
Ankarcupen
Ankarcupen
Sportlovscupen
Ankarcupen
Sportlovscupen
Ankarcupen U14 2013
Ankarcupen
Ankarcupen 2008
Ankarcupen 2007
Ankarcupen 2006
Ankarcupen 2005
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher
Matchdag
lördag 23 mars (2019)
More filters
Klass
U10
Grupp
Grupp 1
Grupp 2
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Nynäshallen, Gävle
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2019-03-23
1
U10
Grupp 1
09:00
Omgång
1
tmp
Gävle GIK
Hudiksvalls HC
Gävle GIK vs Hudiksvalls HC
3
-
3
2
U10
Grupp 2
10:00
Omgång
1
tmp
Almtuna IS
Bålsta HC
Almtuna IS vs Bålsta HC
8
-
1
3
U10
Grupp 1
11:00
Omgång
1
tmp
Borlänge Hockey Vit
Gävle GIK
Borlänge Hockey Vit vs Gävle GIK
2
-
4
4
U10
Grupp 2
12:00
Omgång
1
tmp
Borlänge Hockey Blå
Almtuna IS
Borlänge Hockey Blå vs Almtuna IS
5
-
12
5
U10
Grupp 1
13:00
Omgång
1
tmp
Hudiksvalls HC
Borlänge Hockey Vit
Hudiksvalls HC vs Borlänge Hockey Vit
6
-
7
6
U10
Grupp 2
14:00
Omgång
1
tmp
Bålsta HC
Borlänge Hockey Blå
Bålsta HC vs Borlänge Hockey Blå
3
-
3
7
Semi 1
U10
15:00
Omgång
2
tmp
Gävle GIK
Borlänge Hockey Blå
Gävle GIK vs Borlänge Hockey Blå
4
-
2
8
Semi 2
U10
16:00
Omgång
2
tmp
Almtuna IS
Borlänge Hockey Vit
Almtuna IS vs Borlänge Hockey Vit
5
-
0
9
Placeringsmatch
U10
17:00
Omgång
3
tmp
Hudiksvalls HC
Bålsta HC
Hudiksvalls HC vs Bålsta HC
0
-
4
10
Bronsmatch
U10
18:00
Omgång
3
tmp
Borlänge Hockey Blå
Borlänge Hockey Vit
Borlänge Hockey Blå vs Borlänge Hockey Vit
5
-
6
SO
11
Final
U10
19:00
Omgång
3
tmp
Gävle GIK
Almtuna IS
Gävle GIK vs Almtuna IS
2
-
9
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad