Cuponline använder cookies
Läs mer
Parkcupen
Vaksala SK
,
Fotboll
Uppsala
Uppsala
Fotboll
30 sep - 1 okt 2017
7 - 12 år
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Parkcupen
Parkcupen 2016
Parkcupen 2015
UNT Cupen
Parkcupen
Parkcupen 2013
Parkcupen
Parkcupen
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher
Matchdag
lördag 30 september (2017)
söndag 1 oktober (2017)
More filters
Klass
Flickor 05
Flickor 06
Flickor 07
Flickor 08 5 manna
Flickor 08 Sjumanna
Flickor 09
Flickor 10
Pojkar 05
Pojkar 06
Pojkar 07
Pojkar 08 5 manna
Pojkar 08 sjumanna
Pojkar 09
Pojkar 10
Grupp
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp D
Grupp D
Grupp D
Grupp D
Grupp D
Grupp D
Grupp D
Grupp D
Grupp E
Grupp E
Grupp E
Grupp E
Grupp E
Grupp E
Grupp F
Grupp F
Grupp F
Grupp F
Grupp F
Grupp G
Grupp G
Grupp G
Grupp H
Grupp H
Grupp I
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Årsta IP 1
Årsta IP 10
Årsta IP 11
Årsta IP 12
Årsta IP 13
Årsta IP 14
Årsta IP 14 Sjumanna
Årsta IP 15
Årsta IP 15 Sjumanna
Årsta IP 16
Årsta IP 17
Årsta IP 18
Årsta IP 2
Årsta IP 3
Årsta IP 4
Årsta IP 5
Årsta IP 6
Årsta IP 7
Årsta IP 8
Årsta IP 9
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2017-10-01
2
Pojkar 06
Grupp B
08:00
Årsta IP 2
Omgång
1
tmp
Sunnersta AIF Grön
Knvista IK Gul
Sunnersta AIF Grön vs Knvista IK Gul
13
Flickor 07
Grupp B
08:40
Årsta IP 2
Omgång
1
tmp
Vaksala SK Gul
SK Iron Vit
Vaksala SK Gul vs SK Iron Vit
18
Pojkar 05
Grupp A
09:20
Årsta IP 2
Omgång
4
tmp
IF VP Uppsala
Gimo IF FK
IF VP Uppsala vs Gimo IF FK
32
Pojkar 07
Grupp B
10:00
Årsta IP 2
Omgång
1
tmp
Danmarks IF 1
SK Iron Blå
Danmarks IF 1 vs SK Iron Blå
45
Pojkar 07
Grupp G
10:40
Årsta IP 2
Omgång
3
tmp
Romfartuna
Vaksala SK Svart 2
Romfartuna vs Vaksala SK Svart 2
60
Pojkar 07
Grupp D
11:20
Årsta IP 2
Omgång
2
tmp
GUSK Svart
IK Sirius Ekudden
GUSK Svart vs IK Sirius Ekudden
75
Nivåanpassningsmatcher P 07
Pojkar 07
12:00
Årsta IP 2
Omgång
1
tmp
Sk Iron Vit
Håbo FF Röd
Sk Iron Vit vs Håbo FF Röd
90
Pojkar 07
Grupp B
12:40
Årsta IP 2
Omgång
3
tmp
Sandvikens IF
Danmarks IF 1
Sandvikens IF vs Danmarks IF 1
105
Nivåanpassningsmatcher P 06
Pojkar 06
13:20
Årsta IP 2
Omgång
2
tmp
Roslagsbro IF
SK Iron
Roslagsbro IF vs SK Iron
120
Nivåanpassningsmatcher P 07
Pojkar 07
14:00
Årsta IP 2
Omgång
1
tmp
IK Sirius Ekudden
Hammarlands IK
IK Sirius Ekudden vs Hammarlands IK
135
Nivåanpassningsmatcher F 07
Flickor 07
14:40
Årsta IP 2
Omgång
2
tmp
Bälinge IF Gul
Vaksala SK Svart
Bälinge IF Gul vs Vaksala SK Svart
149
Nivåanpassningsmatcher F 07
Flickor 07
15:20
Årsta IP 2
Omgång
3
tmp
Håbo FF Svart
Sunnersta AIF
Håbo FF Svart vs Sunnersta AIF
163
Nivåanpassningsmatcher P 06
Pojkar 06
16:00
Årsta IP 2
Omgång
2
tmp
Danmarks IF Röd
Rasbo IK
Danmarks IF Röd vs Rasbo IK
170
Nivåanpassningsmatcher P 07
Pojkar 07
16:40
Årsta IP 2
Omgång
3
tmp
Hammarlands IK
Vaksala SK Svart 1
Hammarlands IK vs Vaksala SK Svart 1
179
Nivåanpassningsmatcher P 06
Pojkar 06
17:20
Årsta IP 2
Omgång
3
tmp
Rasbo IK
Lagga Långhunda BK
Rasbo IK vs Lagga Långhunda BK
0
Nivåanpassningsmatcher F 05
Flickor 05
18:00
Årsta IP 2
Omgång
0
tmp
Sigtuna
Hagby IK Röd
Sigtuna vs Hagby IK Röd
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad