Cuponline använder cookies
Läs mer
Parkcupen
Vaksala SK
,
Fotboll
Uppsala
Uppsala
Fotboll
30 sep - 1 okt 2017
7 - 12 år
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Parkcupen
Parkcupen 2016
Parkcupen 2015
UNT Cupen
Parkcupen
Parkcupen 2013
Parkcupen
Parkcupen
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Klasser / Grupper
Klass
Pojkar 05
Grupp
Grupp A
Gimo IF FK
IF VP Uppsala
IFK Uppsala Vit
Vaksala SK Gul 1
Grupp
Grupp B
Bälinge IF
Funbo IF
GUSK
Vaksala SK Gul 2
Klass
Pojkar 06
Grupp
Grupp A
GUSK Gul
IK Sirius Blå
Vaksala SK Gul 1
Grupp
Grupp B
Håbo FF Röd
Knvista IK Gul
Sunnersta AIF Grön
Grupp
Grupp C
Bälinge IF 1
Håbo FF Vit
IK Nordia Vit
Grupp
Grupp D
Håbo FF Svart
IK Sirius Svart
Vaksala SK Svart
Grupp
Grupp E
Danmarks IF Vit
Roslagsbro IF
Vaksala SK Gul 2
Grupp
Grupp F
IK Nordia Röd
SK Iron
Sunnersta AIF Svart
Grupp
Grupp G
Knivsta IK Blå
Lagga Långhunda BK
Sunnersta AIF Gul
Grupp
Grupp H
Bälinge IF 2
Danmarks IF Röd
Romfartuna
Grupp
Grupp I
GUSK Svart
Rasbo IK
Vaksala SK Gul 3
Klass
Pojkar 07
Grupp
Grupp A
IK Nordia
Knarrbacken FC Tigrar
Vaksala SK Svart 1
Grupp
Grupp B
Danmarks IF 1
Sandvikens IF
SK Iron Blå
Grupp
Grupp C
Hagby IK
Knarrbacken FC Lejon
Vaksala SK Gul 1
Grupp
Grupp D
Danmarks IF 3
GUSK Svart
IK Sirius Ekudden
Grupp
Grupp E
GUSK Gul
Hammarlands IK
Vaksala SK Vit
Grupp
Grupp F
Danmarks IF 2
Håbo FF Vit
Sk Iron Vit
Grupp
Grupp G
Håbo FF Röd
Romfartuna
Vaksala SK Svart 2
Grupp
Grupp H
Håbo FF Svart
Roslagbro IK
Vaksala SK Gul 2
Klass
Pojkar 08 sjumanna
Grupp
Grupp A
Alsike IF Gul
Bälinge IF svart
Danmarks IF Vit
IK Sirius Svart 1
Grupp
Grupp B
Alsike IF Svart
Danmarks IF Röd
IK Sirius Svart 2
Storvreta IK Blå
Grupp
Grupp C
Alsike IF Vit
IF VP Uppsala 1
Knarrbacken FC Lejon
Storvreta IK Vit
Grupp
Grupp D
Gusk Gul
IF VP Uppsala 2
Knarrbacken FC Pantrar
Vaksala SK Svart 2
Grupp
Grupp E
Gusk Svart
Håbo FF 2
Olands FF
Vaksala SK Gul 1
Grupp
Grupp F
Bälinge IF Gul
Hagby IK
Håbo FF 3
Vaksala SK Svart 1
Grupp
Grupp G
Håbo FF 1
IK Sirius Ekudden
Rasbo
Vaksala SK Gul 2
Klass
Pojkar 09
Grupp
Grupp A
IF VP Uppsala Blå
Knarrbacken FC Lejon
SAIF 1
Vaksala SK Svart 1
Grupp
Grupp B
IF VP Uppsala Orange
Knarrbacken FC Tigrarna
SAIF 2
Vaksala SK Svart 2
Grupp
Grupp C
Knarrbacken FC Pantrar
Olands FF
SAIF 3
Vaksala SK Vit
Grupp
Grupp D
Lagga Långhunda BK
Märsta IK
Vaksala SK Gul 1
Grupp
Grupp E
Almunge
Vaksala SK Gul 2
Vreta IF
Klass
Pojkar 10
Grupp
Grupp A
Films SK Röd
Knarrbacken FC Skorpionerna
Storvreta IK Svart
Vaksala SK Svart 1
Grupp
Grupp B
Danmarks IF Svart
Märsta IK
Storvreta IK Blå
Vaksala SK Svart 2
Grupp
Grupp C
Danmarks IF Röd
Gamla Uppsala SK Svart
Håbo FF Svart
Knarrbacken FC Hajarna
Grupp
Grupp D
Danmarks IF Vit
Films SK Blå
Gamla Uppsala SK Vit
Håbo FF Röd
Grupp
Grupp E
Gamla Uppsala SK Gul
Knarrbacken FC Pirayorna
Olands FF
Grupp
Grupp F
Lagga Långhunda BK
Storvreta IK Vit
Vaksala SK Gul
Klass
Flickor 05
Grupp
Grupp A
Hagby IK Röd
UNIK
Vaksala SK Vit
Grupp
Grupp B
Hagby IK Svart
Sigtuna
Vaksala SK Gul
Klass
Flickor 06
Grupp
Grupp A
Bro IK
SK Iron
Vaksala SK Gul
Grupp
Grupp B
Håbo FF
Rasbo IK
Vaksala SK Svart 1
Grupp
Grupp C
Funbo IF
IFK Mariehamn
Vaksala SK Svart 2
Klass
Flickor 07
Grupp
Grupp A
Heby AIF
Håbo FF Röd
Sunnersta AIF
Grupp
Grupp B
Gideonsberg IF Blå
SK Iron Vit
Vaksala SK Gul
Grupp
Grupp C
Funbo IF
Håbo FF Svart
SK Iron Blå
Grupp
Grupp D
Bälinge IF Svart
Films SK
Storvreta IK Blå
Grupp
Grupp E
Bälinge IF Gul
Gideonsberg IF Vit
Sirius
Grupp
Grupp F
Alsike IF
Storvreta IK Vit
Vaksala SK Svart
Klass
Flickor 08 Sjumanna
Grupp
Grupp A
Alsike IF Gul
Gideonsberg IF Vit
Vaksala SK Gul 1
Grupp
Grupp B
Rö IK
SK Iron
UNIK
Grupp
Grupp C
Alsike IF Svart
Films SK
Gideonsberg IF Blå
Vaksala SK Gul 2
Klass
Flickor 09
Grupp
Grupp A
Bälinge IF Svart
Films SK
Vaksala SK Gul 2
Grupp
Grupp B
Bälinge IF Gul
Danmarks IF Röd
Vaksala SK Svart 2
Grupp
Grupp C
Danmarks IF Vit
SK Iron
Vaksala SK Gul 1
Grupp
Grupp D
SAIF
Vaksala SK Svart 1
Vreta IF
Klass
Flickor 10
Grupp
Grupp A
AIK
Alsike IF Gul
IK Sirius FK
Vaksala SK Gul 1
Grupp
Grupp B
Alsike IF Svart
Knivsta IK
Sigtuna
Vaksala SK Gul 2
Klass
Flickor 08 5 manna
Grupp
Grupp A
Danmarks IF Röd
Enköpings SK Grön
Gamla Uppsala SK Gul
IF VP Uppsala Orange
Grupp
Grupp B
Håbo FF Röd
IFK Uppsala Vit
Rasbo
Vaksala SK Svart
Grupp
Grupp C
Danmarks IF Vit
Enköpings SK Svart
IF VP Uppsala Blå
Grupp
Grupp D
Funbo IF
Gamla Uppsala SK Svart
Håbo FF Svart
Klass
Pojkar 08 5 manna
Inga grupper!
Det finns för tillfället inga grupper i den här klassen.
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad