Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Parkcupen
Vaksala SK
,
Jalkapallo
Uppsala
Uppsala
Jalkapallo
30 sep - 1 okt 2017
7 - 12 år
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Parkcupen
Parkcupen 2016
Parkcupen 2015
UNT Cupen
Parkcupen
Parkcupen 2013
Parkcupen
Parkcupen
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Otteluita
Ottelupäivä
lauantai 30 syyskuuta (2017)
sunnuntai 1 lokakuuta (2017)
More filters
Luokka
Flickor 05
Flickor 06
Flickor 07
Flickor 08 5 manna
Flickor 08 Sjumanna
Flickor 09
Flickor 10
Pojkar 05
Pojkar 06
Pojkar 07
Pojkar 08 5 manna
Pojkar 08 sjumanna
Pojkar 09
Pojkar 10
Ryhmä
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp D
Grupp D
Grupp D
Grupp D
Grupp D
Grupp D
Grupp D
Grupp D
Grupp E
Grupp E
Grupp E
Grupp E
Grupp E
Grupp E
Grupp F
Grupp F
Grupp F
Grupp F
Grupp F
Grupp G
Grupp G
Grupp G
Grupp H
Grupp H
Grupp I
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Årsta IP 1
Årsta IP 10
Årsta IP 11
Årsta IP 12
Årsta IP 13
Årsta IP 14
Årsta IP 14 Sjumanna
Årsta IP 15
Årsta IP 15 Sjumanna
Årsta IP 16
Årsta IP 17
Årsta IP 18
Årsta IP 2
Årsta IP 3
Årsta IP 4
Årsta IP 5
Årsta IP 6
Årsta IP 7
Årsta IP 8
Årsta IP 9
#
Aika
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
1.10.2017
24
Pojkar 07
Grupp G
09:20
Årsta IP 8
Kierros
2
tmp
Håbo FF Röd
Romfartuna
Håbo FF Röd vs Romfartuna
38
Flickor 07
Grupp C
10:00
Årsta IP 8
Kierros
2
tmp
Håbo FF Svart
Funbo IF
Håbo FF Svart vs Funbo IF
51
Pojkar 07
Grupp H
10:40
Årsta IP 8
Kierros
3
tmp
Roslagbro IK
Vaksala SK Gul 2
Roslagbro IK vs Vaksala SK Gul 2
66
Pojkar 05
Grupp A
11:20
Årsta IP 8
Kierros
6
tmp
IF VP Uppsala
IFK Uppsala Vit
IF VP Uppsala vs IFK Uppsala Vit
81
Nivåanpassningsmatcher P 06
Pojkar 06
12:00
Årsta IP 8
Kierros
1
tmp
2:a Grupp D
2:A Grupp E
2:a Grupp D vs 2:A Grupp E
96
Pojkar 07
Grupp D
12:40
Årsta IP 8
Kierros
3
tmp
IK Sirius Ekudden
Danmarks IF 3
IK Sirius Ekudden vs Danmarks IF 3
111
Nivåanpassningsmatcher P 07
Pojkar 07
13:20
Årsta IP 8
Kierros
2
tmp
Håbo FF Röd
Vaksala SK Gul 2
Håbo FF Röd vs Vaksala SK Gul 2
126
Nivåanpassningsmatcher F 07
Flickor 07
14:00
Årsta IP 8
Kierros
2
tmp
SK Iron Vit
Håbo FF Svart
SK Iron Vit vs Håbo FF Svart
141
Nivåanpassningsmatcher P 07
Pojkar 07
14:40
Årsta IP 8
Kierros
3
tmp
Vaksala SK Svart 2
Håbo FF Vit
Vaksala SK Svart 2 vs Håbo FF Vit
155
Nivåanpassningsmatcher P 07
Pojkar 07
15:20
Årsta IP 8
Kierros
2
tmp
Danmarks IF 3
Vaksala SK Vit
Danmarks IF 3 vs Vaksala SK Vit
175
Nivåanpassningsmatcher P 07
Pojkar 07
16:40
Årsta IP 8
Kierros
3
tmp
Vaksala SK Vit
Danmarks IF 1
Vaksala SK Vit vs Danmarks IF 1
Ottelu käynnissä
Ottelua ei aloitettu
Ottelu päättynyt
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad