Kallhällsvenskan
|
Senior
|
9 apr - 31 aug ...
|
Kallhällsvenskan
|
Fotboll |
Järfälla
|
Hockeykarneval -11 födda
|
U13
|
17 -18 - 19 maj...
|
Lidingö Vikings HC
|
Ishockey |
Lidingö
|
SVEA ELIT CUP U12 (2012)
|
U12
|
17 - 19 maj 2024
|
Svealand HC
|
Ishockey |
Falun
|
SVEA ELIT CUP U12 (2012)
|
U12
|
18 - 19 maj 2024
|
Svealand HC
|
Ishockey |
Falun
|
JVAB Kronwall Cup U10 FULLBOKAD!!
|
U10
|
18 - 19 maj 2024
|
Järfälla hockey...
|
Ishockey |
Järfälla
|
Finland Lions Oldtimers Cup 2024
|
+40, +50,...
|
23 - 25 maj 2024
|
Lions Cup
|
Ishockey |
Peurunka, Fi...
|
Täby Midnight Trophy
|
U13
|
24 maj 2024
|
IFK Täby HC
|
Ishockey |
Tibble Ishall
|
Spartans Spring Trophy
|
Senior
|
25 maj 2024
|
Knivsta Is / Sp...
|
Ishockey |
Knivsta
|
Tordön Hockey Challenge 2024
|
U13, U11,...
|
25 maj - 2 jun ...
|
Tordön hockey
|
Ishockey |
Salem / Katr...
|
WHD SHOWDOWN
|
U11-U12
|
26 maj 2024
|
Wild Hockey Dev...
|
Ishockey |
Borlänge
|
SVEA ELIT CUP U13 (2011)
|
U13
|
31 maj - 2 jun...
|
Svealand HC
|
Ishockey |
Falun
|
Hockeykarneval -10 födda
|
U14
|
1 - 2 juni 2024
|
Lidingö Vikings HC
|
Ishockey |
Lidingö
|
Äppellunda Cup 2024
|
P 15 och ...
|
1 - 2 jun 2024
|
Alnö IF
|
Fotboll |
Alnö
|
JORDKULLEN INLINE CUP 2024
|
2009-2011
|
1 - 2 jun 2024
|
Guldsmedshytte SK
|
Inlinehockey |
Råsshallen/G...
|
Nationaldagscupen
|
P 2012, P...
|
6 jun 2024
|
Roslagsbro IF
|
Fotboll |
NORRTÄLJE
|
WHD SUMMER GAMEDAY
|
U10-U12
|
6 - 8 jun 2024
|
Wild Hockey Dev...
|
Ishockey |
Borlänge
|
Toronto Bring Your Best
|
2007-2017
|
7 - 9 jun 2024
|
Canlan Classic ...
|
Ishockey |
Toronto
|
Great By Choice Summer Edition U14
|
u14
|
8 jun 2024
|
Great By Choice
|
Ishockey |
Hudiksvall
|
Great By Choice Summer Edition U9
|
U9
|
9 jun 2024
|
Great By Choice
|
Ishockey |
Hudiksvall
|
Great By Choice Summer Edition U12
|
U12
|
15 jun 2024
|
Great By Choice
|
Ishockey |
Hudiksvall
|
Hockeykarneval -09 födda
|
U15
|
14 - 15 juni 2024
|
Lidingö Vikings HC
|
Ishockey |
Lidingö
|
Great By Choice Summer Edition U13
|
U13
|
16 jun 2024
|
Great By Choice
|
Ishockey |
Hudiksvall
|
Lysekil International CUP ``Comp...
|
U13.U14
|
21 - 23 jun 2024
|
Oceanbluehockey
|
Ishockey |
Lysekil
|
Great By Choice Summer Edition U10
|
U10
|
29 jun 2024
|
Great By Choice
|
Ishockey |
Hudiksvall
|
Great By Choice Summer Edition U 11
|
U11
|
30 jun 2024
|
Great By Choice
|
Ishockey |
Hudiksvall
|
Swedish Elite Hockey Challenge 2024
|
U11-U14
|
1 - 6 jul 2024
|
Tordön hockey
|
Ishockey |
Nyköping
|
Westcoast Trophy AAA 2024
|
U11-U14
|
24 Jul - 4 Aug ...
|
Westcoast Hockey
|
Ishockey |
Falkenbergs ...
|
MM HOCKEY SUMMER CLASSIC CUP 2024
|
U11 (Spel...
|
27-28 Juli 2024
|
MM HOCKEY
|
Ishockey |
Mörrum (Jöss...
|
10-åringarnas Cup 2024
|
U10
|
3 - 4 aug 2024
|
Hertzöga BK
|
Fotboll |
Karlstad
|
Czech Lions Summer Cup 2024
|
U11-U15
|
7 - 10 aug 2024
|
Lions Cup
|
Ishockey |
Prague, Czec...
|
Finland Lions Summer Cup 2024
|
Boys U12-...
|
9 - 11 aug 2024
|
Lions Cup
|
Ishockey |
Finland
|
Vallen Cup i Kil
|
Pojkar & ...
|
10 aug 2024
|
IF KIL
|
Fotboll |
Sannerudsval...
|
CZECH OPEN: U13+U15 SUMMER CUP 2024
|
U13+U15
|
16 - 18 aug 2024
|
Avantgard Hocke...
|
Ishockey |
Kadan, CZE
|
Lasse Björn Cup
|
U12
|
17 augusti 2024
|
Djurgårdens IF
|
Ishockey |
Stockholm
|
Jens Öhling Cup
|
U11
|
18 aug 2024
|
Djurgårdens IF
|
Ishockey |
Stockholm
|
Quality Hotel Trophy
|
J 18
|
23 - 25 aug 2024
|
Vänersborgs Hoc...
|
Ishockey |
Vänersborg
|
Brödernas Hockey Trophy - F14
|
F14
|
23 - 25 aug 2024
|
Väsby IK HK
|
Ishockey |
Upplands Väsby
|
Nicklas Bäckström Cup U15
|
U15
|
23 - 25 aug 2024
|
Valbo HC
|
Ishockey |
Valbo
|
CZECH OPEN: U12+U14 SUMMER CUP 2024
|
U12+U14
|
23-25 aug 2024
|
Avantgard Hocke...
|
Ishockey |
Kadan, CZE
|
J20 Elite Preseason cup
|
J20
|
23 - 25 aug 2024
|
Borås HC
|
Ishockey |
Borås
|
Tyringe Hockey Cup 2024 - J18
|
J18
|
24 aug 2024
|
Tyringe Hockey
|
Ishockey |
Tyrs Hov / T...
|
Tyringe Hockey Cup 2024 - J20
|
J20
|
25 aug 2024
|
Tyringe Hockey
|
Ishockey |
Tyrs Hov / T...
|
Eagles Cup U12 (2013)
|
U12 2013
|
25 aug 2024
|
Holmen Hockey
|
Ishockey |
Nesbru
|
Troja U15 Cup
|
U15
|
25 aug 2024
|
IF Troja-Ljungby
|
Ishockey |
Ljungby Arena
|
Jesper Bratt Cup 2024
|
U15
|
30 aug - 1 sep ...
|
Trångsunds IF
|
Ishockey |
Stockholm, T...
|
Nicklas Bäckström Cup U16
|
U16
|
30 aug - 1 sep ...
|
Valbo HC
|
Ishockey |
Valbo
|
Granitor Elektro Cup
|
2010
|
30 aug - 1 sep ...
|
Stjernen Hockey...
|
Ishockey |
Fredrikstad
|
Sunne IK Försäsongs Cup J18
|
J18
|
30 aug - 1 sep ...
|
Sunne IK
|
Ishockey |
sunne
|
Quality Hotel Trophy
|
U 15
|
30 aug - 1 sep ...
|
Vänersborgs Hoc...
|
Ishockey |
Vänersborg
|
Länsförsäkringar Cup U14
|
U14
|
30 aug - 1 sep ...
|
HV71
|
Ishockey |
Jönköping
|
Borås J18 Elite Preseason CUP
|
J18
|
30 aug - 1 sep ...
|
Borås HC
|
Ishockey |
Borås
|
Bålstacupen
|
U14
|
31 aug 2024
|
Bålsta Hockey Club
|
Ishockey |
Bålsta
|
Bauhaus Cup
|
U14
|
31 aug - 1 sep ...
|
Tyresö Hanviken...
|
Ishockey |
Fontanahalle...
|
Eskilstuna Linden Trophy U15
|
U15
|
31 aug - 1 sep ...
|
Linden Hockey
|
Ishockey |
Eskilstuna
|
Bålstacupen
|
U14
|
31 aug 2024
|
Bålsta Hockey Club
|
Ishockey |
Bålsta
|
Bauer Trophy Cup
|
U14
|
31 aug 2024
|
Frölunda Hockey...
|
Ishockey |
Frölunda Bor...
|
Tropical Island Trophy
|
U14
|
31 aug - 1 sep ...
|
Visby Roma Ungdom
|
Ishockey |
Visby
|
Åkes Minnes cup U15/16
|
U15 /U16
|
31 aug - 1 sep ...
|
Skärgården Hockey
|
Ishockey |
Öckerö
|
Islanders Cup
|
U11
|
31 aug 2024
|
Hisingen Hockey
|
Ishockey |
Göteborg
|
Stora Coop Cup J18 (24-25)
|
J18
|
31 aug - 1 sep ...
|
Enköpings SK
|
Ishockey |
Enköping
|
JVAB Kronwall Cup
|
U12
|
31 aug - 1 sep ...
|
Järfälla HC Tea...
|
Ishockey |
Järfälla
|
Fogma U14 cup 2024
|
U14
|
31 aug - 1 sep ...
|
Limhamn Hockey
|
Ishockey |
Malmö (Limhamn)
|
Framåt Tillsammans cup
|
U14
|
1 sep 2024
|
Frölunda Hockey...
|
Ishockey |
Gråbo
|
Bålsta Cup F10
|
flickor f...
|
1 sep 2024
|
Bålsta Hockey Club
|
Ishockey |
Bålsta
|
Borås U16 Preseason Tournament 2024
|
U16
|
6 - 8 sep 2024
|
Borås HC
|
Ishockey |
Borås
|
Quality Hotel Trophy
|
U 16
|
6 - 8 sep 2024
|
Vänersborgs Hoc...
|
Ishockey |
Vänersborg
|
DIF Elitcup 2024 U15
|
U15
|
6 - 8 September...
|
Djurgårdens IF
|
Ishockey |
Hägersten
|
Mörrums GoIS Cup U13
|
U13
|
6 - 8 sep 2024
|
Mörrums GoIS IK
|
Ishockey |
Mörrum
|
Nordic Youth Trophy U14
|
U14
|
6–8 sep 2024
|
Färjestad BK Ho...
|
Ishockey |
Värmland, Sv...
|
Falu IF J18 Cup
|
J 18
|
6 - 8 sep 2024
|
Falu IF
|
Ishockey |
Falun
|
BW Hedåsen U14
|
U14
|
7 - 8 sep 2024
|
Sandvikens IK
|
Ishockey |
Sandviken
|
Isbjörnscupen
|
U12
|
7 sep 2024
|
Kållered sk
|
Ishockey |
Kållered
|
Skärgårdscupen U13
|
U13
|
7 - 8 sep 2024
|
Skärgården Hockey
|
Ishockey |
Öckerö
|
Stora Coop Cup J20 (24-25)
|
J20
|
7 - 8 sep 2024
|
Enköpings SK
|
Ishockey |
Enköping
|
Glenn Johansson CUP
|
U13
|
7 sep 2024
|
Södertälje SK
|
Ishockey |
SÖDERTÄLJE
|
JVAB Kronwall Cup U11
|
U11
|
7 - 8 sep 2024
|
Järfälla hockey...
|
Ishockey |
Järfälla/Sto...
|
Marconicupen
|
U 11
|
7 sep 2024
|
Bäcken HC
|
Ishockey |
Göteborg
|
Bålsta Cup F14
|
Flickor f...
|
7 sep 2024
|
Bålsta Hockey Club
|
Ishockey |
Bålsta
|
Limhamns September-Cup Team13/U12
|
U12
|
7 - 8 sep 2024
|
Limhamn Hockey
|
Ishockey |
Malmö
|
Bålsta Cup F12
|
flickor f...
|
8 sep 2024
|
Bålsta Hockey Club
|
Ishockey |
Bålsta
|
Lilla Trekungacupen
|
U10
|
8 sep 2024
|
Kungälv Hockey
|
Ishockey |
Kungälv
|
TingHockey Cup
|
U13
|
13-15 sep 2024
|
Tingsryds AIF
|
Ishockey |
Tingsryd
|
Viking cup
|
U13
|
13 - 15 sep 2024
|
Nybro Vikings
|
Ishockey |
Nybro
|
Affärsverken Cup U14 2024
|
U14
|
13 - 15 sep 2024
|
Karlskrona Hock...
|
Ishockey |
Karlskrona
|
Quality Hotel Trophy
|
U 13
|
13 - 15 sep 2024
|
Vänersborgs Hoc...
|
Ishockey |
Vänersborg
|
Nacka J-18 Elitcup
|
J-18
|
13 - 15 sep 2024
|
Nacka HK
|
Ishockey |
Nacka
|
Rallarbopucken
|
U16
|
13 - 15 sep 2024
|
Strömsbro IF
|
Ishockey |
Gävle
|
Borås U15 Preseason Tournament 2024
|
U15
|
13 - 15 sep 2024
|
Borås HC
|
Ishockey |
Borås
|
DIF Elitcup U16 2024
|
pojkar 2009
|
13 - 15 sep 2024
|
Djurgårdens IF
|
Ishockey |
Mälarhöjdens...
|
Eidsivacup U16
|
U16
|
13 - 15 sep 2024
|
Lillehammer Ish...
|
Ishockey |
Lillehammer
|
Sparta U14 cup
|
U14
|
13 - 15 sep 2024
|
IHK Sparta Sarp...
|
Ishockey |
Sparta amfi,...
|
Söderblom Cup
|
U10
|
14 sep 2024
|
Hovås HC
|
Ishockey |
Askims ishal...
|
Guldsmedshytte U15 CUP
|
U15
|
14 sep 2024
|
Guldsmedshytte SK
|
Ishockey |
Råsshallen/G...
|
Linde Energi Cup U 13
|
U 13
|
14 - 15 sep 2024
|
Lindlövens IF
|
Ishockey |
Lindesberg
|
Eskilstuna Linden Trophy U16
|
U16
|
14 - 15 sep 2024
|
Linden Hockey
|
Ishockey |
Eskilstuna
|
JVAB Kronwall Cup (födda 2012)
|
U13
|
14 - 15 sep 2024
|
Järfälla HC
|
Ishockey |
Järfälla ish...
|
Mälarö Trophy
|
U13
|
14 - 15 sep 2024
|
Mälarö Hockeyfö...
|
Ishockey |
Ekerö
|
Bålsta Cupen U13
|
U13
|
14 sep 2024
|
Bålsta Hockey Club
|
Ishockey |
Bålsta
|
Tyringe Hockey Cup 2024 - U15
|
U 15
|
14 sep 2024
|
Tyringe Hockey
|
Ishockey |
Tyrs Hov / T...
|
Isbjörnscupen U13 (team-12)
|
U13 / 2012
|
14 sep 2024
|
Kållered sk
|
Ishockey |
Kållered
|
GSK U15
|
U15
|
14 - 15 sep 2024
|
Gislaved Skrids...
|
Ishockey |
Gislaved
|
Skärgårdscupen U12
|
U12
|
14 sep 2024
|
Skärgården Hockey
|
Ishockey |
Öckerö
|
HC Dalen U15/16
|
U15/16
|
14 sep 2024
|
HC Dalen
|
Ishockey |
Norrahammar
|
A-fog Cup U11
|
U11
|
14 - 15 sep 2024
|
Limhamn Hockey
|
Ishockey |
Malmö
|
Lilla Trekunga Cup U11
|
U11
|
14 sep 2024
|
Kungälv Hockey
|
Ishockey |
Kungälv
|
Mälarö Trophy
|
U13
|
14-15 september...
|
Mälarö Hockeyfö...
|
Ishockey |
Ekerö
|
BW Hedåsen U13
|
U13
|
14 - 15 sep 2024
|
Sandvikens IK
|
Ishockey |
sandviken
|
Mörrums GoIS Cup U11
|
U11
|
14 sep 2024
|
Mörrums GoIS IK
|
Ishockey |
Mörrum
|
Eagles Cup U9 (2016)
|
U9 2016
|
15 sep 2024
|
Holmen Hockey
|
Ishockey |
Holmen ishall
|
Skärgårdscupen U10
|
U10
|
15 sep 2024
|
Skärgården Hockey
|
Ishockey |
Öckerö
|
BålstaCupen U10
|
2015
|
15 sep 2024
|
Bålsta Hockey Club
|
Ishockey |
Bålsta, Uppland
|
Brödernas Hockey Trophy
|
J18
|
20 - 22 sep 2024
|
Väsby IK HK
|
Ishockey |
Upplands Väsby
|
Hemmamatch cup
|
U18
|
20 - 22 sep 2024
|
Osby IK
|
Ishockey |
Osby
|
Kiruna hockey games
|
U14
|
20 - 22 sep 2024
|
Kiruna IF Ungdom
|
Ishockey |
Kiruna
|
Borås U14 Preseason Tournament 2024
|
U14
|
20 - 22 sep 2024
|
Borås HC
|
Ishockey |
Borås
|
Quality Hotel Trophy
|
U 14
|
20 - 22 sep 2024
|
Vänersborgs Hoc...
|
Ishockey |
Vänersborg
|
U15 Icebear Cup
|
U15
|
20 - 22 sep 2024
|
Arvika Hockey Club
|
Ishockey |
Arvika
|
DIF Elitcup U14 2024
|
U14
|
20 - 22 sep 2024
|
Djurgårdens IF
|
Ishockey |
Mälarhöjdens...
|
FOGMA CUP
|
U16 födda...
|
20-22 September...
|
Limhamn Hockey
|
Ishockey |
Malmö, Limhamn
|
Mörrums GoIS Cup U14
|
U14
|
20 - 22 sep 2024
|
Mörrums GoIS IK
|
Ishockey |
Mörrum
|
Länscupen 2024
|
U-13 och ...
|
20 - 22 sep 2024
|
Örebro läns Ish...
|
Ishockey |
Örebro
|
Nordic Youth Trophy U13
|
U13
|
20–22 sep 2024
|
Färjestad BK Ho...
|
Ishockey |
Värmland, Sv...
|
Oh My Cup - U14
|
U14 födda...
|
20-22 sep 2024 ...
|
Tegs SK Hockey
|
Ishockey |
Nolia-hallar...
|
Mariehus Cup
|
U15
|
21 sep 2024
|
Mariestad BOIS
|
Ishockey |
Mariestad
|
HC Dalen – U13
|
U13
|
21 sep 2024
|
HC Dalen
|
Ishockey |
Norrahammar
|
Nicklas Bäckström Cup U14
|
U14
|
21 - 22 sep 2024
|
Valbo HC
|
Ishockey |
Valbo
|
JVAB Kronwall Cup U14
|
U14
|
21 - 22 sep 2024
|
Järfälla HC Tea...
|
Ishockey |
Jarfalla
|
GSK U12
|
U12
|
21 sep 2024
|
Gislaved Skrids...
|
Ishockey |
Gislaved
|
ÖSA-Cup
|
Herrar
|
21 sep 2024
|
Njurunda Sportk...
|
Ishockey |
Njurunda
|
Almtuna Girls Preseason Ice Hock...
|
U16, Flic...
|
21 - 22 sep 2024
|
Almtuna IS
|
Ishockey |
Uppsala
|
Eskilstuna Linden Trophy U14
|
U14
|
21 sep 2024
|
Linden Hockey
|
Ishockey |
Eskilstuna
|
Sunne IK Försäsongs Cup U15
|
U15
|
21 sep 2024
|
Sunne IK
|
Ishockey |
Sunne
|
Bålsta Cupen U12
|
U12
|
22 sep 2024
|
Bålsta Hockey Club
|
Ishockey |
Bålsta
|
Eskilstuna Linden Trophy U13
|
U13
|
22 sep 2024
|
Linden Hockey
|
Ishockey |
Eskilstuna
|
GSK U11
|
U11
|
22 sep 2024
|
Gislaved Skrids...
|
Ishockey |
Gislaved
|
Sunne IK Försäsongs Cup U16
|
U16
|
22 sep 2024
|
Sunne IK
|
Ishockey |
Sunne
|
Eagles Cup U8 (2017)
|
U8 2017
|
22 sep 2024
|
Holmen Hockey
|
Ishockey |
Holmen ishall
|
Tibro Trophy U15
|
U155
|
27- 29 sep 2024
|
Tibro IK
|
Ishockey |
Tibro
|
GRÄSTORP NIGHT CUP
|
U14
|
27 - 29 sep 2024
|
Grästorps IK
|
Ishockey |
GRÄSTORP
|
CCM Trophy U14
|
U14
|
27 - 29 sep 2024
|
Malungs IF
|
Ishockey |
Malung
|
Rallarbo Cup
|
U14
|
27 - 29 sep 2024
|
Strömsbro IF
|
Ishockey |
Testebo/Gävle
|
Borås U13 Preseason Tournament 2024
|
U13
|
27 - 29 sep 2024
|
Borås HC
|
Ishockey |
Borås
|
Lulebo Cupen
|
U13
|
27 - 29 sep 2024
|
Luleå Hockey Fö...
|
Ishockey |
Luleå
|
Guldsmedshytte U14 CUP
|
U14
|
28 sep 2024
|
Guldsmedshytte SK
|
Ishockey |
Råsshallen/G...
|
Slättö Cup U11
|
U11
|
28 sep 2024
|
HC Vita Hästen
|
Ishockey |
Norrköping
|
IK Huge Höst Cup
|
U16
|
28 sep 2024
|
IK Huge
|
Ishockey |
Gävle
|
Lerumspucken U12
|
U12
|
28 sep 2024
|
Lerums BK
|
Ishockey |
Lerum
|
Bålsta Cupen U11
|
U11
|
28 sep 2024
|
Bålsta Hockey Club
|
Ishockey |
Bålsta Ishall
|
Tryck & ProfilbolageT Cup
|
U15/16
|
28 september
|
Lödöse-Nygård 7...
|
Ishockey |
Lödöse
|
Mörrums GoIS Cup U12
|
U12
|
28 sep 2024
|
Mörrums GoIS IK
|
Ishockey |
Mörrum
|
Highland Hockey Tournament
|
U12
|
28 - 29 sep 2024
|
Nässjö HC
|
Ishockey |
Nässjö
|
Swedbank Cup 2024
|
U11
|
28 - 29 sep 2024
|
IF Troja-Ljungby
|
Ishockey |
Ljungby
|
Highland Hockey Tournament
|
U12
|
28 - 29 sep 2024
|
Nässjö HC
|
Ishockey |
Nässjö
|
HC Dalen – U14
|
U14
|
28 sep 2024
|
HC Dalen
|
Ishockey |
Norrahammar
|
Nicklas Bäckström Cup U13
|
U13
|
28 sep 2024
|
Valbo HC
|
Ishockey |
Valbo
|
GSK U10
|
U10
|
28 sep 2024
|
Gislaved Skrids...
|
Ishockey |
Gislaved
|
Nicklas Bäckström Cup U13
|
U13
|
29 sep 2024
|
Valbo HC
|
Ishockey |
Valbo
|
Gnesta Cup U12
|
U12
|
29 sep 2024
|
Gnesta IK
|
Ishockey |
Gnesta
|
First Hotell Trophy 2024
|
U11
|
29 sep 2024
|
HC Dalen
|
Ishockey |
Norrahammar
|
Bålsta Cupen 2024
|
U9
|
29 sep 2024
|
Bålsta Hockey Club
|
Ishockey |
Bålsta
|
Profilonline serien
|
Motion
|
1 okt 2024 - 30...
|
Moälvens IBK
|
Innebandy |
SJÄLEVAD
|
JIAB Sunderby Cup U14
|
U14
|
4 - 6 okt 2024
|
Sunderby SK
|
Ishockey |
Luleå
|
Marklunds Cup 2024 - U14
|
U14
|
4 - 6 okt 2024
|
Brunflo Ishocke...
|
Ishockey |
Brunflo
|
Nicklas Bäckström Cup U11
|
U11
|
5 okt 2024
|
Valbo HC
|
Ishockey |
Valbo
|
GSK U09
|
U09
|
5 okt 2024
|
Gislaved Skrids...
|
Ishockey |
Gislaved
|
Borås U12 Preseason Tournament 2024
|
U12
|
5 - 6 okt 2024
|
Borås HC
|
Ishockey |
Borås
|
Sundsvall Hockey Cup U10
|
U10
|
5 - 6 okt 2024
|
Sundsvall Hockey
|
Ishockey |
Sundsvall
|
Nicklas Bäckström Cup U12 2024
|
U12
|
6 okt 2024
|
Valbo HC
|
Ishockey |
Valbo
|
Intersport Cup 2024 (Datum ej fa...
|
U 13
|
11 - 13 okt 2024
|
IF Björklöven
|
Ishockey |
Umeå (Exakt ...
|
Umeå Energi Cup U12
|
U12
|
12 - 13 okt 2024
|
IF Björklöven
|
Ishockey |
Umeå
|
Sparbanken Nord Cup 2024
|
U11
|
12 - 13 okt 2024
|
Piteå Hockey Un...
|
Ishockey |
Piteå
|
Borås U11 Preseason Tournament 2024
|
U11
|
12 - 13 okt 2024
|
Borås HC
|
Ishockey |
Borås
|
IK Huge Höst cup U11
|
U 11
|
13 okt 2024
|
IK Huge Hockey
|
Ishockey |
Gävle
|
Borås U9 Preseason Tournament 2024
|
U9
|
19 okt 2024
|
Borås HC
|
Ishockey |
Borås
|
Borås U10 Preseason Tournament 2024
|
U10
|
20 okt 2024
|
Borås HC
|
Ishockey |
Borås
|
Borås U7 (TKH) preseason Tournament
|
U7 (TKH)
|
26 okt 2024
|
Borås HC
|
Ishockey |
Borås
|
Morakniv cup U12 höst
|
U12
|
26 - 27 okt 2024
|
Mora IK
|
Ishockey |
Mora
|
Testsson
|
U11
|
26 okt 2024
|
Nyköpings Hocke...
|
Ishockey |
Nyköping
|
Fredrik Modin Cup
|
u11
|
27 okt 2024
|
Njurunda Sportk...
|
Ishockey |
Njurunda
|
Borås U8 Preseason Tournament 2024
|
U8
|
27 okt 2024
|
Borås HC
|
Ishockey |
Borås
|
Prolympia Trophy
|
U13
|
1 - 3 nov 2024
|
HV71
|
Ishockey |
Jönköping
|
GIF U15 cup
|
U15
|
1 - 3 nov 2024
|
Göteborgs Ishoc...
|
Ishockey |
Göteborg
|
Folke Filbyter Cup 2024
|
U15
|
1 - 3 nov 2024
|
Linköping HC
|
Ishockey |
Linköping
|
Lennart Lundberg Cup
|
U14
|
1 - 3 nov 2024
|
Malmö Redhawks
|
Ishockey |
Malmö
|
Morakniv cup U14
|
U14
|
1 - 3 nov 2024
|
Mora IK
|
Ishockey |
Mora
|
Thermia Cup F12
|
F12
|
2 nov 2024
|
Arvika Hockey Club
|
Ishockey |
Arvika
|
Tore Erkén Cup
|
U12
|
2 - 3 nov 2024
|
MODO Hockey
|
Ishockey |
Örnsköldsvik
|
Länna Sport Cup 2024 - U16
|
U16
|
2 - 3 nov 2024
|
Tyresö Hanviken...
|
Ishockey |
Tyresö, Stoc...
|
Sundsvall Hockey Cup U12
|
U12
|
2 - 3 nov 2024
|
Sundsvall Hockey
|
Ishockey |
Sundsvall
|
Macron Challenge Trophy
|
U 13, U14
|
2 - 3 nov 2024
|
Athletico Göteborg
|
Futsal |
Göteborg
|
Thermia Cup U12
|
U12
|
3 nov 2024
|
Arvika Hockey Club
|
Ishockey |
Arvika
|
Nordic Youth Trophy F14–F16
|
Flickor f...
|
8 - 10 nov 2024
|
Färjestad BK Ho...
|
Ishockey |
Värmland
|
CCM Cup
|
U10
|
7 dec 2024
|
Mariestad BOIS
|
Ishockey |
Mariestad
|
CZECH OPEN: U9+U10 Christmas Lio...
|
U9+U10
|
16 - 18 dec 2024
|
Avantgard Hocke...
|
Ishockey |
Most, CZE
|
CZECH OPEN: U12+U14 Christmas Li...
|
U12+U14
|
19-21 dec 2024
|
Avantgard Hocke...
|
Ishockey |
Most, CZE
|
Swegon Cup U11
|
U11
|
21 dec 2024
|
Arvika Hockey Club
|
Ishockey |
Arvika
|
Folke Lindström cup
|
U15
|
27 - 29 dec 2024
|
Malmö Redhawks
|
Ishockey |
Malmö
|
CZECH OPEN: U13+U15 Christmas Li...
|
U13+U15
|
27-29 dec 2024
|
Avantgard Hocke...
|
Ishockey |
Most, CZE
|
Team Sportia Cup 2024 (2013)
|
U12
|
27 dec 2024
|
Hille/Åbyggeby IK
|
Ishockey |
Gävle
|
Team Sportia Cup 2024
|
U11
|
28 dec 2024
|
Hille/Åbyggeby IK
|
Ishockey |
Gävle
|
Stora Coop Cup U13 (24-25)
|
U13
|
28 dec 2024
|
Enköpings SK
|
Ishockey |
Enköping
|
Lysekil International`Winther Ed...
|
U12
|
29 - 30 dec 2024
|
Jetwing
|
Ishockey |
Lysekil
|
Scandic Trophy
|
U11
|
29 dec 2024
|
HV71
|
Ishockey |
Jönköping
|
Boo Hockey Turex Cup 2025
|
U13
|
2-4 jan 2025
|
Boo Hockey
|
Ishockey |
Saltsjö-Boo
|
Göteborg Ishockey Cup Killar Tea...
|
U14
|
2 - 5 jan 2025
|
Göteborgs Ishoc...
|
Ishockey |
Göteborg
|
Göteborg Ishockey Cup Flickor 16
|
U16
|
2 - 3 jan 2025
|
Göteborgs Ishoc...
|
Ishockey |
Göteborg
|
Nordic Youth Trophy U11
|
U11
|
3 - 5 jan 2025
|
Färjestad BK Ho...
|
Ishockey |
Värmland
|
Nacka Trophy
|
U13
|
3 - 5 jan 2025
|
Nacka HK
|
Ishockey |
Nacka, Stock...
|
OM21 Cup
|
U13
|
3 - 5 jan 2025
|
Malmö Redhawks
|
Ishockey |
Malmö
|
Armécupen 2025 (U15 - pojkar 2010)
|
U15
|
3 - 5 jan 2025
|
Bodens hockeyfö...
|
Ishockey |
Boden
|
NICKLAS LIDSTRÖM CUP U13
|
U 13
|
3 - 5 jan 2025
|
Skogsbo Sk
|
Ishockey |
Avesta
|
Nordic Youth Trophy F12
|
F12
|
3 - 5 jan 2025
|
Färjestad BK Ho...
|
Ishockey |
Värmland
|
Trettondagscupen 2025 U15 AAA
|
U15
|
3 - 5 jan 2025
|
Almtuna IS Team 10
|
Ishockey |
Uppsala
|
Tyringe Hockey Cup 2025 - U8/U9
|
U8/U9
|
4 jan 2025
|
Tyringe Hockey
|
Ishockey |
Tyrs Hov / T...
|
Foppa Cup 2025
|
U10
|
4 - 5 jan 2025
|
MODO Hockey
|
Ishockey |
Örnsköldsvik
|
Tyringe Hockey Cup 2025 - U10
|
U10
|
5 jan 2025
|
Tyringe Hockey
|
Ishockey |
Tyrs Hov / T...
|
Tyringe Hockey Cup 2025 - U11
|
U11
|
6 jan 2025
|
Tyringe Hockey
|
Ishockey |
Tyrs Hov / T...
|
Coopcupen Kiruna
|
U10
|
1 - 2 mar 2025
|
Kiruna IF Ungdom
|
Ishockey |
Kiruna
|
Reklambolaget Cup
|
U11
|
1 mar 2025
|
Mariestad BOIS
|
Ishockey |
Mariestad
|
Arctic Pond Hockey Games 2025
|
Senior (ö...
|
1 - 2 mar 2025
|
Sexton21 AB
|
Ishockey |
Luleå
|
Waterside Cup
|
U13
|
8 - 9 mar 2025
|
Mariestad BOIS
|
Ishockey |
Mariestad
|
Sunne IK U9 Endagscup
|
U9
|
8 mar 2025
|
Sunne IK
|
Ishockey |
Sunne
|
Sunne IK U10 Endagscup
|
U10
|
9 mar 2025
|
Sunne IK
|
Ishockey |
Sunne
|
Kisab Empes Cup
|
U12
|
14 - 16 mar 2025
|
Kiruna IF Ungdom
|
Ishockey |
Kiruna
|
Nordic Youth Trophy U12
|
U12
|
14 - 16 mar 2025
|
Färjestad BK Ho...
|
Ishockey |
Värmland
|
Holländaren Cup
|
U12
|
15 - 16 mar 2025
|
Mariestad BOIS
|
Ishockey |
Mariestad
|
Sunne IK U11 Cup
|
U11
|
15 - 16 mar 2025
|
Sunne IK
|
Ishockey |
Sunne
|
Club69 Cup
|
U8 & U9
|
15 mar 2025
|
Frosta HC
|
Ishockey |
Höör
|
Max Görtz Cup U11
|
U11
|
16 mar 2025
|
Frosta HC
|
Ishockey |
Höör
|
Nordic Youth Trophy U15
|
U15
|
21 - 23 mar 2025
|
Färjestad BK Ho...
|
Ishockey |
Värmland
|
Eskilstuna Trophy JYP
|
U12
|
21 - 23 mar 2025
|
Linden Hockey
|
Ishockey |
Eskilstuna
|
Turbo Icehockey Challenge
|
U11
|
21 - 23 mar 2025
|
Almtuna Team 13
|
Ishockey |
Uppsala
|
Tomas Jonsson cup U15/16
|
U15/16
|
22 - 23 mar 2025
|
Falu IF
|
Ishockey |
Falun
|
ICA Oxen Cup
|
U14
|
22 - 23 mar 2025
|
Mariestad BOIS
|
Ishockey |
Mariestad
|
Stora Coop Cup F16 (24-25)
|
F16
|
22 - 23 mar 2025
|
Enköpings SK
|
Ishockey |
Enköping
|
Sunne IK U13 Cup
|
U13
|
22 - 23 mar 2025
|
Sunne IK
|
Ishockey |
Sunne
|
Stig Holmsteds minnescup
|
U12
|
22 mar 2025
|
Hisingen Hockey
|
Ishockey |
Göteborg
|
Saltis Cup U11
|
U11
|
23 mar 2025
|
Saltsjöbadens IF
|
Ishockey |
Saltsjöbaden...
|
Scandic Trophy
|
U12
|
23 mar 2025
|
HV71
|
Ishockey |
Jönköping
|
Cup
|
U11
|
23 mar 2025
|
Örnsköldsvik Ho...
|
Ishockey |
Hålberget
|
CZECH OPEN: U12+U14 Easter Cup 2025
|
U12+U14
|
28-30 mars 2025
|
Avantgard Hocke...
|
Ishockey |
Most, CZE
|
Pehr Malmström U12-cup
|
U12
|
29-30 mars 2025
|
Malmö Redhawks
|
Ishockey |
MALMÖ
|
Stora Coop Cup U14 (24-25)
|
U14
|
29 - 30 mar 2025
|
Enköpings SK
|
Ishockey |
Enköping
|
Girl By Axelent
|
U15
|
29 - 30 mar 2025
|
HV71
|
Ishockey |
Jönköping
|
Max Görtz Cup U12
|
U12
|
29 mar 2025
|
Frosta HC
|
Ishockey |
Höör
|
Sunne IK U14 Cup
|
U14
|
29 - 30 mar 2025
|
Sunne IK
|
Ishockey |
Sunne
|
Eskilstuna Linden Hockey Cup U10...
|
U10
|
29 mar 2025
|
Linden Hockey
|
Ishockey |
Eskilstuna
|
CZECH OPEN: U9+U10 Easter Cup 2025
|
U9+U10
|
31 mar - 2 apr ...
|
Avantgard Hocke...
|
Ishockey |
Most, CZE
|
Swedbank Trophy
|
U15
|
4 - 6 apr 2025
|
HV71
|
Ishockey |
Jönköping
|
CZECH OPEN: U11+U13 Easter Cup 2025
|
U11+U13
|
4-6 apr 2025
|
Avantgard Hocke...
|
Ishockey |
Most, CZE
|
Rosvalla Gästabuds Cup U16
|
U16
|
4-6 april 2025 ...
|
Nyköpings Hockey
|
Ishockey |
Nyköping
|
Stora Coop Cup U15 (24-25)
|
U15
|
5 - 6 apr 2025
|
Enköpings SK
|
Ishockey |
Enköping
|
Lasse Perssons Minnescup
|
U16
|
5 - 6 apr 2025
|
Mariestad BOIS
|
Ishockey |
Mariestad
|
Tyringe Hockey Cup 2025 - U12
|
U12
|
5 - 6 apr 2025
|
Tyringe Hockey
|
Ishockey |
Tyrs Hov / T...
|
Eskilstuna Linden Hockey Cup U9 ...
|
U9
|
5 apr 2025
|
Linden Hockey
|
Ishockey |
Eskilstuna
|
Trekunga Cupen U12
|
U12
|
5 - 6 apr 2025
|
Kungälv Hockey
|
Ishockey |
Kungälv
|
www.stockholmcup.com
|
40+/50+/60+
|
10 - 12 apr 2025
|
Solna Hockey
|
Ishockey |
Solna
|
Tyringe Hockey Cup 2025 - U13
|
U13
|
11 - 13 apr 2025
|
Tyringe Hockey
|
Ishockey |
Tyrs Hov / T...
|
CZECH OPEN: U12+U16 Easter Cup 2025
|
U12+U16
|
11 - 13 apr 2025
|
Avantgard Hocke...
|
Ishockey |
Most, CZE
|
Stora Coop Cup U16 (24-25)
|
U16
|
12 - 13 apr 2025
|
Enköpings SK
|
Ishockey |
Enköping
|
CZECH OPEN: U15+U18 Easter Cup 2025
|
U15+U18
|
14 - 16 apr 2025
|
Avantgard Hocke...
|
Ishockey |
Most, CZE
|
CZECH OPEN: U13+U16 Easter Cup 2025
|
U13+U16
|
22 - 24 apr 2025
|
Avantgard Hocke...
|
Ishockey |
Most, CZE
|
CZECH OPEN: U14+U17 Easter Cup 2025
|
U14+U17
|
25 - 27 apr 2025
|
Avantgard Hocke...
|
Ishockey |
Most, CZE
|
Destination Gotland Hockey Cup
|
U13
|
25-27 April 2025
|
Visby Roma Ungdom
|
Ishockey |
Visby
|