Cuponline använder cookies
Läs mer
SKINNARCUPEN 2017
Malungs IF
,
Fotboll
MALUNG
MALUNG
Fotboll
30 jun - 2 jul 2017
9-15 år
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Galleri
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
CCM Trophy U14
CCM Trophy U12
CCM Trophy U14
CCM Trophy U12 2023
CCM Trophy U14 2022
CCM Trophy U12 2022
CCM Trophy U14 2021
CCM Trophy U14 2021 (inställd)
CCM Trophy U12 2020
CCM Trophy U12 2019
CCM Trophy U14 2019
CCM Trophy U12
CCM Trophy U14
CCM Trophy
CCM Trophy
SKINNARCUPEN 2017
CCM Trophy U12
CCM Trophy U14
SKINNARCUPEN 2016
CCM mini Throphy
Reebok Cup 2015
Reebok Cup 2015
SKINNARCUPEN 2015
Reebok Cup U12
Reebok Cup 2014
SKINNARCUPEN 2014
Reebok Cup 2013
Reebok Cup 2013
Skinnarcupen 2013
REEBOK CUP U12
REEBOK CUP U14
Skinnarcupen 2012
Reebok Cup U12 2011
Reebok Cup U14 2011
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Grupp F 12 Grupp 2
Välj
Klass F 10/11
F 10/11
Klass F 12
F 12 Grupp 1
F 12 Grupp 2
Klass F 13
F 13 Grupp 1
F 13 Grupp 2
Klass F 14/15
F 14/15
Klass P 11
P 11
Klass P 13
P 13 Grupp 1
P 13 Grupp 2
P 13 Grupp 3
Klass P 9 Söndag
Pojkar 9 Söndag
Malungs IF
har valt att dölja informationen, t.ex på grund av förbundspolicies kring resultatrapportering för de yngsta klasserna.
Matcher
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2017-06-30
41
F 12
F 12 Grupp 2
13:00
D 7-man
Omgång
0
tmp
Sollerö IF
Filipstads FF 2
Sollerö IF vs Filipstads FF 2
3
-
1
43
F 12
F 12 Grupp 2
14:00
F 7/9-man
Omgång
0
tmp
Korsnäs IF Svart
Slätta SK Gul
Korsnäs IF Svart vs Slätta SK Gul
1
-
3
44
F 12
F 12 Grupp 2
16:00
F 7/9-man
Omgång
0
tmp
Sollerö IF
Sälen/Lima
Sollerö IF vs Sälen/Lima
1
-
1
47
F 12
F 12 Grupp 2
17:00
D 7-man
Omgång
0
tmp
Slätta SK Gul
Filipstads FF 2
Slätta SK Gul vs Filipstads FF 2
2
-
2
2017-07-01
50
F 12
F 12 Grupp 2
10:30
D 7-man
Omgång
0
tmp
Slätta SK Gul
Sollerö IF
Slätta SK Gul vs Sollerö IF
1
-
0
51
F 12
F 12 Grupp 2
10:30
F 7/9-man
Omgång
0
tmp
Sälen/Lima
Korsnäs IF Svart
Sälen/Lima vs Korsnäs IF Svart
3
-
3
54
F 12
F 12 Grupp 2
13:30
C 7-man
Omgång
0
tmp
Sollerö IF
Korsnäs IF Svart
Sollerö IF vs Korsnäs IF Svart
0
-
1
55
F 12
F 12 Grupp 2
13:30
F 7/9-man
Omgång
0
tmp
Filipstads FF 2
Sälen/Lima
Filipstads FF 2 vs Sälen/Lima
4
-
1
58
F 12
F 12 Grupp 2
17:30
C 7-man
Omgång
0
tmp
Korsnäs IF Svart
Filipstads FF 2
Korsnäs IF Svart vs Filipstads FF 2
2
-
1
59
F 12
F 12 Grupp 2
17:30
D 7-man
Omgång
0
tmp
Slätta SK Gul
Sälen/Lima
Slätta SK Gul vs Sälen/Lima
2
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad