Cuponline använder cookies
Läs mer
Lilliputti 2019
Kiekko-Laser Junior ry
,
Ishockey
OULU
OULU
Ishockey
22 - 24 mar 2019
G-11 Juniorit
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Rantalakeus 2021 U10
Rantalakeus 2021 U9
Rantalakeus U9 2021
Rantalakeus 2021 U10 PERUTTU/SIIRRETTY MYÖHEMPÄÄN AJANAKOHTAAN KORONA SULKUJEN VUOKSI
MiniLillari 2020
Lilliputti 2020
Rantalakeus 2020 F2
Rantalakeus F1 2020
Lilliputti 2019
Rantalakeusturnaus 2019 F2
Rantalakeusturnaus 2019 F1
Harjoitus
K-Laser E1 Syysturnaus
Lilliputti 2018
Rantalakeusturnaus 2018 F1
Rantalakeusturnaus 2018 F2
Kiekko-Laser E2 Syysturnaus
Kiekko-Laser C2 AA kutsuturnaus
Lilliputti 2017
Rantalakeusturnaus 2017 F1
Rantalakeus-turnaus 2017 F2
Kiekko-Laser 03 AAA-Kutsuturnaus
Kiekko-Laser Loppiaisturnaus 2015
Kiekko-Laser E1 AA Loppiaisturnaus
Loppiaisturnaus
Kiekko-Laser D2 välipäiväturnaus
K-Laser F05 Cup 2013
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher
Matchdag
fredag 22 mars (2019)
lördag 23 mars (2019)
söndag 24 mars (2019)
More filters
Klass
G11
Grupp
Alkulohko A
Alkulohko B
Alkulohko C
Alkulohko D
Jatkolohko A
Jatkolohko B
Jatkolohko C
Jatkolohko D
Jatkolohko E
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Pukukopit
Tulostaulu
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2019-03-24
49
G11
Jatkolohko D
08:30
Pukukopit
Omgång
0
tmp
RJK Punainen
Teräs-Kiekko
RJK Punainen vs Teräs-Kiekko
2
-
8
51
G11
Jatkolohko E
09:00
Pukukopit
Omgång
0
tmp
Haapaveden Huskit
Kemin Lämärit
Haapaveden Huskit vs Kemin Lämärit
3
-
4
53
G11
Jatkolohko A
09:30
Pukukopit
Omgång
0
tmp
K-Laser Punainen
Kärpät Valkoinen
K-Laser Punainen vs Kärpät Valkoinen
3
-
3
55
G11
Jatkolohko B
10:00
Pukukopit
Omgång
0
tmp
Tornion IHC 2
K-Laser Musta
Tornion IHC 2 vs K-Laser Musta
3
-
3
57
G11
Jatkolohko C
10:45
Pukukopit
Omgång
0
tmp
K-Laser Valkoinen
RJK Valkoinen
K-Laser Valkoinen vs RJK Valkoinen
2
-
1
59
G11
Jatkolohko D
11:15
Pukukopit
Omgång
0
tmp
RJK Punainen
Mujk
RJK Punainen vs Mujk
4
-
3
61
G11
Jatkolohko E
11:45
Pukukopit
Omgång
0
tmp
Cobrat
Haapaveden Huskit
Cobrat vs Haapaveden Huskit
4
-
7
63
G11
Jatkolohko A
12:30
Pukukopit
Omgång
0
tmp
Kärpät Keltainen
K-Laser Punainen
Kärpät Keltainen vs K-Laser Punainen
3
-
3
65
G11
Jatkolohko B
13:00
Pukukopit
Omgång
0
tmp
Kärpät Musta
Tornion IHC 2
Kärpät Musta vs Tornion IHC 2
2
-
0
67
G11
Jatkolohko C
13:45
Pukukopit
Omgång
0
tmp
K-Laser Valkoinen
Haukiputaan Ahmat
K-Laser Valkoinen vs Haukiputaan Ahmat
2
-
1
69
G11
Jatkolohko D
14:15
Pukukopit
Omgång
0
tmp
RJK Punainen
Kemijärven Kiekko
RJK Punainen vs Kemijärven Kiekko
5
-
3
71
G11
15:00
Pukukopit
Omgång
0
tmp
K-Laser Keltainen
Kärpät Musta
K-Laser Keltainen vs Kärpät Musta
5
-
4
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad