Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Cup 2017 U-12
EITC Tournaments
,
Jääkiekko
Riga - Latvia
Riga - Latvia
Jääkiekko
31 mar - 2 apr 2017
U-12
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Galleria
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
UITHOF Cup
Riga Cup 2017 U-10 & U-11
Riga Cup 2017 U-14 Division I & II
Riga Cup 2017 U-13 & U-15
Riga Cup 2017 U-16 & U-18
Riga Cup 2017 U-12
Eitech cup
Riga Cup 2016 U-10 & U-11
Riga Cup 2016 U-14 Division I & II
Riga Cup 2016 U-16 & U-18
Riga Cup 2016 U-12
Riga Cup 2016 U-13 & U-15
Riga Cup 2015 U-10 & U-11
Riga Cup 2015 U-14 Division I & II
Riga Cup 2015 U-16 & U-18
Riga Cup 2015 U-13 & U-15
Riga Cup 2015 U-12
RIGA CUP 2014 U-10 & U-11
RIGA CUP 2014 U-13 & U-15
RIGA CUP 2014 U-16
RIGA CUP 2014 U-14 & U-18
RIGA CUP 2014 U-12
RIGA CUP 2013 U-10 & U-11
RIGA CUP 2013 U-16
RIGA CUP 2013 U-14
RIGA CUP 2013 U-12 & U-18
RIGA CUP 2013 U-13 & U-15
Riga Cup 2012 U-10 (-02)
Riga Cup 2012 U-18 (-94)
Riga Cup 2012 U-11 (-01)
Riga Cup 2012 U-14 (-98)
Riga Cup 2012 U-16 (-96)
Riga Cup 2012 U-13 (-99)
Riga Cup 2012 U-15 (-97)
Riga Cup 2012 U-12 (-00)
WOLVES CUP
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ottelu #109
lauantai 01 huhtikuuta 19.45
Harjun Kiekko Black vs Lida 2
Marupes Ledus Halle
Marupes Ledus Halle
HaKi Black
Harjun Kiekko Black
1
-
5
(0-3,0-1,1-1)
Lida 2
Lida 2
Luokka: U-12, Ryhmä:
U-12K,
Kenttä:
Marupes Ledus Halle,
Laukaukset: 0 - 0 Tuomarit: Janis Pastars, Vladimirs Ostanins, Alīna Tentere
Live Popup
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=20418&gameID=217759
Lopeta
J. Riku
45:00
CHARG
2 min
L. Aleksi
44:48
SLASH
2 min
T. Otto
J. Riku
38:24
1
- 5
L. Aleksi
36:25
INTRF
2 min
K. Artsiom "A"
S. Andrei "C"
30:13
0 -
5
Period 3
R. Viachaslau
24:56
DELAY
2 min
K. Yahor
24:23
HI-ST
2 min
Y. Mikita
S. Raman
19:26
0 -
4
B. Daniil
18:07
TRIP
2 min
Period 2
Y. Mikita
S. Raman
13:24
0 -
3
R. Viachaslau
B. Raman
07:59
0 -
2
S. Valtteri
05:57
CROSS
2 min
C. Siarhei
01:31
0 -
1
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad