Mälarserien 2023-24
|
U 12
|
15 okt 2023 - 3...
|
Parasport Stock...
|
Innebandy |
BROMMA
|
Skellefteserien 2023/2024
|
0-100
|
29 okt 2023 - 1...
|
Skellefteå Curl...
|
Curling |
Skellefteå
|
Västernorrland Div 2 & 3 2023-2024
|
XX
|
7 nov 2023 - 30...
|
Västernorrlands...
|
Curling |
Västernorrland
|
Stockholm Hockey Trophy 2024
|
J18
|
2 mar - 4 maj 2024
|
IFK Tumba Hockey
|
Ishockey |
Stockholm
|
GHL 23/24🏆
|
+35
|
5 mars - 23 mars
|
Lidingö Vikings HC
|
Ishockey |
Lidingö
|
IFK ORE FURUDALS HOCKEYSKOLA CUP...
|
U12
|
22 - 24 mar 2024
|
IFK Ore
|
Ishockey |
Furudal
|
Teamsters Cup 2024 U12
|
U12
|
22 - 24 mar 2024
|
Timrå IK
|
Ishockey |
Sörberge
|
Nordic Youth Trophy U15
|
U15
|
22 - 24 mar 2024
|
Färjestad BK Ho...
|
Ishockey |
Värmland, Sv...
|
VÄSTANÅ TROPHY U14
|
U 14
|
22 - 24 mar 2024
|
Tibro IK
|
Ishockey |
Tibro
|
Turbo Icehockey Challange
|
U12 / Poj...
|
22 - 24 mar 2024
|
Almtuna IS Team 12
|
Ishockey |
Uppsala
|
Lagerproffsen Trophy JYP AA
|
U12
|
22 - 24 mar 2024
|
Linden Hockey
|
Ishockey |
ESKILSTUNA
|
Kisab Empes Cup
|
U12
|
22 - 24 mar 2024
|
Kiruna IF Ungdom
|
Ishockey |
Kiruna
|
Vänersborg Cup
|
U13
|
22 - 24 mar 2024
|
Vänersborgs Hoc...
|
Ishockey |
Vänersborg
|
*Stångebro Cup 2024*
|
U 13
|
22-24 mars 2024
|
Linköping HC
|
Ishockey |
Linköping
|
McDonald´s Cup U12
|
U12
|
22 - 24 mar 2024
|
Östersunds IK
|
Ishockey |
Östersund
|
Trollhättan Hockey Trophy U12 20...
|
U12
|
22 - 24 mar 2024
|
Trollhättans HC
|
Ishockey |
Trollhättan
|
Henrik Z cup
|
u12
|
23 - 24 mar 2024
|
Njurunda Sportk...
|
Ishockey |
Njurunda
|
HIVE cup U14
|
U14
|
22 - 24 mars 2024
|
Bodens hockeyfö...
|
Ishockey |
Boden
|
MoraKniv Cup U13
|
U13
|
22 - 24 mar 2024
|
Mora IK
|
Ishockey |
Mora
|
S Hockey Tournament U14
|
U14
|
22 - 24 mar 2024
|
Kristinehamns H...
|
Ishockey |
Björkhallen ...
|
Billinge Trophy U14
|
U14
|
22 - 24 mar 2024
|
Skövde IK
|
Ishockey |
Skövde
|
Hanhals Trophy U13 2024
|
U 13
|
23 - 24 mar 2024
|
Hanhals Kings IF
|
Ishockey |
Kungsbacka
|
Ica Oxen Cup
|
U14
|
23 - 24 mar 2024
|
Mariestad BOIS
|
Ishockey |
Mariestad
|
Big Ice Cup Mölndal
|
U12
|
23 mar 2024
|
Mölndal Hockey
|
Ishockey |
Mölndal
|
Tegs SK Classe Cup U11
|
U 11
|
23 mars 2024
|
Tegs SK Hockey
|
Ishockey |
Umeå
|
Borås U11 CUP
|
U11
|
23 - 24 mar 2024
|
Borås HC
|
Ishockey |
Borås
|
Meritorpucken-U 14
|
U 14
|
23 - 24 mar 2024
|
Lindlövens IF
|
Ishockey |
Lindesberg
|
Gurkapucken
|
U12
|
23 - 24 mar 2024
|
Västerås IK Ungdom
|
Ishockey |
Västerås
|
Sunne IK U13 Cup
|
U13
|
23 - 24 mar 2024
|
Sunne IK
|
Ishockey |
Sunne
|
SALTIS HOCKEY CUP U13
|
U13
|
23 mar 2024
|
Saltsjöbadens IF
|
Ishockey |
Stockholm
|
Tomas Jonsson Cup U15/U16
|
U15/U16
|
23 - 24 mar 2024
|
Falu IF
|
Ishockey |
Falun
|
Gents karneval
|
veteran
|
23 mars 2024
|
Lidingö Vikings HC
|
Ishockey |
Exakt arena ...
|
Trelleborgs IF U11 Cup
|
U 11
|
23 - 24 mar 2024
|
Trelleborgs IF
|
Ishockey |
Trelleborg
|
Skärgårdscupen U14
|
U14
|
23 - 24 mar 2024
|
Skärgårdens Spo...
|
Ishockey |
Öckerö
|
Stefan Liv Minnescup 2024
|
U12
|
23 mar 2024
|
HC Dalen
|
Ishockey |
Norrahammar
|
HV71 Trophy Girl by Axelent
|
U16 /flic...
|
23 - 24 mar 2024
|
HV71
|
Ishockey |
Jönköping
|
Hammarö Cup U12 (2012)
|
U12
|
23 - 24 mar 2024
|
Hammarö HC
|
Ishockey |
Hammarö
|
U11 Stockholm Trophy '13
|
U11 - 2013
|
23 - 24 mar 2024
|
Göta Traneberg IK
|
Ishockey |
Stockholm
|
Brödernas Hockey Trophy
|
U12
|
23 mars 2024
|
Väsby IK HK
|
Ishockey |
Upplands Väsby
|
Stora Coop Cup U14 (23-24)
|
U14 (-10)
|
23 - 24 mar 2024
|
Enköpings SK
|
Ishockey |
Enköping
|
Farsta Hockey Games U10 (FULLBO...
|
U10
|
23 mar 2024
|
FoC Farsta Isho...
|
Ishockey |
Farsta
|
Stockholm Women's Hockey Tournam...
|
Damjunior
|
23 - 24 mar 2024
|
Stockholms Isho...
|
Ishockey |
Stockholm
|
Stockholm Women's Hockey Tournam...
|
F16
|
23 - 24 mar 2024
|
Stockholms Isho...
|
Ishockey |
Stockholm
|
Stockholm Women's Hockey Tournam...
|
F12
|
23 mar 2024
|
Stockholms Isho...
|
Ishockey |
Stockholm
|
Stockholm Women's Hockey Tournam...
|
F10
|
23 mar 2024
|
Stockholms Isho...
|
Ishockey |
Stockholm
|
OnePartnerGroup Cup
|
U13
|
23 - 24 mar 2024
|
IF Troja-Ljungby
|
Ishockey |
Ljungby
|
EL-Agenten cup U12
|
U12
|
23 mar 2024
|
Skillingaryds IS
|
Ishockey |
Skillingaryd
|
Stig Holmstedts minnescup 2024
|
U 12
|
23 mar 2024
|
Hisingen Hockey
|
Ishockey |
Tuve Ishall
|
Tina Thörner cup
|
U12
|
23 mar 2024
|
Säffle HC
|
Ishockey |
Säffle
|
IK HUGE VÅRCUP - U13
|
U13
|
23 mar 2024
|
IK Huge Hockey
|
Ishockey |
Gävle
|
Fontana Cup
|
U12
|
23 och 24 mar 2024
|
Tyresö Hanviken...
|
Ishockey |
Tyresö, Stoc...
|
Tyringe Hockey Cup 2024 - J18
|
J18
|
23 mar 2024
|
Tyringe Hockey
|
Ishockey |
Tyrs Hov / T...
|
Rosvalla Gästabuds Cup U10
|
U10
|
23 mar 2024
|
Nyköpings Sport...
|
Ishockey |
Nyköping
|
Börjes cup 2024
|
U9
|
23 mar 2024
|
Tingsryds AIF
|
Ishockey |
Tingsryd
|
Mörrums GoIS Cup U11 Vår
|
U11
|
23 mar 2024
|
Mörrums GoIS IK
|
Ishockey |
Mörrum
|
Tullinge Hockey Cup
|
U13
|
23 - 24 mar 2024
|
Tullinge TP Hoc...
|
Ishockey |
Tullinge
|
Extralageret Cup U11 Comet
|
U11
|
23 mar 2024
|
IK Comet
|
Ishockey |
Halden
|
Bålsta Cupen U12 Helplan
|
U12
|
23 mar 2024
|
Bålsta Hockey Club
|
Ishockey |
Bålsta
|
Highland Friends Cup 2024
|
20-99
|
23 mars 2024
|
Nässjö HC
|
Ishockey |
Nässjö
|
ÖSK U11 cup
|
U11
|
23 mar 2024
|
ÖSK Hockeyklubb
|
Ishockey |
Örnsköldsvik
|
Boo HC U11 vårcup
|
U11
|
23 mar 2024
|
Boo Hockey
|
Ishockey |
Björknäs IP,...
|
Ica Rimbo Hockey Cup
|
U11
|
23 mar 2024
|
Rimbo IF
|
Ishockey |
Rimbo
|
Farsta Hockey Games U9 Vår 2024 ...
|
U9
|
23 mar 2024
|
FoC Farsta Isho...
|
Ishockey |
Farsta, Stoc...
|
Vårcupen 2024
|
U14
|
23 mar 2024
|
Säters IF
|
Ishockey |
Säter
|
Isbjörnscupen U10 (Team 14)
|
U10
|
23 mar 2024
|
Kållered sk
|
Ishockey |
Kållerds Ishall
|
Vilan Hockey Cup
|
U 15
|
23 - 24 mar 2024
|
Skara IK
|
Ishockey |
Skara
|
Stora Sundis Cup 2024
|
Senior
|
23 - 24 mar 2024
|
Sunderby SK
|
Fotboll |
Arcushallen/...
|
NollNitton Frakt Trophy
|
U 11
|
23 - 24 mar 2024
|
Örebro Hockey U...
|
Ishockey |
Örebro
|
Mälarö Spring Games 2024
|
U15
|
23 - 24 mar 2024
|
Mälarö Hockeyfö...
|
Ishockey |
Skå
|
Söderblom Cup
|
U9
|
23 mar 2024
|
Hovås HC
|
Ishockey |
Askims ishal...
|
Jens Öhling Cup
|
U11
|
24 mar 2024
|
Djurgårdens IF
|
Ishockey |
Mälarhöjdens IP
|
Ica Rimbo Hockey Cup
|
U10
|
24 mar 2024
|
Rimbo IF
|
Ishockey |
Rimbo
|
Isbjörnscupen 2024 U9 Team 15
|
U9
|
24 mar 2024
|
Kållered sk
|
Ishockey |
Kållered
|
Isbjörnscupen 2024 U8-Team 16
|
U8
|
24 mar 2024
|
Kållered sk
|
Ishockey |
Kållered
|
Boo Hockey Cup
|
U10
|
24 mar 2024
|
Boo Hockey
|
Ishockey |
Stockholm - ...
|
Classe Cup u10
|
U10
|
24 mar 2024
|
Tegs SK Hockey
|
Ishockey |
Nolia Umeå
|
Farsta Hockey Games hockeyskoj U...
|
U8
|
24 mar 2024
|
FoC Farsta Isho...
|
Ishockey |
Stockholm
|
PLATTOR PÅ GÅNG CUP U13
|
U13
|
24 mar 2024
|
Hedesunda IF
|
Ishockey |
Hedesunda
|
Rosvalla Gästa Buds Cup F10/F12
|
F10/F12
|
24 mar 2024
|
Nyköpings Sport...
|
Ishockey |
Nyköping
|
Farsta Hockey Games U11
|
U11
|
24 mar 2024
|
FoC Farsta Isho...
|
Ishockey |
Farsta/Stock...
|
IK Huge Vårcup U14
|
U14
|
24 mars 2024
|
IK Huge Hockey
|
Ishockey |
Gävle
|
Salt Lake Rumble
|
U11
|
24 mar 2024
|
Saltsjöbadens IF
|
Ishockey |
Saltsjöbaden
|
Sparbankscupen U10
|
U10
|
24 mar 2024
|
Ulricehamns IF
|
Ishockey |
Ulricehamn
|
U12-Cup Vecka 12
|
U 12
|
24 mars 2024
|
SSIF - Säter
|
Ishockey |
Säter
|
CZECH OPEN: U10+U9 Easter Lions ...
|
U10(2014)...
|
25 - 27 mar 2024
|
Avantgard Hocke...
|
Ishockey |
Most, CZE
|
AaIK Easter Cup 2024
|
U12
|
27 - 29 mar 2024
|
Aalborg Ishocke...
|
Ishockey |
Aalborg, DK
|
IFK ORE Påskcup U13-2024
|
U13
|
28 - 30 mar 2024
|
IFK Ore
|
Ishockey |
Furudal
|
Casa Buongiorno-cupen 2024 U15
|
U15
|
28 - 30 mar 2024
|
Tullinge TP Hoc...
|
Ishockey |
Tullinge (St...
|
U13 Resport Trophy '11
|
U13 - 2011
|
28 - 31 mar 2024
|
AIK Hockey
|
Ishockey |
Stockholm
|
Malmö Redhawks Tjej Cup 2024
|
2010-2011
|
28 mars 2024
|
Malmö Redhawks
|
Ishockey |
Rosengårds i...
|
Lions cup
|
U13
|
28 - 31 mar 2024
|
Huddinge Hockey
|
Ishockey |
Stockholm, H...
|
Stora Coop Cup F16 (23-24)
|
F16 (11-08)
|
29-30 mars 2024
|
Enköpings SK
|
Ishockey |
Enköping
|
Riga Hockey Cup 2024
|
U9 / U10 ...
|
29 mar - 28 apr...
|
Riga Cup Events...
|
Ishockey |
Riga
|
Sunne IK U14 Cup
|
U14
|
29 mars 2024
|
Sunne IK
|
Ishockey |
Sunne
|
Trollhättan Hockey Trophy U15 2024
|
U15
|
29 - 31 mar 2024
|
Trollhättans HC
|
Ishockey |
Trollhättan
|
J 20 Cup INSTÄLLD
|
J 20
|
29 - 30 mar 2024
|
Lindlövens IF
|
Ishockey |
Lindesberg
|
Borås U12 Cup
|
U12
|
29 - 31 mar 2024
|
Borås HC
|
Ishockey |
Borås
|
Tyringe Hockey Cup 2024 - U12
|
U12
|
29 - 30 mar 2024
|
Tyringe Hockey
|
Ishockey |
Tyrs Hov / T...
|
Brödernas Hockey Trophy
|
U15
|
29 - 31 mars 2024
|
Väsby IK HK
|
Ishockey |
Upplands Väsby
|
Trelleborgs IF U8 Cup
|
U 8
|
29 mar 2024
|
Trelleborgs IF
|
Ishockey |
Trelleborg
|
Trelleborgs IF U9 Cup
|
U 9
|
29 mar 2024
|
Trelleborgs IF
|
Ishockey |
Trelleborg
|
Vänersborg Cup
|
U14
|
29 - 31 mar 2024
|
Vänersborgs Hoc...
|
Ishockey |
Vänersborg
|
Kronwall Cup födda 2016
|
U8
|
29 - 30 mar 2024
|
Järfälla HC
|
Ishockey |
Järfälla
|
Vuokatti Cup U11
|
U11
|
29 - 31 mar 2024
|
Vuokatti Areena
|
Ishockey |
Vuokatti
|
ICA Supermarket CUP 2024 (U8 och...
|
U8/U9 D2-D3
|
29 mar 2024
|
Osby IK
|
Ishockey |
Osby
|
Highland Trophy 2024 U14
|
U14
|
29 mar 2024
|
Nässjö HC
|
Ishockey |
Nässjö
|
Vårcupen 2024
|
U 12
|
30 - 31 mar 2024
|
Falu IF
|
Ishockey |
Falun
|
Caanel cup
|
U11
|
30 - 31 mar 2024
|
IK Pantern
|
Ishockey |
Kirsebergs i...
|
Trelleborgs IF U10 Cup
|
U 10
|
30 - 31 mar 2024
|
Trelleborgs IF
|
Ishockey |
Trelleborg
|
Sunne IK Cup J18
|
J18
|
30 - 31 mar 2024
|
Sunne IK
|
Ishockey |
sunne
|
Ghost Cup
|
U12
|
30 - 31 Mars 2024
|
Flemingsbergs IK
|
Ishockey |
Stockholm
|
VårPucken 2024
|
U12
|
31 mar 2024
|
Kalmar HC
|
Ishockey |
KALMAR
|
Ik Huge U-16 karneval
|
U-16
|
31 mars
|
IK Huge Hockey
|
Ishockey |
Kasthallen/G...
|
ICA supermarket Cup 2024 (U10/D1)
|
U10/D1
|
31 mar 2024
|
Osby IK
|
Ishockey |
osby
|
Kronwall Cup
|
U9
|
31 mar 2024
|
Järfälla HC
|
Ishockey |
Järfälla
|
Mörrums GoIS April Cup U13
|
U13
|
1 apr 2024
|
Mörrums GoIS IK
|
Ishockey |
Mörrum
|
Trelleborgs IF D1 cup för flickor
|
U10
|
1 apr 2024
|
Trelleborgs IF
|
Ishockey |
Trelleborg
|
WCH Spring Game Camp 2024
|
U11-U14
|
1 - 4 apr 2024
|
Westcoast Hockey
|
Ishockey |
Fotskäls ishall
|
CZECH OPEN: U11 Easter Lions Cup...
|
U11 (2013)
|
2 - 4 apr 2024
|
Avantgard Hocke...
|
Ishockey |
Most, CZE
|
CZECH OPEN: U11+U13 Easter Lions...
|
U11+U13
|
2 - 4 apr 2024
|
Avantgard Hocke...
|
Ishockey |
Most, CZE
|
U12 Lilla Resport Trophy '12
|
U12 - 2012
|
4 - 7 apr 2024
|
Göta Traneberg IK
|
Ishockey |
Stockholm
|
Billinge Trophy U15
|
U15
|
5-7 april 2024
|
Skövde IK
|
Ishockey |
Skövde
|
CZECH OPEN: U14+U16 Easter Lions...
|
U14+U16
|
5 - 7 apr 2024
|
Avantgard Hocke...
|
Ishockey |
Most, CZE
|
Vänersborg Cup
|
U15
|
5 - 7 apr 2024
|
Vänersborgs Hoc...
|
Ishockey |
Vänersborg
|
Tyringe Hockey Cup 2024 - U13
|
U13
|
5 - 7 apr 2024
|
Tyringe Hockey
|
Ishockey |
Tyrs Hov / T...
|
Ricard Persson Cup U15
|
U15
|
5-7 april 2024
|
Östersunds IK
|
Ishockey |
Östersund
|
AGB KalmarPucken 2024
|
U13
|
5 - 7 apr 2024
|
Kalmar HC
|
Ishockey |
Kalmar
|
MoraKniv Cup U14
|
U14
|
5 - 7 april 2024
|
Mora IK
|
Ishockey |
Mora
|
Trollhättan Hockey Trophy U16 2024
|
U16
|
5 - 7 apr 2024
|
Trollhättans HC
|
Ishockey |
Trollhättan
|
Borås U13 CUP
|
U13
|
5 - 7 apr 2024
|
Borås HC
|
Ishockey |
Borås
|
BW Hedåsen U15
|
u15
|
5-7 April
|
Sandvikens IK
|
Ishockey |
Sandviken
|
Örebro Hockey Cup U12
|
U12
|
5 - 7 apr 2024
|
Örebro Hockey U...
|
Ishockey |
Örebro
|
Slättö Cup
|
U15
|
5 - 7 apr 2024
|
HC Vita Hästen
|
Ishockey |
Norrköping
|
Dialect CUP
|
U12
|
5 - 7 apr 2024
|
Gimo IF HC
|
Ishockey |
Gimo
|
Brynild cup
|
U12 gutte...
|
5 - 7 apr 2024
|
Stjernen Hockey...
|
Ishockey |
Stjernehalle...
|
IFK ORE AB KARL HEDIN CUP U14-2024
|
U14
|
5 apr - 7 apr 2024
|
IFK Ore
|
Ishockey |
Furudal
|
Vuokatti Cup U10
|
U10
|
5 - 7 apr 2024
|
Vuokatti Areena
|
Ishockey |
Vuokatti
|
Pipelife U13
|
U13
|
5 - 7 apr 2024
|
HaparandaTornio...
|
Ishockey |
Haparanda
|
Slättö Cup U13
|
U13
|
5 - 7 apr 2024
|
HC Vita Hästen
|
Ishockey |
Norrköping
|
Loui Eriksson Midnight Trophy
|
U13
|
6 apr 2024
|
Lerums BK
|
Ishockey |
Lerum
|
U11 Ålandhotels cup
|
u11
|
6 - 7 apr 2024
|
IFK Mariehamn i...
|
Ishockey |
Mariehamn
|
Mälarö Trophy
|
U10
|
6 apr 2024
|
Mälarö Hockeyfö...
|
Ishockey |
Ekerö
|
Hockeystars
|
U 10
|
6 apr 2024
|
Uddevalla HC
|
Ishockey |
Uddevalla
|
Bagarcupen
|
U9
|
6 apr 2024
|
IFK Lepplax
|
Ishockey |
Pedersöre AW...
|
Älta Tigers U9 Cup
|
U9
|
6 apr 2024
|
Älta IF
|
Ishockey |
Älta ishall
|
Bålsta Cupen 2024
|
U13
|
6 apr 2024
|
Bålsta Hockey Club
|
Ishockey |
Bålsta
|
Farsta Hockey Games U12 - Fullbokad
|
U12
|
6 - 7 apr 2024
|
FoC Farsta Isho...
|
Ishockey |
Farsta, Stoc...
|
Sparbankscupen U13
|
U13
|
6 - 7 apr 2024
|
Ulricehamns IF
|
Ishockey |
Ulricehamn
|
Järna Trophy U12 vår
|
U12
|
6 apr 2024
|
Järna SK
|
Ishockey |
Järna ishall
|
Växjö Lakers U12 Cup
|
U12
|
6 alt 7 apr 2024
|
Växjö Lakers Ho...
|
Ishockey |
Växjö
|
Solna/Sundbyberg Hockeygear Trop...
|
U13
|
6 - 7 apr 2024
|
Sundbybergs IK
|
Ishockey |
Solna
|
Trekunga Cup U12
|
U12
|
6 - 7 apr 2024
|
Kungälvs IK
|
Ishockey |
Kungälv
|
.
|
U12
|
.
|
Oceanbluehockey
|
Ishockey |
.
|
Scandic Trophy 2024 J18
|
J18
|
6 - 7 apr 2024
|
Helsingborgs Ho...
|
Ishockey |
Helsingborg
|
Lund Giants Ramudden-cup 2024
|
U9
|
6 apr 2024
|
Lund Giants HC
|
Ishockey |
Lund
|
HKHC Vårcup Helplan
|
U12
|
6 April 2023
|
Hässelby Kälves...
|
Ishockey |
Grimsta IP /...
|
Bergslagens Sparbank Cup - U 16
|
U 16
|
6 - 7 apr 2024
|
Lindlövens IF
|
Ishockey |
Lindesberg
|
Skärgårdscupen U11
|
U11
|
6 apr 2024
|
Skärgårdens Spo...
|
Ishockey |
Öckerö
|
Mariehus Cup
|
U15
|
6-7 april 2024
|
Mariestad BOIS
|
Ishockey |
Mariestad
|
Stora Coop Cup U16 (23-24)
|
U16 (-08)
|
6 - 7 apr 2024
|
Enköpings SK
|
Ishockey |
Enköping
|
Skärgårdscupen U9
|
U9
|
7 apr 2024
|
Skärgårdens Spo...
|
Ishockey |
Öckerö
|
TakTema Cup Flickor A
|
U16-U12
|
7 april 2024
|
Linden Hockey
|
Ishockey |
Eskilstuna
|
TakTema Cup Flickor B Halvplan
|
U11-U9
|
7 apr 2024
|
Linden Hockey
|
Ishockey |
Eskilstuna
|
UHC TROPHY 2024
|
U11
|
7 apr 2024
|
Uddevalla HC
|
Ishockey |
Fridhemshall...
|
Järna Trophy U11 vår
|
U11
|
7 apr 2024
|
Järna SK
|
Ishockey |
Järna ishall
|
Lund Giants HR Management Cup
|
U8
|
7 apr 2024
|
Lund Giants HC
|
Ishockey |
Lund
|
Cup Älta Tigers
|
U10
|
7 apr 2024
|
Älta IF
|
Ishockey |
Stockholm
|
Hockey skoj - Danijela Rundqvist...
|
U8
|
7 apr 2024
|
Hässelby Kälves...
|
Ishockey |
Stockholm, H...
|
BålstaCupen F12
|
F12
|
7 apr 2024
|
Bålsta Hockey Club
|
Ishockey |
Bålsta
|
Jimmie Ölvestad Cup
|
U10
|
7 apr 2024
|
Djurgårdens IF
|
Ishockey |
Stockholm
|
Lilla Mästarcupen U10
|
U10
|
7 apr 2024
|
Norrtälje IK
|
Ishockey |
76173 Norrtälje
|
U14 Uplandia Trophy '10
|
U14 - 2010
|
11 - 14 apr 2024
|
AIK Hockey
|
Ishockey |
Stockholm
|
CZECH OPEN: U13+U16 Easter Lions...
|
U13+U16
|
12 - 14 apr 2024
|
Avantgard Hocke...
|
Ishockey |
Most, CZE
|
Tyringe Hockey Cup 2024 - U14
|
U14
|
12 - 14 apr 2024
|
Tyringe Hockey
|
Ishockey |
Tyrs Hov / T...
|
Vänersborg Cup
|
U18
|
12 - 14 apr 2024
|
Vänersborgs Hoc...
|
Ishockey |
Vänersborg
|
Hockeykarneval -10 -11födda
|
U14
|
12-14 april 2024
|
IFK Lepplax
|
Ishockey |
Pedersöre
|
Farsta Hockey Games - U13
|
U13
|
12 - 14 apr 2024
|
FoC Farsta Isho...
|
Ishockey |
Stockholm
|
Stavanger Oilers Cup u12
|
U 12
|
12 - 14 apr 2024
|
Stavanger Ishoc...
|
Ishockey |
Stavanger Is...
|
MoraKniv Cup U12
|
U12
|
12 - 14 apr 2024
|
Mora IK
|
Ishockey |
Mora
|
Borås U14 CUP
|
U14
|
12 - 14 apr 2024
|
Borås HC
|
Ishockey |
Borås
|
Finland Lions Spring Cup 2024
|
U11-U16
|
12 - 14 apr 2024
|
Lions Cup
|
Ishockey |
Finland
|
Czech Lions Spring Cup 2024
|
U12-U15
|
12 - 14 apr 2024
|
Lions Cup
|
Ishockey |
Prague, Czec...
|
Pipelife 2024 U15
|
U15
|
12-14 April
|
HaparandaTornio...
|
Ishockey |
Haparanda
|
Trollhättan Hockey Trophy J18 2024
|
J18
|
12 - 14 apr 2024
|
Trollhättans HC
|
Ishockey |
Trollhättan
|
Eidsiva Birkebeiner Cup
|
U13
|
12 - 14 apr 2024
|
Lillehammer Ish...
|
Ishockey |
Eidsiva arena
|
TAIF Cupen Sono Cup U16
|
U16
|
12 - 14 apr 2024
|
Tranås AIF Hockey
|
Ishockey |
Tranås
|
Intersport Cup
|
U15
|
12 - 14 apr 2024
|
Örebro Hockey U...
|
Ishockey |
Örebro
|
Ravens Junior Trophy (j18)
|
J18
|
12 - 14 apr 2024
|
Linköping Might...
|
Ishockey |
Linköping
|
IFK ORE LEKSANDS SPARBANK CUP U1...
|
U15
|
12 - 14 apr 2024
|
IFK Ore
|
Ishockey |
Furudal
|
Aurskog Sparebank Cup
|
U13
|
12-14 apr 2024
|
Ullensaker Issp...
|
Ishockey |
Jessheim
|
Audi Cup 2024
|
U14
|
12-14 April 2024
|
Rungsted Ishock...
|
Ishockey |
Rungsted Kyst
|
Vuokatti Cup U12
|
U12
|
12 - 14 apr 2024
|
Vuokatti Areena
|
Ishockey |
Vuokatti
|
1891
|
U15
|
12 - 14 apr 2024
|
Djurgårdens IF
|
Ishockey |
Mälarhöjdens ip
|
Road to Success Lithuania
|
2009, 201...
|
12 apr - 12 maj...
|
Road to Success
|
Ishockey |
Warszawa
|
MerSport Cup J18
|
J18
|
12 - 14 apr 2024
|
KRIF Hockey
|
Ishockey |
Kallinge
|
Stingers Spring Trophy U8
|
U8
|
13 apr 2024
|
Stenungsunds HF
|
Ishockey |
Stenungsund
|
BAJEN HOCKEY GAMES U12 (Helplan)
|
U12
|
13 apr 2024
|
Hammarby Hockey
|
Ishockey |
Stockholm
|
Bålsta Cupen 2024 U10
|
U10
|
13 apr 2024
|
Bålsta Hockey Club
|
Ishockey |
Bålsta
|
Leksands IF U13 Cup 2024
|
U13
|
13 - 14 apr 2024
|
Leksands IF
|
Ishockey |
Leksand
|
Saltis Snipers Ladies Cup 2024
|
Dam
|
13 April 2024
|
Saltsjöbadens IF
|
Ishockey |
Saltsjöbaden
|
NSK Team 12 testcup
|
2012
|
13 - 14 apr 2024
|
Nyköpings Sport...
|
Ishockey |
Nyköping
|
Vallentuna Fotboll Vår-Cup
|
2016
|
13 - 14 apr 2024
|
Vallentuna Damf...
|
Fotboll |
Vallentuna IP
|
Älta Tigers Cup U15
|
U15
|
13 apr 2024
|
Älta IF
|
Ishockey |
Älta
|
Hemköp U11 Cup
|
U11
|
13 apr 2024
|
Gnesta IK
|
Ishockey |
Gnesta
|
Trekungacupen U13
|
U13
|
13 - 14 apr 2024
|
Kungälv Hockey
|
Ishockey |
Kungälv
|
JVAB Kronwall Cup
|
U11
|
13 - 14 apr 2024
|
Järfälla HC Tea...
|
Ishockey |
Järfälla
|
Rosvalla Gästabudscup U12
|
U12
|
13 - 14 apr 2024
|
Nyköpings Sport...
|
Ishockey |
Nyköping
|
Segeltorp Kings Curve cup U14
|
U14
|
13-14 April 2024
|
Segeltorps IF
|
Ishockey |
Segeltorp
|
40. Turkutournament
|
U11, U12,...
|
13 - 21 apr 2024
|
Turun Nuorisoki...
|
Ishockey |
Turku, Finland
|
Lund Giants Cup team 12
|
U 12
|
13 apr 2024
|
Lund Giants HC
|
Ishockey |
Lunds ishall
|
Framåt Tillsammans cup
|
Flickor 2...
|
13 apr 2024
|
Frölunda Hockey...
|
Ishockey |
Frölunda Bor...
|
ICA Kvantum Cup
|
U11
|
13 - 14 apr 2024
|
Malmbergets AIF
|
Ishockey |
Gällivare
|
Spring Cup U13
|
U13
|
13 - 14 apr 2024
|
Bäcken HC
|
Ishockey |
Västra Frölunda
|
Pokayoke Games
|
U11
|
13 apr 2024
|
Mälarö Hockeyfö...
|
Ishockey |
Ekerö
|
Adviser Partner Nacka HK Hockey ...
|
U11
|
13 - 14 apr 2024
|
Nacka HK Team13
|
Ishockey |
Nacka Ishall...
|
J 18 Cup INSTÄLLD
|
J 18
|
13 - 14 apr 2024
|
Lindlövens IF
|
Ishockey |
Lindesberg
|
Billinge Trophy U13
|
U13
|
13- 14 april 2024
|
Skövde IK
|
Ishockey |
SKÖVDE
|
Hockeykarneval -11 födda
|
U 13 2011...
|
18 -19 maj 2024
|
Lidingö Vikings HC
|
Ishockey |
Lidingö
|
McDonald´s Trophy 2024
|
U12
|
13 - 14 apr 2024
|
Helsingborgs Ho...
|
Ishockey |
Helsingborg
|
ICA Rimbo Hockey Cup
|
U12
|
13 - 14 apr 2024
|
Rimbo IF
|
Ishockey |
Rimbo
|
Intersport turnaus, Nyslott
|
U12
|
13 - 14 apr 2024
|
SaPKo
|
Ishockey |
Savonlinna, FIN
|
Stora Coop Cup U15 (23-24)
|
U15 (-09)
|
13 - 14 apr 2024
|
Enköpings SK
|
Ishockey |
Enköping
|
Scandic Cup U12
|
U12
|
14 apr 2024
|
HV71
|
Ishockey |
Jönköping
|
Lund Giants Cup U11 2024
|
U11
|
14 apr 2024
|
Lund Giants HC
|
Ishockey |
Lund
|
HKHC Vårcup U10
|
U10
|
14 apr 2024
|
Hässelby Kälves...
|
Ishockey |
Vällingby
|
Frölunda HC och Prolympia Trophy
|
U12 Pojka...
|
14 apr 2024
|
Frölunda Hockey...
|
Ishockey |
Frölunda Borg
|
MB Hockey Games 2024 - U10
|
U10
|
14 apr 2024
|
MB Hockey
|
Ishockey |
Stockholm
|
Stingers Spring Trophy U9
|
U9
|
14 apr 2024
|
Stenungsunds HF
|
Ishockey |
Stenungsund
|
Philips minnescup 2024
|
U-9 (D2)
|
14 apr 2024
|
Partille Hockey
|
Ishockey |
Vallhamra is...
|
BAJEN HOCKEY GAMES U11
|
U11
|
14 apr 2024
|
Hammarby Hockey
|
Ishockey |
Zinkensdamm/...
|
Bålsta Cupen U11 2024
|
U11
|
14 apr 2024
|
Bålsta Hockey Club
|
Ishockey |
Bålsta
|
CZECH OPEN: U18 Easter Lions Cup...
|
U18
|
15 - 17 apr 2024
|
Avantgard Hocke...
|
Ishockey |
Most, CZE
|
U15 Uplandia Trophy '09
|
U15 - 2009
|
18 - 21 apr 2024
|
AIK Hockey
|
Ishockey |
Stockholm
|
CZECH OPEN: U12+U15 Easter Lions...
|
U12+U15
|
19 - 21 apr 2024
|
Avantgard Hocke...
|
Ishockey |
Most, CZE
|
Swedbank Trophy
|
U15
|
19-21 april 2024
|
HV71
|
Ishockey |
Jönköping
|
Vänersborg Cup
|
U16
|
19 - 21 apr 2024
|
Vänersborgs Hoc...
|
Ishockey |
Vänersborg
|
Farsta Hockey Games - U14
|
U14
|
19 - 21 apr 2024
|
FoC Farsta Isho...
|
Ishockey |
Stockholm
|
MoraKniv Cup U15
|
U15
|
19 - 21 apr 2024
|
Mora IK
|
Ishockey |
Mora
|
Borås U15 CUP
|
U15
|
19 - 21 apr 2024
|
Borås HC
|
Ishockey |
Borås
|
Pipelife U14
|
U14
|
19 - 21 apr 2024
|
HaparandaTornio...
|
Ishockey |
Haparanda
|
IFK ORE BRA HUS CUP U16-2024
|
U16
|
19 - 21 apr 2024
|
IFK Ore
|
Ishockey |
Furudal
|
Rosvalla Gästabudscup U13
|
U13
|
19-21 april 2024
|
Nyköpings Sport...
|
Ishockey |
Nyköping
|
Toronto Spring Showdown
|
2007-2017
|
19 - 21 apr 2024
|
Canlan Classic ...
|
Ishockey |
Toronto
|
Vuokatti Cup U13
|
U13
|
19 - 21 apr 2024
|
Vuokatti Areena
|
Ishockey |
Vuokatti
|
Stavanger Hockey G2014
|
U10
|
19 - 21 apr 2024
|
Stavanger Hockey
|
Ishockey |
Stavanger, N...
|
U10 Tulevaisuuden Tähdet 2024
|
2014
|
20 apr 2024
|
Oulun Kärpät
|
Ishockey |
Oulu
|
Lets go by bus
|
U13
|
20 - 21 apr 2024
|
Örebro Hockey U...
|
Ishockey |
Örebro
|
Best in west U10
|
U10
|
20 apr 2024
|
Göta Traneberg IK
|
Ishockey |
Stockholm - ...
|
MM HOCKEY SPRING CLASSIC CUP AAA...
|
U11,U12,U...
|
20 - 28 apr 2024
|
MM HOCKEY
|
Ishockey |
SKÖVDE & MÖRRUM
|
Danijela Rundqvist Cup Flickor 16
|
F 16
|
20 apr 2024
|
Hässelby Kälves...
|
Ishockey |
Vällingby, S...
|
Lund Giants Cup
|
U10/D1
|
20 apr 2024
|
Lund Giants HC
|
Ishockey |
Lund
|
JVAB Kronwall Cup
|
U12
|
20 - 21 apr 2024
|
Järfälla HC
|
Ishockey |
Järfälla ish...
|
Good Guys cup U11 (Tumba Hockey ...
|
U11
|
20 - 21 apr 2024
|
IFK Tumba Hockey
|
Ishockey |
Tumba
|
Trelleborgs IF U12 Cup
|
U 12
|
20 - 21 apr 2024
|
Trelleborgs IF
|
Ishockey |
Trelleborg
|
ICA Rimbo Hockey Cup (1 plats k...
|
U13
|
20 - 21 apr 2024
|
Rimbo IF
|
Ishockey |
Rimbo
|
BAJEN HOCKEY GAMES - U10
|
U10
|
20 apr 2024
|
Hammarby Hockey
|
Ishockey |
Zinkensdamm,...
|
Revanschen Bäcken HC
|
U 10 / Fö...
|
20 apr 2024
|
Bäcken HC
|
Ishockey |
Göteborg
|
MB Hockey Games 2024 - U11
|
U11
|
20 apr 2024
|
MB Hockey
|
Ishockey |
Stockholm
|
U11 GLT Cupen
|
U 11
|
20 apr 2024
|
Stenungsunds HF
|
Ishockey |
Stenungsund
|
LEJONCUPEN
|
U11
|
20 apr 2024
|
Brinkens IF
|
Ishockey |
STOCKHOLM
|
Hammers Cup - Medel
|
U14
|
20 apr 2024
|
Halmstad Hammers
|
Ishockey |
Halmstad
|
Bollis Cup
|
U8 U9 U10...
|
20 - 28 apr 2024
|
Mariestads bk
|
Fotboll |
Mariestad
|
Kallhällsvenskan
|
Senior
|
20 apr - 31 aug...
|
Kallhällsvenskan
|
Fotboll |
Järfälla
|
Hammers Cup - Lätt/Medel
|
U14
|
21 apr 2024
|
Halmstad Hammers
|
Ishockey |
Halmstad
|
Lasse Björn Cup - U12
|
U 12
|
21 apr 2024
|
Djurgårdens IF
|
Ishockey |
Stockholm
|
GLT Cupen U12
|
U12
|
21 apr 2024
|
Stenungsunds HF
|
Ishockey |
Stenungsund
|
Bjäre Entreprenad Cup
|
U10
|
21 apr 2024
|
Rögle BK
|
Ishockey |
Ängelholm
|
Lidingö Vikings Cup 2024 U11 (2013)
|
U11 2013
|
21 apr 2024
|
Lidingö Vikings HC
|
Ishockey |
Lidingö
|
U9 Tulevaisuuden Tähdet 2024
|
2015
|
21 apr 2024
|
Oulun Kärpät
|
Ishockey |
Oulu
|
Best in West Tjejer
|
F12
|
21 apr 2024
|
Göta Traneberg IK
|
Ishockey |
Bromma
|
Best in West Tjejer
|
F 14
|
21 apr 2024
|
Göta Traneberg IK
|
Ishockey |
Bromma
|
MÄLARDALEN ELITE TROPHY AAA 2011
|
U14
|
26-28 april 2024
|
Linden Hockey
|
Ishockey |
Eskilstuna
|
Vuokatti Cup U14
|
U14
|
26 - 28 apr 2024
|
Vuokatti Areena
|
Ishockey |
Vuokatti
|
End of Season Cup 2024, U11
|
U11 / 2013
|
26 - 28 apr 2024
|
Leangen Ishocke...
|
Ishockey |
Trondheim, N...
|
Gnesta Trophy
|
U12
|
26 - 28 apr 2024
|
Gnesta IK
|
Ishockey |
Gnesta
|
End of season cup 2024 U13
|
2011
|
26 - 28 apr 2024
|
Leangen Ishocke...
|
Ishockey |
Leangen Arena
|
Vänersborg Cup
|
U20
|
26 - 28 apr 2024
|
Vänersborgs Hoc...
|
Ishockey |
Vänersborg
|
CZECH OPEN: U14+U17 Easter Lions...
|
U14+U17
|
26 - 28 apr 2024
|
Avantgard Hocke...
|
Ishockey |
Most, CZE
|
Billinge Trophy J18
|
J18
|
26-28 April 2024
|
Skövde IK
|
Ishockey |
Skövde
|
MoraKniv Cup U16
|
U16
|
26 - 28 apr 2024
|
Mora IK
|
Ishockey |
Mora
|
Farsta Hockey Games U15 A/AA
|
U15 (född...
|
26 april - 28 a...
|
FoC Farsta Isho...
|
Ishockey |
Stockholm
|
Cup
|
U15
|
|
SweHockey-Future
|
Ishockey |
|
Destination Gotland Hockey Cup
|
U 12
|
26 - 28 apr 2024
|
Visby Roma Ungdom
|
Ishockey |
Visby
|
Skolcupen 2024
|
Pojkar oc...
|
27 - 28 apr 2024
|
BK Örnen
|
Fotboll |
Örnsköldsvik
|
Lund Giants Veterancup
|
35+
|
27 - 28 apr 2024
|
Lund Giants HC
|
Ishockey |
Lunds ishall...
|
Fastighetsbyrån Vårcup
|
U9
|
27 - 28 apr 2024
|
Hässelby Kälves...
|
Ishockey |
Hässelby
|
Täby HC Trophy U12
|
U12
|
27 - 28 apr 2024
|
IFK Täby HC
|
Ishockey |
Täby, Tibble...
|
BIW Vårcupen 2024
|
U11
|
27 apr 2024
|
Göta Traneberg IK
|
Ishockey |
Stora Mossen...
|
Borås Flick- & Dam-cup
|
upp till ...
|
27 apr 2024
|
Borås HC
|
Ishockey |
Borås
|
Trelleborgs IF U13 Cup
|
U 13
|
27 - 28 apr 2024
|
Trelleborgs IF
|
Ishockey |
Trelleborg
|
Karhu-Kissat U11 (born 2013) spr...
|
2013
|
27 - 28 apr 2024
|
Karhu-Kissat
|
Ishockey |
Helsinki
|
JVAB Kronwall Cup U13
|
U13
|
27 - 28 apr 2024
|
Järfälla HC Tea...
|
Ishockey |
Järfälla
|
Lund Giants Cup U13 2024
|
U13
|
27 - 28 apr 2024
|
Lund Giants HC
|
Ishockey |
Lund
|
Lady and Old Knights Cup 2024
|
Rekreatio...
|
27 - 28 apr 2024
|
Nyköpings Sport...
|
Ishockey |
Nyköping
|
Tommy Söderström Cup Vår 2024
|
U13
|
27 - 28 apr 2024
|
Djurgårdens IF
|
Ishockey |
Mälarhöjdens...
|
TAIF Cupen U12
|
U12
|
27 - 28 apr 2024
|
Tranås AIF Hockey
|
Ishockey |
Tranås
|
Tumba Challenge Cup
|
U12
|
28 apr 2024
|
IFK Tumba Hockey
|
Ishockey |
Ishuset, Tumba
|
Best In West U12, Helplan - Medel
|
U12
|
28 apr 2024
|
Göta Traneberg IK
|
Ishockey |
Bromma, Stoc...
|
Union Cup
|
U 09
|
1 maj 2024
|
BK Union
|
Fotboll |
Kyrhhult
|
MÄLARDALEN ELITE TROPHY AAA 2012
|
U13
|
3-5 maj 2024
|
Linden Hockey
|
Ishockey |
ESKILSTUNA
|
Borås J18 CUP
|
J18
|
3 - 5 maj 2024
|
Borås HC
|
Ishockey |
Borås
|
Hockeykarneval -12 födda
|
U12
|
4 - 5 maj 2024
|
Lidingö Vikings HC
|
Ishockey |
Lidingö
|
JVAB Kronwall Cup U14 2024
|
U14
|
4 - 5 maj 2024
|
Järfälla HC Tea...
|
Ishockey |
Stockholm
|
Cellcomb Cup
|
Flickor 2015
|
4 maj 2024
|
Säffle SK
|
Fotboll |
Säffle
|
Försäsongscupen 2024
|
U12
|
4 maj 2024
|
IK Huge fotboll
|
Fotboll |
Gävle
|
Växjö Lakers U14 (-11) Cup Maj 2024
|
U14
|
4 - 5 maj 2024
|
Växjö Lakers Ho...
|
Ishockey |
Växjö
|
Toronto Quest for the Cup
|
2007-2017
|
10 - 12 maj 2024
|
Canlan Classic ...
|
Ishockey |
Toronto
|
Spartans Vårcup Are you tough en...
|
U12
|
10 - 12 maj 2024
|
Knivsta Is / Sp...
|
Ishockey |
Knivsta
|
Magnus Karlssons Memorial Trophy...
|
U16
|
10 - 12 maj 2024
|
Borås HC
|
Ishockey |
Borås
|
Kronwall JVAB cup U15 lätt
|
U15
|
11 - 12 maj 2024
|
Järfälla HC
|
Ishockey |
Järfälla
|
Växjö Lakers U15 (-10) Cup Maj 2024
|
U15
|
11 - 12 maj 2024
|
Växjö Lakers Ho...
|
Ishockey |
Växjö
|
BorderCup 2024
|
kungi
|
11 - 12 maj 2024
|
Floorball club ...
|
Innebandy |
Latvia, Valka
|
Hockeykarneval -11 födda
|
U13
|
17 -18 - 19 maj...
|
Lidingö Vikings HC
|
Ishockey |
Lidingö
|
SVEA ELIT CUP U12 (2012)
|
U12
|
18 - 19 maj 2024
|
Svealand HC
|
Ishockey |
Falun
|
SVEA ELIT CUP U12 (2012)
|
U12
|
18 - 19 maj 2024
|
Svealand HC
|
Ishockey |
Falun
|
JVAB Kronwall Cup U10
|
U10
|
18 - 19 maj 2024
|
Järfälla hockey...
|
Ishockey |
Järfälla
|
Finland Lions Oldtimers Cup 2024
|
+40, +50,...
|
23 - 25 maj 2024
|
Lions Cup
|
Ishockey |
Peurunka, Fi...
|
Täby Midnight Trophy
|
U13
|
24 maj 2024
|
IFK Täby HC
|
Ishockey |
Tibble Ishall
|
Spartans Spring Trophy
|
Senior
|
25 maj 2024
|
Knivsta Is / Sp...
|
Ishockey |
Knivsta
|
Tryck & ProfilbolageT Cup
|
U15/16
|
25 maj 2024
|
Lödöse-Nygård 7...
|
Ishockey |
Lödöse
|
Äppellunda Cup 2024
|
P 15 och ...
|
1 - 2 jun 2024
|
Alnö IF
|
Fotboll |
Alnö
|
Hockeykarneval -10 födda
|
U14
|
1 - 2 juni 2024
|
Lidingö Vikings HC
|
Ishockey |
Lidingö
|
SVEA ELIT CUP U13 (2011)
|
U13
|
1 - 2 jun 2024
|
Svealand HC
|
Ishockey |
Falun
|
Nationaldagscupen
|
P 2012, P...
|
6 jun 2024
|
Roslagsbro IF
|
Fotboll |
NORRTÄLJE
|
Toronto Bring Your Best
|
2007-2017
|
7 - 9 jun 2024
|
Canlan Classic ...
|
Ishockey |
Toronto
|
Hockeykarneval -09 födda
|
U15
|
14 - 15 juni 2024
|
Lidingö Vikings HC
|
Ishockey |
Lidingö
|
Lysekil International CUP ``Comp...
|
U13.U14
|
21 - 23 jun 2024
|
Oceanbluehockey
|
Ishockey |
Lysekil
|
Swedish Elite Hockey Challenge 2024
|
U11-U14
|
1 - 6 jul 2024
|
Tordön hockey
|
Ishockey |
Nyköping
|
Westcoast Trophy AAA 2024
|
U11-U14
|
24 Jul - 4 Aug ...
|
Westcoast Hockey
|
Ishockey |
Falkenbergs ...
|
MM HOCKEY SUMMER CLASSIC CUP 2024
|
U11 (Spel...
|
27-28 Juli 2024
|
MM HOCKEY
|
Ishockey |
Mörrum (Jöss...
|
10-åringarnas Cup 2024
|
U10
|
3 - 4 aug 2024
|
Hertzöga BK
|
Fotboll |
Karlstad
|
Czech Lions Summer Cup 2024
|
U11-U15
|
7 - 10 aug 2024
|
Lions Cup
|
Ishockey |
Prague, Czec...
|
Finland Lions Summer Cup 2024
|
Boys U12-...
|
9 - 11 aug 2024
|
Lions Cup
|
Ishockey |
Finland
|
CZECH OPEN: U13+U15 SUMMER CUP 2024
|
U13+U15
|
16 - 18 aug 2024
|
Avantgard Hocke...
|
Ishockey |
Most, CZE
|
Jens Öhling Cup
|
U11
|
17 aug 2024
|
Djurgårdens IF
|
Ishockey |
Stockholm
|
CZECH OPEN: U12+U14 SUMMER CUP 2024
|
U12+U14
|
23-25 aug 2024
|
Avantgard Hocke...
|
Ishockey |
Most, CZE
|
Troja U15 Cup
|
U15
|
25 aug 2024
|
IF Troja-Ljungby
|
Ishockey |
Ljungby Arena
|
Jesper Bratt Cup 2024
|
U15
|
30 aug - 1 sep ...
|
Trångsunds IF
|
Ishockey |
Stockholm, T...
|
Kom in i matchen Cup U15
|
U15
|
31 aug - 1 sept.
|
Nyköpings Hockey
|
Ishockey |
Nyköping
|
Åkes Minnes cup U15/16
|
U15 /U16
|
31 aug - 1 sep ...
|
Skärgården Hockey
|
Ishockey |
Öckerö
|
DIF Elitcup 2024 U15
|
U15
|
6 - 8 September...
|
Djurgårdens IF
|
Ishockey |
Hägersten
|
Mörrums GoIS Cup U13 (-2012)
|
U13
|
6 - 8 sep 2024
|
Mörrums GoIS IK
|
Ishockey |
Mörrum
|
Nordic Youth Trophy U14
|
U14
|
6–8 sep 2024
|
Färjestad BK Ho...
|
Ishockey |
Värmland, Sv...
|
Falu IF J18 Cup
|
J 18
|
6 - 8 sep 2024
|
Falu IF
|
Ishockey |
Falun
|
BW Hedåsen U14
|
U14
|
7 - 8 sep 2024
|
Sandvikens IK
|
Ishockey |
Sandviken
|
Skärgårdscupen U13
|
U13
|
7 - 8 sep 2024
|
Skärgården Hockey
|
Ishockey |
Öckerö
|
Isbjörnscupen
|
U12
|
7 sep 2024
|
Kållered sk
|
Ishockey |
Kållered
|
Lilla Trekungacupen
|
U10
|
8 sep 2024
|
Kungälv Hockey
|
Ishockey |
Kungälv
|
TingHockey Cup
|
U13
|
13-15 sep 2024
|
Tingsryds AIF
|
Ishockey |
Tingsryd
|
Viking cup
|
U13
|
13 - 15 sep 2024
|
Nybro Vikings
|
Ishockey |
Nybro
|
Mälarö Trophy
|
U13
|
14-15 september...
|
Mälarö Hockeyfö...
|
Ishockey |
Ekerö
|
Mörrums GoIS Cup U11 Höst
|
U11
|
14 sep 2024
|
Mörrums GoIS IK
|
Ishockey |
Mörrum
|
BW Hedåsen U13
|
U13
|
14 - 15 sep 2024
|
Sandvikens IK
|
Ishockey |
sandviken
|
Skärgårdscupen U12
|
U12
|
14 sep 2024
|
Skärgården Hockey
|
Ishockey |
Öckerö
|
Isbjörnscupen U13 (team-12)
|
U13
|
14 sep 2024
|
Kållered sk
|
Ishockey |
Kållered
|
Skärgårdscupen U10
|
U10
|
15 sep 2024
|
Skärgården Hockey
|
Ishockey |
Öckerö
|
FOGMA CUP
|
U16 födda...
|
20-22 September...
|
Limhamn Hockey
|
Ishockey |
Malmö, Limhamn
|
Mörrums GoIS Cup U14
|
U14
|
20 - 22 sep 2024
|
Mörrums GoIS IK
|
Ishockey |
Mörrum
|
Tegscupen - U14 2024
|
U14
|
20-22 sep 2024 ...
|
Tegs SK Hockey
|
Ishockey |
Nolia-hallar...
|
Nordic Youth Trophy U13
|
U13
|
20–22 sep 2024
|
Färjestad BK Ho...
|
Ishockey |
Värmland, Sv...
|
Länscupen 2024
|
U-13 och ...
|
20 - 22 sep 2024
|
Örebro läns Ish...
|
Ishockey |
Örebro
|
GSK U12
|
U12
|
21 sep 2024
|
Gislaved Skrids...
|
Ishockey |
Gislaved
|
GSK U11
|
U11
|
22 sep 2024
|
Gislaved Skrids...
|
Ishockey |
Gislaved
|
CCM Trophy U14
|
U14
|
27 - 29 sep 2024
|
Malungs IF
|
Ishockey |
Malung
|
GRÄSTORP NIGHT CUP
|
U14
|
27 - 29 sep 2024
|
Grästorps IK
|
Ishockey |
GRÄSTORP
|
Tibro Trophy U15
|
U155
|
27- 29 sep 2024
|
Tibro IK
|
Ishockey |
Tibro
|
Highland Hockey Tournament
|
U12
|
28 - 29 sep 2024
|
Nässjö HC
|
Ishockey |
Nässjö
|
GSK U10
|
U10
|
28 sep 2024
|
Gislaved Skrids...
|
Ishockey |
Gislaved
|
Mörrums GoIS Cup U12 Höst
|
U12
|
28 sep 2024
|
Mörrums GoIS IK
|
Ishockey |
Mörrum
|
Highland Hockey Tournament
|
U12
|
28 - 29 sep 2024
|
Nässjö HC
|
Ishockey |
Nässjö
|
Swedbank Cup 2024
|
U11
|
28 - 29 sep 2024
|
IF Troja-Ljungby
|
Ishockey |
Ljungby
|
Profilonline serien
|
Motion
|
1 okt 2024 - 30...
|
Moälvens IBK
|
Innebandy |
SJÄLEVAD
|
Marklunds Cup 2024 - U14
|
U14
|
4 - 6 okt 2024
|
Brunflo Ishocke...
|
Ishockey |
Brunflo
|
GSK U09
|
U09
|
5 okt 2024
|
Gislaved Skrids...
|
Ishockey |
Gislaved
|
Intersport Cup 2024 (Datum ej fa...
|
U 13
|
11 - 13 okt 2024
|
IF Björklöven
|
Ishockey |
Umeå (Exakt ...
|
Umeå Energi Cup U12
|
U12
|
12 - 13 okt 2024
|
IF Björklöven
|
Ishockey |
Umeå
|
CZECH OPEN: U12+U14 Autumn Cup 2024
|
U12+U14
|
25 - 27 okt 2024
|
Avantgard Hocke...
|
Ishockey |
Kadan, CZE
|
Testsson
|
U11
|
26 okt 2024
|
Nyköpings Hocke...
|
Ishockey |
Nyköping
|
GIF U15 cup
|
U15
|
1 - 3 nov 2024
|
Göteborgs Ishoc...
|
Ishockey |
Göteborg
|
MoraKniv cup U14, 2024
|
U14
|
1 - 3 nov 2024
|
Mora IK
|
Ishockey |
Mora
|
CZECH OPEN: U13 + U15 Autumn Cup...
|
U13+U15
|
1 - 3 nov 2024
|
Avantgard Hocke...
|
Ishockey |
Kadan, CZE
|
Folke Filbyter Cup 2024
|
U15
|
1 - 3 nov 2024
|
Linköping HC
|
Ishockey |
Linköping
|
Macron Challenge Trophy
|
U 13, U14
|
2 - 3 nov 2024
|
Athletico Göteborg
|
Futsal |
Göteborg
|
Nordic Youth Trophy F14 & F16
|
F14 & F16
|
8 - 10 nov 2024
|
Färjestad BK Ho...
|
Ishockey |
Värmland
|
CZECH OPEN: U9+U10 Christmas Lio...
|
U9+U10
|
16 - 18 dec 2024
|
Avantgard Hocke...
|
Ishockey |
Most, CZE
|
CZECH OPEN: U12+U14 Christmas Li...
|
U12+U14
|
19-21 dec 2024
|
Avantgard Hocke...
|
Ishockey |
Most, CZE
|
CZECH OPEN: U13+U15 Christmas Li...
|
U13+U15
|
27-29 dec 2024
|
Avantgard Hocke...
|
Ishockey |
Most, CZE
|
Göteborg Ishockey Cup Killar Tea...
|
U14
|
2 - 5 jan 2025
|
Göteborgs Ishoc...
|
Ishockey |
Göteborg
|
Göteborg Ishockey Cup Flickor 16
|
U16
|
2 - 3 jan 2025
|
Göteborgs Ishoc...
|
Ishockey |
Göteborg
|
Nordic Youth Trophy U11 & F12
|
U11 & F12
|
3 - 5 jan 2025
|
Färjestad BK Ho...
|
Ishockey |
Värmland
|
Nacka Trophy
|
U13
|
3 - 5 jan 2025
|
Nacka HK
|
Ishockey |
Nacka, Stock...
|
Arctic Pond Hockey Games 2025
|
Senior (ö...
|
1 - 2 mar 2025
|
Sexton21 AB
|
Ishockey |
Luleå
|
Nordic Youth Trophy U12
|
U12
|
14 - 16 mar 2025
|
Färjestad BK Ho...
|
Ishockey |
Värmland
|
Cup
|
U11
|
23 mar 2025
|
Örnsköldsvik Ho...
|
Ishockey |
Hålberget
|
www.stockholmcup.com
|
40+/50+/60+
|
10 - 12 apr 2025
|
Solna Hockey
|
Ishockey |
Solna
|
Pehr Malmström U12-cup
|
U12
|
18-20 april 2025
|
Malmö Redhawks
|
Ishockey |
MALMÖ
|