Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Stålbucklan 2012
GötaTraneberg
,
Hokejs
Stora Mossen/Bromma/Stockholm
Stora Mossen/Bromma/Stockholm
Hokejs
20 - 22 apr 2012
F15
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
KEMPE CAMP & ORIGINAL SIX CUP
Best In West U12
BEST IN WEST U11
BEST IN WEST U10
BEST IN WEST U13
Best In West
Best In West
Best In West 2013 U10
Best In West 2012 U12
Skagen Fonder Best in West 2012 U13
Stålbucklan 2012
Best In West 2011/2012 U13
Best In West 2012 U11
Skagen Fonder Best In West 2011
GT Team -96 försäsongscup
Best 99 in West 2010
Skagen Fonder Cup
Das Cup 2010
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Team Sandvik Coromant
Team Sandvik Coromant
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=1847&id=20377&lc=lv
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
Stålbucklan 2012
Piederība apakšgrupai
|
B
|
BSlut2
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Vit
Viesu komanda
Gul
Placing
10
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
1
Denise Reuterström
0
0
0
35
Erica Junhager
0
0
0
Aizsargs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
3
Anna Södergren
1
1
2
4
Ebba Karlsson-Moberg
0
0
0
5
Josefin Berlin
0
0
0
6
Moa Öhberg
0
0
0
8
Ida Press
0
0
0
16
Emelie Westman
0
0
0
17
Louise Hugosson
0
0
0
Uzbrucējs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
2
Matilda af Bjur
0
0
0
7
Filippa Lindberg
0
1
1
9
Martina Brolin
0
1
1
10
Petra Johansson
0
0
0
12
Sabina Martinsson
0
0
0
13
Elin Lundvall
0
0
0
14
Emelie Berlin
3
0
3
15
Emmie Svahn
0
1
1
18
Victoria Spring
2
0
2
19
Josefine Wiklund
0
2
2
20
Andrea Cordoba
0
0
0
21
Caroline Wickman
0
0
0
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Stefan af Bjur
Galvenais treneris
0
0
0
Thomas Berlin
Galvenais treneris
0
0
0
Stina Nohldén
Trenera palīgs
0
0
0
Sören Persson
Komandas vadītājs
0
0
0
Mats Lundgren
Aprīkojuma menedžeris
0
0
0
Royne Johansson
Aprīkojuma menedžeris
0
0
0
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
20.04.2012
2
Stålbucklan 2012
B
15:00
JM
tmp
Team Uddeholm
Team Sandvik Coromant
Team Uddeholm vs Team Sandvik Coromant
1
-
1
8
Stålbucklan 2012
B
18:00
JM
tmp
Team Sandvik Coromant
Team Sandvik
Team Sandvik Coromant vs Team Sandvik
2
-
0
21.04.2012
16
Stålbucklan 2012
B
08:00
JM
tmp
Team Optocomp
Team Sandvik Coromant
Team Optocomp vs Team Sandvik Coromant
2
-
1
25
Stålbucklan 2012
B
13:00
A-hall
tmp
Team Sandvik Coromant
Team Scana
Team Sandvik Coromant vs Team Scana
1
-
2
28
BS2
Stålbucklan 2012
BSlut2
15:00
JM
tmp
Team Ruukki
Team Sandvik Coromant
Team Ruukki vs Team Sandvik Coromant
0
-
1
38
BS2
Stålbucklan 2012
BSlut2
20:00
JM
tmp
Team Sandvik Coromant
Team LKAB Luleå
Team Sandvik Coromant vs Team LKAB Luleå
0
-
0
22.04.2012
46
plac 9-10
Stålbucklan 2012
13:00
JM
tmp
Team Scana
Team Sandvik Coromant
Team Scana vs Team Sandvik Coromant
1
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad