Cuponline använder cookies
Läs mer
Ankarspelen 2017
Sport & Adventure
,
Innebandy
Sundsvall
Sundsvall
Innebandy
7 - 9 apr 2017
Pojkar & Flickor 2001-2008
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Högakustenspelen
Paradiscupen 2019
Innebandyligan
Innebandyligan
Ankarspelen 2017
Sportklubben
Slaget om Norrland
Klasskampen 2016
Ankarspelen 2016
Piratligan 15/16
Umeå Floorball Festival 2015
Ankarspelen 2015
Klasskampen
Piratligan
Umeå Floorball Festival
Ankarspelen
Piratligan
Ankarspelen 2013
Intersport Cup
Piratligan
Ankarspelen 2012
Klasskampen
Piratligan
Ankarspelen 2011
Piratligan
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Klasser / Grupper
Klass
F01/F02
Grupp
F01-A
Ankarsvik BK
Insjöns IF BK
Jemtland IB
Jäbo IK
Klockarbergets BK Svart
Grupp
F01-B
Gullänget-Kroksta IBS
KAIS Mora IF
Klockarbergets BK Gul
Sundsvalls IBF
Klass
F03
Grupp
F03-A
GUIF Tigers
KAIS Mora IF
Moälvens IBK
Strömsbro IF
Sundsvalls IBF
Grupp
F03-B
Ankarsvik BK
GUIF
IBF Leksand
IS Saga
Nätra IBK
Grupp
F03-C
Granlo BK
IBK Njutånger
Obbola IK
Sundborn GOIF
Klass
F04
Grupp
F04-A
Ankarsvik BK Svart
Hissjö SK
Söderhamns IBF
Vattjoms IK Röd
Grupp
F04-B
Brunflo FK
Holmsund City IBC Blå
Täfteå IK
Vattjoms IK Svart
Grupp
F04-C
Ankarsvik BK Vit
Holmsund City IBC Röd
Klockarbergets BK
Röbäcks IF
Klass
F05
Grupp
F05-A
Hudik/Björkberg IBK
IBK Ånge
IK Ljusdal
Sundsvalls IBF Haga
Sundsvalls IBF Södermalm
Söderhamns IBF
Klass
F06/07
Grupp
F06/07-A
Ankarsvik BK Svart
Ankarsvik BK Vit
Brunflo FK
Klockarbergets BK
Sundsvalls IBF Nord
Sundsvalls IBF Södermalm
Klass
P01
Grupp
P01-A
Gluggens IF/Söderhamns IBK
Jemtland IB
Storviks SK
Sundsvall City IBC
Grupp
P01-B
Bräcke SK
Granlo BK
Sjetne Panthers
Klass
P02
Grupp
P02-A
Ankarsvik BK Svart
Brunflo FK
KAIS Mora IF
Sundsvall City IBC
Grupp
P02-B
Granlo BK
Håsta IBK
KFUM Falun
Sjetne Panthers
Grupp
P02-C
Ankarsvik BK Vit
Jemtland IB
Strömsbro IF
Klass
P03
Grupp
P03-A
Gluggens IF/Söderhamns IBK
Håsta IBK
IBK Sundsvall Nord
Sundsvall City IBC
Grupp
P03-B
Ankarsvik BK
IK Ljusdal
Klockarbergets BK
Valbo AIF
Grupp
P03-C
Holmsund City IBC
IBK Njutånger
IBK Sundsvall Väst
Vattjoms IK
Klass
P04
Grupp
P04-A
Ankarsvik BK
IBK Härnösand
IS Saga Vit
Obbola IK
Grupp
P04-B
Granlo BK
Hagunda IF
Hudik/Björkberg IBK
IK Ljusdal
Grupp
P04-C
IBF Frösön
IK Ljusdal 05
IK Sirius IBK
Klockarbergets BK
Grupp
P04-D
FBC Lo
IS Saga Svart
Sandåkerns SK
Timrå IBC
Grupp
P04-E
Gullänget-Kroksta IBS
IBF Falun
IBK Sundsvall
Valbo AIF
Klass
P05
Grupp
P05-A
AIK
Ankarsvik BK Orange
Ankarsvik BK Svart
Bollnäs/Hertsjö IBF
Brunflo FK
Granlo BK
Holmsund City IBC Lag 1
Holmsund City IBC Lag 2
Klockarbergets BK
Röbäcks IF
Sjetne Panthers lag 1
Sjetne Panthers lag 2
Strömsbro IF
Vattjoms IK
Klass
P06
Grupp
P06-A
Ankarsvik BK Svart
Ankarsvik BK Vit
Brunflo FK
FBC Lo
Gluggens IF
Granlo BK Röd
Granlo BK Svart
Hudik/Björkberg IBK
Höglands AIF
IBF Leksand
IBK Strömsund
Klockarbergets BK
Krokom IB
Nätra IBK
Klass
P07/08
Grupp
P07/08-A
Ankarsvik BK 07
Ankarsvik BK Svart
Ankarsvik BK Vit
Granlo BK
Hagunda IF
Hudik/Björkberg IBK
Järna SK
Söderhamns IBF
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad