4/9/2017
|
1013
Placeringsmatch 1
|
P01
|
08:00
|
Sport A
tmp
|
Gluggens IF/Söderhamns IBK
|
Bräcke SK
|
Gluggens IF/Söderhamns IBK
vs
Bräcke SK
0
-
2
|
|
1122
B-Semifinal 1
|
P02
|
08:00
|
Skönsberg
tmp
|
Strömsbro IF
|
Jemtland IB
|
Strömsbro IF
vs
Jemtland IB
1
-
4
|
|
1123
B-Semifinal 2
|
P02
|
08:00
|
Haga
tmp
|
Håsta IBK
|
Brunflo FK
|
Håsta IBK
vs
Brunflo FK
1
-
4
|
|
1124
Placeringsmatch 2
|
P02
|
08:00
|
Höglunda
tmp
|
Sjetne Panthers
|
KAIS Mora IF
|
Sjetne Panthers
vs
KAIS Mora IF
1
-
3
|
|
1225
B-Semifinal 1
|
P03
|
08:00
|
Ljustadalen
tmp
|
Valbo AIF
|
Ankarsvik BK
|
Valbo AIF
vs
Ankarsvik BK
0
-
3
|
|
1339
Placeringsmatch 1
|
P04
|
08:00
|
Njurunda
tmp
|
Valbo AIF
|
Timrå IBC
|
Valbo AIF
vs
Timrå IBC
2
-
3
|
|
1625
Match om 11:e plats
|
F04
|
08:00
|
Timrå
tmp
|
Ankarsvik BK Svart
|
Täfteå IK
|
Ankarsvik BK Svart
vs
Täfteå IK
2
-
1
|
|
1910
|
P07/08
P07/08-A
|
08:00
|
Sport B
tmp
|
Ankarsvik BK 07
|
Ankarsvik BK Svart
|
Ankarsvik BK 07
vs
Ankarsvik BK Svart
|
|
2108
|
F06/07
F06/07-A
|
08:00
|
Sticksjö
tmp
|
Ankarsvik BK Vit
|
Sundsvalls IBF Nord
|
Ankarsvik BK Vit
vs
Sundsvalls IBF Nord
0
-
0
|
|
1125
Semifinal 1
|
P02
|
08:45
|
Sport A
tmp
|
Ankarsvik BK Svart
|
Granlo BK
|
Ankarsvik BK Svart
vs
Granlo BK
1
-
4
|
|
1226
B-Semifinal 2
|
P03
|
08:45
|
Ljustadalen
tmp
|
IBK Njutånger
|
Holmsund City IBC
|
IBK Njutånger
vs
Holmsund City IBC
0
-
9
|
|
1417
B-Semifinal 2
|
F01/F02
|
08:45
|
Höglunda
tmp
|
Ankarsvik BK
|
Sundsvalls IBF
|
Ankarsvik BK
vs
Sundsvalls IBF
3
-
1
|
|
1532
Semifinal 1
|
F03
|
08:45
|
Skönsberg
tmp
|
GUIF Tigers
|
IS Saga
|
GUIF Tigers
vs
IS Saga
3
-
1
|
|
1533
Semifinal 2
|
F03
|
08:45
|
Haga
tmp
|
Granlo BK
|
Ankarsvik BK
|
Granlo BK
vs
Ankarsvik BK
3
-
2
|
|
1626
Match om 9:e plats
|
F04
|
08:45
|
Timrå
tmp
|
Brunflo FK
|
Holmsund City IBC Röd
|
Brunflo FK
vs
Holmsund City IBC Röd
1
-
4
|
|
1717
|
P05
P05-A
|
08:45
|
Njurunda
tmp
|
Klockarbergets BK
|
Brunflo FK
|
Klockarbergets BK
vs
Brunflo FK
0
-
0
|
|
1911
|
P07/08
P07/08-A
|
08:45
|
Sport B
tmp
|
Hagunda IF
|
Ankarsvik BK Vit
|
Hagunda IF
vs
Ankarsvik BK Vit
|
|
2109
|
F06/07
F06/07-A
|
08:45
|
Sticksjö
tmp
|
Ankarsvik BK Svart
|
Sundsvalls IBF Södermalm
|
Ankarsvik BK Svart
vs
Sundsvalls IBF Södermalm
0
-
0
|
|
1126
Semifinal 2
|
P02
|
09:30
|
Sport A
tmp
|
Ankarsvik BK Vit
|
KFUM Falun
|
Ankarsvik BK Vit
vs
KFUM Falun
11
-
1
|
|
1227
Semifinal 1
|
P03
|
09:30
|
Haga
tmp
|
IBK Sundsvall Nord
|
IBK Sundsvall Väst
|
IBK Sundsvall Nord
vs
IBK Sundsvall Väst
3
-
4
|
|
1340
Placeringsmatch 2
|
P04
|
09:30
|
Njurunda
tmp
|
Timrå IBC
|
IS Saga Vit
|
Timrå IBC
vs
IS Saga Vit
2
-
4
|
|
1341
Semifinal 1
|
P04
|
09:30
|
Skönsberg
tmp
|
IK Sirius IBK
|
Ankarsvik BK
|
IK Sirius IBK
vs
Ankarsvik BK
4
-
0
|
|
1342
Match om 15:e plats
|
P04
|
09:30
|
Ljustadalen
tmp
|
IBF Frösön
|
IK Ljusdal 05
|
IBF Frösön
vs
IK Ljusdal 05
1
-
4
|
|
1418
B-Semifinal 1
|
F01/F02
|
09:30
|
Höglunda
tmp
|
Klockarbergets BK Gul
|
Jemtland IB
|
Klockarbergets BK Gul
vs
Jemtland IB
10
-
1
|
|
1534
C-Semifinal 1
|
F03
|
09:30
|
Timrå
tmp
|
IBK Njutånger
|
Strömsbro IF
|
IBK Njutånger
vs
Strömsbro IF
2
-
1
|
|
1912
|
P07/08
P07/08-A
|
09:30
|
Sport B
tmp
|
Ankarsvik BK 07
|
Järna SK
|
Ankarsvik BK 07
vs
Järna SK
|
|
2110
|
F06/07
F06/07-A
|
09:30
|
Sticksjö
tmp
|
Klockarbergets BK
|
Ankarsvik BK Vit
|
Klockarbergets BK
vs
Ankarsvik BK Vit
0
-
0
|
|
1127
Placeringsmatch 3
|
P02
|
10:15
|
Höglunda
tmp
|
KAIS Mora IF
|
Sundsvall City IBC
|
KAIS Mora IF
vs
Sundsvall City IBC
2
-
3
|
|
1228
Semifinal 2
|
P03
|
10:15
|
Haga
tmp
|
Klockarbergets BK
|
Sundsvall City IBC
|
Klockarbergets BK
vs
Sundsvall City IBC
0
-
5
|
|
1343
Semifinal 2
|
P04
|
10:15
|
Skönsberg
tmp
|
Sandåkerns SK
|
Granlo BK
|
Sandåkerns SK
vs
Granlo BK
3
-
4
|
|
1344
Match om 13:e plats
|
P04
|
10:15
|
Ljustadalen
tmp
|
Gullänget-Kroksta IBS
|
IS Saga Svart
|
Gullänget-Kroksta IBS
vs
IS Saga Svart
2
-
3
|
|
1419
Semifinal 1
|
F01/F02
|
10:15
|
Sport A
tmp
|
Klockarbergets BK Svart
|
KAIS Mora IF
|
Klockarbergets BK Svart
vs
KAIS Mora IF
3
-
1
|
|
1718
|
P05
P05-A
|
10:15
|
Njurunda
tmp
|
Brunflo FK
|
Holmsund City IBC Lag 1
|
Brunflo FK
vs
Holmsund City IBC Lag 1
0
-
0
|
|
1814
|
P06
P06-A
|
10:15
|
Timrå
tmp
|
Granlo BK Svart
|
IBF Leksand
|
Granlo BK Svart
vs
IBF Leksand
|
|
1913
|
P07/08
P07/08-A
|
10:15
|
Sport B
tmp
|
Ankarsvik BK Svart
|
Hagunda IF
|
Ankarsvik BK Svart
vs
Hagunda IF
|
|
2111
|
F06/07
F06/07-A
|
10:15
|
Sticksjö
tmp
|
Sundsvalls IBF Södermalm
|
Sundsvalls IBF Nord
|
Sundsvalls IBF Södermalm
vs
Sundsvalls IBF Nord
0
-
0
|
|
1229
Match om 7:e plats
|
P03
|
11:00
|
Ljustadalen
tmp
|
Valbo AIF
|
IBK Njutånger
|
Valbo AIF
vs
IBK Njutånger
2
-
0
|
|
1420
Semifinal 2
|
F01/F02
|
11:00
|
Sport A
tmp
|
Gullänget-Kroksta IBS
|
Jäbo IK
|
Gullänget-Kroksta IBS
vs
Jäbo IK
2
-
0
|
|
1421
Återkval 1
|
F01/F02
|
11:00
|
Höglunda
tmp
|
Insjöns IF BK
|
Sundsvalls IBF
|
Insjöns IF BK
vs
Sundsvalls IBF
2
-
1
|
|
1535
Match om 3:e pris
|
F03
|
11:00
|
Skönsberg
tmp
|
IS Saga
|
Ankarsvik BK
|
IS Saga
vs
Ankarsvik BK
0
-
1
|
|
1627
Semifinal 1
|
F04
|
11:00
|
Haga
tmp
|
Söderhamns IBF
|
Ankarsvik BK Vit
|
Söderhamns IBF
vs
Ankarsvik BK Vit
4
-
3
|
|
1719
|
P05
P05-A
|
11:00
|
Njurunda
tmp
|
Holmsund City IBC Lag 1
|
Ankarsvik BK Svart
|
Holmsund City IBC Lag 1
vs
Ankarsvik BK Svart
0
-
0
|
|
1815
|
P06
P06-A
|
11:00
|
Timrå
tmp
|
Granlo BK Röd
|
Brunflo FK
|
Granlo BK Röd
vs
Brunflo FK
|
|
1914
|
P07/08
P07/08-A
|
11:00
|
Sport B
tmp
|
Järna SK
|
Ankarsvik BK Vit
|
Järna SK
vs
Ankarsvik BK Vit
|
|
2007
|
F05
F05-A
|
11:00
|
Sticksjö
tmp
|
Sundsvalls IBF Haga
|
IBK Ånge
|
Sundsvalls IBF Haga
vs
IBK Ånge
0
-
0
|
|
1230
Match om 5:e plats
|
P03
|
11:45
|
Ljustadalen
tmp
|
Ankarsvik BK
|
Holmsund City IBC
|
Ankarsvik BK
vs
Holmsund City IBC
0
-
6
|
|
1628
Semifinal 2
|
F04
|
11:45
|
Haga
tmp
|
Vattjoms IK Svart
|
Hissjö SK
|
Vattjoms IK Svart
vs
Hissjö SK
1
-
0
|
|
1629
B-Semifinal 1
|
F04
|
11:45
|
Höglunda
tmp
|
Klockarbergets BK
|
Holmsund City IBC Blå
|
Klockarbergets BK
vs
Holmsund City IBC Blå
3
-
0
|
|
1720
|
P05
P05-A
|
11:45
|
Njurunda
tmp
|
Holmsund City IBC Lag 2
|
Ankarsvik BK Orange
|
Holmsund City IBC Lag 2
vs
Ankarsvik BK Orange
0
-
0
|
|
1816
|
P06
P06-A
|
11:45
|
Timrå
tmp
|
IBF Leksand
|
Hudik/Björkberg IBK
|
IBF Leksand
vs
Hudik/Björkberg IBK
|
|
1915
|
P07/08
P07/08-A
|
11:45
|
Sport B
tmp
|
Granlo BK
|
Ankarsvik BK 07
|
Granlo BK
vs
Ankarsvik BK 07
|
|
2008
|
F05
F05-A
|
11:45
|
Sticksjö
tmp
|
Sundsvalls IBF Södermalm
|
Hudik/Björkberg IBK
|
Sundsvalls IBF Södermalm
vs
Hudik/Björkberg IBK
0
-
0
|
|
1536
Match om 9:e plats
|
F03
|
11:50
|
Sport A
tmp
|
Moälvens IBK
|
GUIF
|
Moälvens IBK
vs
GUIF
0
-
2
|
|
1537
Final
|
F03
|
11:50
|
Skönsberg
tmp
|
GUIF Tigers
|
Granlo BK
|
GUIF Tigers
vs
Granlo BK
2
-
0
|
|
1014
Semifinal 1
|
P01
|
12:30
|
Haga
tmp
|
Granlo BK
|
Jemtland IB
|
Granlo BK
vs
Jemtland IB
1
-
3
|
|
1345
Match om 11:e plats
|
P04
|
12:30
|
Ljustadalen
tmp
|
Klockarbergets BK
|
Hagunda IF
|
Klockarbergets BK
vs
Hagunda IF
4
-
2
|
|
1630
B-Semifinal 2
|
F04
|
12:30
|
Höglunda
tmp
|
Vattjoms IK Röd
|
Röbäcks IF
|
Vattjoms IK Röd
vs
Röbäcks IF
7
-
2
|
|
1721
|
P05
P05-A
|
12:30
|
Njurunda
tmp
|
Bollnäs/Hertsjö IBF
|
Holmsund City IBC Lag 2
|
Bollnäs/Hertsjö IBF
vs
Holmsund City IBC Lag 2
0
-
0
|
|
1722
|
P05
P05-A
|
12:30
|
Sport B
tmp
|
Granlo BK
|
Röbäcks IF
|
Granlo BK
vs
Röbäcks IF
0
-
0
|
|
1817
|
P06
P06-A
|
12:30
|
Timrå
tmp
|
Klockarbergets BK
|
Ankarsvik BK Svart
|
Klockarbergets BK
vs
Ankarsvik BK Svart
|
|
2112
|
F06/07
F06/07-A
|
12:30
|
Sticksjö
tmp
|
Sundsvalls IBF Nord
|
Klockarbergets BK
|
Sundsvalls IBF Nord
vs
Klockarbergets BK
0
-
0
|
|
1128
Match om 3:e pris
|
P02
|
12:40
|
Sport A
tmp
|
Ankarsvik BK Svart
|
KFUM Falun
|
Ankarsvik BK Svart
vs
KFUM Falun
8
-
1
|
|
1346
Match om 3:e pris
|
P04
|
13:00
|
Skönsberg
tmp
|
Ankarsvik BK
|
Sandåkerns SK
|
Ankarsvik BK
vs
Sandåkerns SK
7
-
6
|
|
1015
Semifinal 2
|
P01
|
13:15
|
Haga
tmp
|
Sundsvall City IBC
|
Storviks SK
|
Sundsvall City IBC
vs
Storviks SK
2
-
0
|
|
1016
Placeringsmatch 2
|
P01
|
13:15
|
Höglunda
tmp
|
Bräcke SK
|
Sjetne Panthers
|
Bräcke SK
vs
Sjetne Panthers
0
-
3
|
|
1347
Match om 9:e plats
|
P04
|
13:15
|
Ljustadalen
tmp
|
Obbola IK
|
Hudik/Björkberg IBK
|
Obbola IK
vs
Hudik/Björkberg IBK
6
-
1
|
|
1723
|
P05
P05-A
|
13:15
|
Njurunda
tmp
|
AIK
|
Sjetne Panthers lag 2
|
AIK
vs
Sjetne Panthers lag 2
0
-
0
|
|
1724
|
P05
P05-A
|
13:15
|
Sport B
tmp
|
Vattjoms IK
|
Strömsbro IF
|
Vattjoms IK
vs
Strömsbro IF
0
-
0
|
|
1818
|
P06
P06-A
|
13:15
|
Timrå
tmp
|
Höglands AIF
|
Ankarsvik BK Vit
|
Höglands AIF
vs
Ankarsvik BK Vit
|
|
2009
|
F05
F05-A
|
13:15
|
Sticksjö
tmp
|
IBK Ånge
|
Söderhamns IBF
|
IBK Ånge
vs
Söderhamns IBF
0
-
0
|
|
1129
Final
|
P02
|
13:30
|
Sport A
tmp
|
Granlo BK
|
Ankarsvik BK Vit
|
Granlo BK
vs
Ankarsvik BK Vit
0
-
3
|
|
1348
Final
|
P04
|
13:50
|
Skönsberg
tmp
|
IK Sirius IBK
|
Granlo BK
|
IK Sirius IBK
vs
Granlo BK
3
-
1
|
|
1349
B-Semifinal 1
|
P04
|
14:00
|
Ljustadalen
tmp
|
FBC Lo
|
IBK Sundsvall
|
FBC Lo
vs
IBK Sundsvall
0
-
5
|
|
1422
Match om 7:e plats
|
F01/F02
|
14:00
|
Höglunda
tmp
|
Jemtland IB
|
Insjöns IF BK
|
Jemtland IB
vs
Insjöns IF BK
1
-
3
|
|
1538
B-Semifinal 1
|
F03
|
14:00
|
Haga
tmp
|
Nätra IBK
|
Obbola IK
|
Nätra IBK
vs
Obbola IK
0
-
2
|
|
1725
|
P05
P05-A
|
14:00
|
Njurunda
tmp
|
Sjetne Panthers lag 1
|
Bollnäs/Hertsjö IBF
|
Sjetne Panthers lag 1
vs
Bollnäs/Hertsjö IBF
0
-
0
|
|
1726
|
P05
P05-A
|
14:00
|
Sport B
tmp
|
Röbäcks IF
|
Ankarsvik BK Orange
|
Röbäcks IF
vs
Ankarsvik BK Orange
0
-
0
|
|
1819
|
P06
P06-A
|
14:00
|
Timrå
tmp
|
Brunflo FK
|
Klockarbergets BK
|
Brunflo FK
vs
Klockarbergets BK
|
|
2010
|
F05
F05-A
|
14:00
|
Sticksjö
tmp
|
Hudik/Björkberg IBK
|
IK Ljusdal
|
Hudik/Björkberg IBK
vs
IK Ljusdal
0
-
0
|
|
1423
Match om 3:e pris
|
F01/F02
|
14:40
|
Sport A
tmp
|
KAIS Mora IF
|
Jäbo IK
|
KAIS Mora IF
vs
Jäbo IK
1
-
2
|
|
1350
B-Semifinal 2
|
P04
|
14:45
|
Ljustadalen
tmp
|
IBF Falun
|
IBK Härnösand
|
IBF Falun
vs
IBK Härnösand
1
-
0
|
|
1424
Match om 5:e plats
|
F01/F02
|
14:45
|
Höglunda
tmp
|
Klockarbergets BK Gul
|
Ankarsvik BK
|
Klockarbergets BK Gul
vs
Ankarsvik BK
1
-
0
|
|
1539
B-Semifinal 2
|
F03
|
14:45
|
Haga
tmp
|
KAIS Mora IF
|
Sundsvalls IBF
|
KAIS Mora IF
vs
Sundsvalls IBF
5
-
0
|
|
1727
|
P05
P05-A
|
14:45
|
Njurunda
tmp
|
Klockarbergets BK
|
AIK
|
Klockarbergets BK
vs
AIK
0
-
0
|
|
1728
|
P05
P05-A
|
14:45
|
Sport B
tmp
|
Strömsbro IF
|
Ankarsvik BK Svart
|
Strömsbro IF
vs
Ankarsvik BK Svart
0
-
0
|
|
1820
|
P06
P06-A
|
14:45
|
Timrå
tmp
|
Nätra IBK
|
Gluggens IF
|
Nätra IBK
vs
Gluggens IF
|
|
2011
|
F05
F05-A
|
14:45
|
Sticksjö
tmp
|
Söderhamns IBF
|
Sundsvalls IBF Haga
|
Söderhamns IBF
vs
Sundsvalls IBF Haga
0
-
0
|
|
1231
Match om 3:e pris
|
P03
|
15:00
|
Skönsberg
tmp
|
IBK Sundsvall Nord
|
Klockarbergets BK
|
IBK Sundsvall Nord
vs
Klockarbergets BK
4
-
3
|
|
1017
Placeringsmatch 3
|
P01
|
15:30
|
Höglunda
tmp
|
Sjetne Panthers
|
Gluggens IF/Söderhamns IBK
|
Sjetne Panthers
vs
Gluggens IF/Söderhamns IBK
2
-
2
|
|
1130
Match om 7:e plats
|
P02
|
15:30
|
Haga
tmp
|
Strömsbro IF
|
Håsta IBK
|
Strömsbro IF
vs
Håsta IBK
6
-
3
|
|
1232
Match om 11:e plats
|
P03
|
15:30
|
Ljustadalen
tmp
|
IK Ljusdal
|
Vattjoms IK
|
IK Ljusdal
vs
Vattjoms IK
2
-
3
|
|
1351
Placeringsmatch 3
|
P04
|
15:30
|
Njurunda
tmp
|
IS Saga Vit
|
Valbo AIF
|
IS Saga Vit
vs
Valbo AIF
14
-
2
|
|
1425
Final
|
F01/F02
|
15:30
|
Sport A
tmp
|
Klockarbergets BK Svart
|
Gullänget-Kroksta IBS
|
Klockarbergets BK Svart
vs
Gullänget-Kroksta IBS
3
-
0
|
|
1821
|
P06
P06-A
|
15:30
|
Timrå
tmp
|
Ankarsvik BK Vit
|
Hudik/Björkberg IBK
|
Ankarsvik BK Vit
vs
Hudik/Björkberg IBK
|
|
1822
|
P06
P06-A
|
15:30
|
Sport B
tmp
|
IBK Strömsund
|
FBC Lo
|
IBK Strömsund
vs
FBC Lo
|
|
2012
|
F05
F05-A
|
15:30
|
Sticksjö
tmp
|
IK Ljusdal
|
Sundsvalls IBF Södermalm
|
IK Ljusdal
vs
Sundsvalls IBF Södermalm
0
-
0
|
|
1233
Final
|
P03
|
15:50
|
Skönsberg
tmp
|
IBK Sundsvall Väst
|
Sundsvall City IBC
|
IBK Sundsvall Väst
vs
Sundsvall City IBC
1
-
7
|
|
1131
Match om 5:e plats
|
P02
|
16:15
|
Haga
tmp
|
Jemtland IB
|
Brunflo FK
|
Jemtland IB
vs
Brunflo FK
2
-
6
|
|
1234
Match om 9:e plats
|
P03
|
16:15
|
Ljustadalen
tmp
|
Gluggens IF/Söderhamns IBK
|
Håsta IBK
|
Gluggens IF/Söderhamns IBK
vs
Håsta IBK
1
-
6
|
|
1540
Match om 13:e plats
|
F03
|
16:15
|
Njurunda
tmp
|
Strömsbro IF
|
IBF Leksand
|
Strömsbro IF
vs
IBF Leksand
2
-
0
|
|
1631
Match om 7:e plats
|
F04
|
16:15
|
Höglunda
tmp
|
Holmsund City IBC Blå
|
Röbäcks IF
|
Holmsund City IBC Blå
vs
Röbäcks IF
2
-
4
|
|
1823
|
P06
P06-A
|
16:15
|
Timrå
tmp
|
Höglands AIF
|
Brunflo FK
|
Höglands AIF
vs
Brunflo FK
|
|
1824
|
P06
P06-A
|
16:15
|
Sport B
tmp
|
Krokom IB
|
Granlo BK Svart
|
Krokom IB
vs
Granlo BK Svart
|
|
1018
Match om 3:e pris
|
P01
|
16:40
|
Sport A
tmp
|
Granlo BK
|
Storviks SK
|
Granlo BK
vs
Storviks SK
4
-
3
|
|
1352
Match om 7:e plats
|
P04
|
17:00
|
Ljustadalen
tmp
|
FBC Lo
|
IBK Härnösand
|
FBC Lo
vs
IBK Härnösand
3
-
8
|
|
1541
Match om 11:e plats
|
F03
|
17:00
|
Njurunda
tmp
|
IBK Njutånger
|
Sundborn GOIF
|
IBK Njutånger
vs
Sundborn GOIF
3
-
2
|
|
1542
Match om 7:e plats
|
F03
|
17:00
|
Haga
tmp
|
Nätra IBK
|
Sundsvalls IBF
|
Nätra IBK
vs
Sundsvalls IBF
2
-
4
|
|
1632
Match om 3:e pris
|
F04
|
17:00
|
Skönsberg
tmp
|
Ankarsvik BK Vit
|
Hissjö SK
|
Ankarsvik BK Vit
vs
Hissjö SK
3
-
4
|
|
1633
Match om 5:e plats
|
F04
|
17:00
|
Höglunda
tmp
|
Klockarbergets BK
|
Vattjoms IK Röd
|
Klockarbergets BK
vs
Vattjoms IK Röd
0
-
1
|
|
1825
|
P06
P06-A
|
17:00
|
Timrå
tmp
|
Klockarbergets BK
|
Nätra IBK
|
Klockarbergets BK
vs
Nätra IBK
|
|
1826
|
P06
P06-A
|
17:00
|
Sport B
tmp
|
IBK Strömsund
|
Granlo BK Röd
|
IBK Strömsund
vs
Granlo BK Röd
|
|
1019
Final
|
P01
|
17:30
|
Sport A
tmp
|
Jemtland IB
|
Sundsvall City IBC
|
Jemtland IB
vs
Sundsvall City IBC
2
-
9
|
|
1353
Match om 5:e plats
|
P04
|
17:45
|
Ljustadalen
tmp
|
IBK Sundsvall
|
IBF Falun
|
IBK Sundsvall
vs
IBF Falun
4
-
2
|
|
1543
Match om 5:e plats
|
F03
|
17:45
|
Haga
tmp
|
Obbola IK
|
KAIS Mora IF
|
Obbola IK
vs
KAIS Mora IF
2
-
3
|
|
1827
|
P06
P06-A
|
17:45
|
Timrå
tmp
|
Gluggens IF
|
Ankarsvik BK Svart
|
Gluggens IF
vs
Ankarsvik BK Svart
|
|
1828
|
P06
P06-A
|
17:45
|
Sport B
tmp
|
FBC Lo
|
Krokom IB
|
FBC Lo
vs
Krokom IB
|
|
1634
Final
|
F04
|
17:50
|
Skönsberg
tmp
|
Söderhamns IBF
|
Vattjoms IK Svart
|
Söderhamns IBF
vs
Vattjoms IK Svart
3
-
2
|
|