11.11.2016
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
14:00
|
Gävle
tmp
|
CK Granit-Gävle AllStar
|
CK Granit-Gävle Köhn
|
CK Granit-Gävle AllStar
vs
CK Granit-Gävle Köhn
3
-
4
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
14:00
|
Gävle
tmp
|
Borlänge CC Team Bevab
|
Ljusdals CK Eriksson
|
Borlänge CC Team Bevab
vs
Ljusdals CK Eriksson
10
-
3
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
14:00
|
Gävle
tmp
|
Amatörföreningens CK Adersteg
|
IK Fyris Axelsson
|
Amatörföreningens CK Adersteg
vs
IK Fyris Axelsson
5
-
7
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
14:00
|
Gävle
tmp
|
Karlstads CK Team Nermans
|
CK Silverstenen Team Svetak
|
Karlstads CK Team Nermans
vs
CK Silverstenen Team Svetak
10
-
1
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
18:00
|
Gävle
tmp
|
Södertälje CK Goldline
|
Djursholms CK Linander
|
Södertälje CK Goldline
vs
Djursholms CK Linander
5
-
6
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
18:00
|
Gävle
tmp
|
Falu CC Choong
|
Falu CC Kopparslaget
|
Falu CC Choong
vs
Falu CC Kopparslaget
5
-
4
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
18:00
|
Gävle
tmp
|
Malung CC Team Göthbergs El
|
Stocksunds CK Blom
|
Malung CC Team Göthbergs El
vs
Stocksunds CK Blom
9
-
1
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
18:00
|
Gävle
tmp
|
Sundbybergs CK Hedin
|
Sundbybergs CK Apecta
|
Sundbybergs CK Hedin
vs
Sundbybergs CK Apecta
8
-
9
|
|
12.11.2016
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
08:00
|
Gävle
tmp
|
Malung CC Team Göthbergs El
|
Ljusdals CK Eriksson
|
Malung CC Team Göthbergs El
vs
Ljusdals CK Eriksson
7
-
0
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
08:00
|
Gävle
tmp
|
Sundbybergs CK Apecta
|
CK Granit-Gävle Köhn
|
Sundbybergs CK Apecta
vs
CK Granit-Gävle Köhn
6
-
5
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
08:00
|
Gävle
tmp
|
Djursholms CK Linander
|
CK Silverstenen Team Svetak
|
Djursholms CK Linander
vs
CK Silverstenen Team Svetak
4
-
8
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
08:00
|
Gävle
tmp
|
Falu CC Choong
|
IK Fyris Axelsson
|
Falu CC Choong
vs
IK Fyris Axelsson
6
-
2
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
12:00
|
Gävle
tmp
|
Sundbybergs CK Hedin
|
Borlänge CC Team Bevab
|
Sundbybergs CK Hedin
vs
Borlänge CC Team Bevab
5
-
4
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
12:00
|
Gävle
tmp
|
Stocksunds CK Blom
|
CK Granit-Gävle AllStar
|
Stocksunds CK Blom
vs
CK Granit-Gävle AllStar
5
-
8
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
12:00
|
Gävle
tmp
|
Södertälje CK Goldline
|
Karlstads CK Team Nermans
|
Södertälje CK Goldline
vs
Karlstads CK Team Nermans
6
-
5
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
12:00
|
Gävle
tmp
|
Falu CC Kopparslaget
|
Amatörföreningens CK Adersteg
|
Falu CC Kopparslaget
vs
Amatörföreningens CK Adersteg
7
-
3
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
16:00
|
Gävle
tmp
|
Djursholms CK Linander
|
Falu CC Kopparslaget
|
Djursholms CK Linander
vs
Falu CC Kopparslaget
7
-
2
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
16:00
|
Gävle
tmp
|
Södertälje CK Goldline
|
Falu CC Choong
|
Södertälje CK Goldline
vs
Falu CC Choong
3
-
8
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
16:00
|
Gävle
tmp
|
Stocksunds CK Blom
|
Sundbybergs CK Apecta
|
Stocksunds CK Blom
vs
Sundbybergs CK Apecta
5
-
2
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
16:00
|
Gävle
tmp
|
Malung CC Team Göthbergs El
|
Sundbybergs CK Hedin
|
Malung CC Team Göthbergs El
vs
Sundbybergs CK Hedin
3
-
6
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
20:00
|
Gävle
tmp
|
CK Granit-Gävle Köhn
|
Karlstads CK Team Nermans
|
CK Granit-Gävle Köhn
vs
Karlstads CK Team Nermans
7
-
3
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
20:00
|
Gävle
tmp
|
Amatörföreningens CK Adersteg
|
Ljusdals CK Eriksson
|
Amatörföreningens CK Adersteg
vs
Ljusdals CK Eriksson
9
-
2
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
20:00
|
Gävle
tmp
|
CK Silverstenen Team Svetak
|
CK Granit-Gävle AllStar
|
CK Silverstenen Team Svetak
vs
CK Granit-Gävle AllStar
7
-
6
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
20:00
|
Gävle
tmp
|
IK Fyris Axelsson
|
Borlänge CC Team Bevab
|
IK Fyris Axelsson
vs
Borlänge CC Team Bevab
2
-
8
|
|
13.11.2016
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
08:00
|
Gävle
tmp
|
Borlänge CC Team Bevab
|
Södertälje CK Goldline
|
Borlänge CC Team Bevab
vs
Södertälje CK Goldline
6
-
7
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
08:00
|
Gävle
tmp
|
Karlstads CK Team Nermans
|
Stocksunds CK Blom
|
Karlstads CK Team Nermans
vs
Stocksunds CK Blom
9
-
3
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
08:00
|
Gävle
tmp
|
Sundbybergs CK Hedin
|
Amatörföreningens CK Adersteg
|
Sundbybergs CK Hedin
vs
Amatörföreningens CK Adersteg
2
-
5
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
08:00
|
Gävle
tmp
|
Falu CC Kopparslaget
|
CK Granit-Gävle AllStar
|
Falu CC Kopparslaget
vs
CK Granit-Gävle AllStar
6
-
7
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
12:00
|
Gävle
tmp
|
IK Fyris Axelsson
|
Sundbybergs CK Apecta
|
IK Fyris Axelsson
vs
Sundbybergs CK Apecta
2
-
10
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
12:00
|
Gävle
tmp
|
CK Silverstenen Team Svetak
|
Malung CC Team Göthbergs El
|
CK Silverstenen Team Svetak
vs
Malung CC Team Göthbergs El
4
-
7
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
12:00
|
Gävle
tmp
|
Falu CC Choong
|
CK Granit-Gävle Köhn
|
Falu CC Choong
vs
CK Granit-Gävle Köhn
3
-
8
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
12:00
|
Gävle
tmp
|
Ljusdals CK Eriksson
|
Djursholms CK Linander
|
Ljusdals CK Eriksson
vs
Djursholms CK Linander
5
-
7
|
|
13.01.2017
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
15:00
|
K-stad
tmp
|
Borlänge CC Team Bevab
|
CK Granit-Gävle AllStar
|
Borlänge CC Team Bevab
vs
CK Granit-Gävle AllStar
7
-
3
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
15:00
|
K-stad
tmp
|
Karlstads CK Team Nermans
|
Amatörföreningens CK Adersteg
|
Karlstads CK Team Nermans
vs
Amatörföreningens CK Adersteg
3
-
4
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
15:00
|
K-stad
tmp
|
Malung CC Team Göthbergs El
|
Sundbybergs CK Apecta
|
Malung CC Team Göthbergs El
vs
Sundbybergs CK Apecta
5
-
7
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
15:00
|
K-stad
tmp
|
Falu CC Choong
|
Djursholms CK Linander
|
Falu CC Choong
vs
Djursholms CK Linander
6
-
7
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
15:00
|
K-stad
tmp
|
Södertälje CK Goldline
|
Falu CC Kopparslaget
|
Södertälje CK Goldline
vs
Falu CC Kopparslaget
5
-
4
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
15:00
|
K-stad
tmp
|
Sundbybergs CK Hedin
|
Stocksunds CK Blom
|
Sundbybergs CK Hedin
vs
Stocksunds CK Blom
2
-
5
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
15:00
|
K-stad
tmp
|
CK Silverstenen Team Svetak
|
IK Fyris Axelsson
|
CK Silverstenen Team Svetak
vs
IK Fyris Axelsson
3
-
6
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
15:00
|
K-stad
tmp
|
CK Granit-Gävle Köhn
|
Ljusdals CK Eriksson
|
CK Granit-Gävle Köhn
vs
Ljusdals CK Eriksson
7
-
6
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
19:00
|
K-stad
tmp
|
Malung CC Team Göthbergs El
|
Djursholms CK Linander
|
Malung CC Team Göthbergs El
vs
Djursholms CK Linander
2
-
4
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
19:00
|
K-stad
tmp
|
Sundbybergs CK Apecta
|
Falu CC Choong
|
Sundbybergs CK Apecta
vs
Falu CC Choong
6
-
7
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
19:00
|
K-stad
tmp
|
CK Granit-Gävle AllStar
|
Amatörföreningens CK Adersteg
|
CK Granit-Gävle AllStar
vs
Amatörföreningens CK Adersteg
2
-
8
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
19:00
|
K-stad
tmp
|
IK Fyris Axelsson
|
CK Granit-Gävle Köhn
|
IK Fyris Axelsson
vs
CK Granit-Gävle Köhn
1
-
7
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
19:00
|
K-stad
tmp
|
CK Silverstenen Team Svetak
|
Ljusdals CK Eriksson
|
CK Silverstenen Team Svetak
vs
Ljusdals CK Eriksson
3
-
8
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
19:00
|
K-stad
tmp
|
Borlänge CC Team Bevab
|
Karlstads CK Team Nermans
|
Borlänge CC Team Bevab
vs
Karlstads CK Team Nermans
6
-
5
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
19:00
|
K-stad
tmp
|
Falu CC Kopparslaget
|
Sundbybergs CK Hedin
|
Falu CC Kopparslaget
vs
Sundbybergs CK Hedin
3
-
9
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
19:00
|
K-stad
tmp
|
Södertälje CK Goldline
|
Stocksunds CK Blom
|
Södertälje CK Goldline
vs
Stocksunds CK Blom
6
-
8
|
|
14.01.2017
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
09:00
|
K-stad
tmp
|
Södertälje CK Goldline
|
Sundbybergs CK Hedin
|
Södertälje CK Goldline
vs
Sundbybergs CK Hedin
6
-
4
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
09:00
|
K-stad
tmp
|
Stocksunds CK Blom
|
Falu CC Kopparslaget
|
Stocksunds CK Blom
vs
Falu CC Kopparslaget
0
-
8
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
09:00
|
K-stad
tmp
|
CK Silverstenen Team Svetak
|
CK Granit-Gävle Köhn
|
CK Silverstenen Team Svetak
vs
CK Granit-Gävle Köhn
3
-
7
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
09:00
|
K-stad
tmp
|
Amatörföreningens CK Adersteg
|
Borlänge CC Team Bevab
|
Amatörföreningens CK Adersteg
vs
Borlänge CC Team Bevab
7
-
2
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
09:00
|
K-stad
tmp
|
Falu CC Choong
|
Malung CC Team Göthbergs El
|
Falu CC Choong
vs
Malung CC Team Göthbergs El
7
-
6
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
09:00
|
K-stad
tmp
|
Ljusdals CK Eriksson
|
IK Fyris Axelsson
|
Ljusdals CK Eriksson
vs
IK Fyris Axelsson
7
-
6
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
09:00
|
K-stad
tmp
|
CK Granit-Gävle AllStar
|
Karlstads CK Team Nermans
|
CK Granit-Gävle AllStar
vs
Karlstads CK Team Nermans
3
-
5
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
09:00
|
K-stad
tmp
|
Sundbybergs CK Apecta
|
Djursholms CK Linander
|
Sundbybergs CK Apecta
vs
Djursholms CK Linander
5
-
2
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
13:00
|
K-stad
tmp
|
Amatörföreningens CK Adersteg
|
Stocksunds CK Blom
|
Amatörföreningens CK Adersteg
vs
Stocksunds CK Blom
5
-
3
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
13:00
|
K-stad
tmp
|
CK Granit-Gävle AllStar
|
Södertälje CK Goldline
|
CK Granit-Gävle AllStar
vs
Södertälje CK Goldline
4
-
7
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
13:00
|
K-stad
tmp
|
Borlänge CC Team Bevab
|
Falu CC Kopparslaget
|
Borlänge CC Team Bevab
vs
Falu CC Kopparslaget
8
-
9
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
13:00
|
K-stad
tmp
|
Karlstads CK Team Nermans
|
Sundbybergs CK Hedin
|
Karlstads CK Team Nermans
vs
Sundbybergs CK Hedin
6
-
4
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
13:00
|
K-stad
tmp
|
Djursholms CK Linander
|
CK Granit-Gävle Köhn
|
Djursholms CK Linander
vs
CK Granit-Gävle Köhn
4
-
5
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
13:00
|
K-stad
tmp
|
Sundbybergs CK Apecta
|
CK Silverstenen Team Svetak
|
Sundbybergs CK Apecta
vs
CK Silverstenen Team Svetak
6
-
9
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
13:00
|
K-stad
tmp
|
Ljusdals CK Eriksson
|
Falu CC Choong
|
Ljusdals CK Eriksson
vs
Falu CC Choong
5
-
7
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
13:00
|
K-stad
tmp
|
Malung CC Team Göthbergs El
|
IK Fyris Axelsson
|
Malung CC Team Göthbergs El
vs
IK Fyris Axelsson
6
-
4
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
17:00
|
K-stad
tmp
|
Falu CC Kopparslaget
|
CK Granit-Gävle Köhn
|
Falu CC Kopparslaget
vs
CK Granit-Gävle Köhn
8
-
5
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
17:00
|
K-stad
tmp
|
Sundbybergs CK Hedin
|
CK Silverstenen Team Svetak
|
Sundbybergs CK Hedin
vs
CK Silverstenen Team Svetak
7
-
4
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
17:00
|
K-stad
tmp
|
IK Fyris Axelsson
|
Stocksunds CK Blom
|
IK Fyris Axelsson
vs
Stocksunds CK Blom
6
-
5
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
17:00
|
K-stad
tmp
|
Södertälje CK Goldline
|
Ljusdals CK Eriksson
|
Södertälje CK Goldline
vs
Ljusdals CK Eriksson
9
-
2
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
17:00
|
K-stad
tmp
|
Karlstads CK Team Nermans
|
Sundbybergs CK Apecta
|
Karlstads CK Team Nermans
vs
Sundbybergs CK Apecta
3
-
7
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
17:00
|
K-stad
tmp
|
Djursholms CK Linander
|
CK Granit-Gävle AllStar
|
Djursholms CK Linander
vs
CK Granit-Gävle AllStar
10
-
5
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
17:00
|
K-stad
tmp
|
Malung CC Team Göthbergs El
|
Amatörföreningens CK Adersteg
|
Malung CC Team Göthbergs El
vs
Amatörföreningens CK Adersteg
6
-
3
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
17:00
|
K-stad
tmp
|
Borlänge CC Team Bevab
|
Falu CC Choong
|
Borlänge CC Team Bevab
vs
Falu CC Choong
8
-
3
|
|
15.01.2017
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
09:00
|
K-stad
tmp
|
Falu CC Choong
|
Amatörföreningens CK Adersteg
|
Falu CC Choong
vs
Amatörföreningens CK Adersteg
2
-
10
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
09:00
|
K-stad
tmp
|
Djursholms CK Linander
|
Karlstads CK Team Nermans
|
Djursholms CK Linander
vs
Karlstads CK Team Nermans
2
-
5
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
09:00
|
K-stad
tmp
|
Borlänge CC Team Bevab
|
Malung CC Team Göthbergs El
|
Borlänge CC Team Bevab
vs
Malung CC Team Göthbergs El
1
-
6
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
09:00
|
K-stad
tmp
|
CK Granit-Gävle AllStar
|
Sundbybergs CK Apecta
|
CK Granit-Gävle AllStar
vs
Sundbybergs CK Apecta
5
-
6
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
09:00
|
K-stad
tmp
|
Ljusdals CK Eriksson
|
Stocksunds CK Blom
|
Ljusdals CK Eriksson
vs
Stocksunds CK Blom
2
-
8
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
09:00
|
K-stad
tmp
|
CK Granit-Gävle Köhn
|
Sundbybergs CK Hedin
|
CK Granit-Gävle Köhn
vs
Sundbybergs CK Hedin
9
-
2
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
09:00
|
K-stad
tmp
|
IK Fyris Axelsson
|
Falu CC Kopparslaget
|
IK Fyris Axelsson
vs
Falu CC Kopparslaget
4
-
7
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
09:00
|
K-stad
tmp
|
CK Silverstenen Team Svetak
|
Södertälje CK Goldline
|
CK Silverstenen Team Svetak
vs
Södertälje CK Goldline
1
-
6
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
13:00
|
K-stad
tmp
|
Sundbybergs CK Apecta
|
Borlänge CC Team Bevab
|
Sundbybergs CK Apecta
vs
Borlänge CC Team Bevab
5
-
9
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
13:00
|
K-stad
tmp
|
Malung CC Team Göthbergs El
|
CK Granit-Gävle AllStar
|
Malung CC Team Göthbergs El
vs
CK Granit-Gävle AllStar
5
-
6
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
13:00
|
K-stad
tmp
|
Karlstads CK Team Nermans
|
Falu CC Choong
|
Karlstads CK Team Nermans
vs
Falu CC Choong
5
-
6
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
13:00
|
K-stad
tmp
|
Djursholms CK Linander
|
Amatörföreningens CK Adersteg
|
Djursholms CK Linander
vs
Amatörföreningens CK Adersteg
6
-
7
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
13:00
|
K-stad
tmp
|
Falu CC Kopparslaget
|
CK Silverstenen Team Svetak
|
Falu CC Kopparslaget
vs
CK Silverstenen Team Svetak
7
-
8
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
13:00
|
K-stad
tmp
|
IK Fyris Axelsson
|
Södertälje CK Goldline
|
IK Fyris Axelsson
vs
Södertälje CK Goldline
6
-
8
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
13:00
|
K-stad
tmp
|
Sundbybergs CK Hedin
|
Ljusdals CK Eriksson
|
Sundbybergs CK Hedin
vs
Ljusdals CK Eriksson
7
-
4
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
13:00
|
K-stad
tmp
|
Stocksunds CK Blom
|
CK Granit-Gävle Köhn
|
Stocksunds CK Blom
vs
CK Granit-Gävle Köhn
6
-
3
|
|
17.03.2017
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
14:00
|
Sundbyb
tmp
|
Malung CC Team Göthbergs El
|
Karlstads CK Team Nermans
|
Malung CC Team Göthbergs El
vs
Karlstads CK Team Nermans
8
-
2
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
14:00
|
Sundbyb
tmp
|
CK Granit-Gävle AllStar
|
Falu CC Choong
|
CK Granit-Gävle AllStar
vs
Falu CC Choong
8
-
7
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
14:00
|
Sundbyb
tmp
|
Amatörföreningens CK Adersteg
|
Sundbybergs CK Apecta
|
Amatörföreningens CK Adersteg
vs
Sundbybergs CK Apecta
7
-
0
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
14:00
|
Sundbyb
tmp
|
Borlänge CC Team Bevab
|
Djursholms CK Linander
|
Borlänge CC Team Bevab
vs
Djursholms CK Linander
7
-
6
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
18:00
|
Sundbyb
tmp
|
Ljusdals CK Eriksson
|
Falu CC Kopparslaget
|
Ljusdals CK Eriksson
vs
Falu CC Kopparslaget
7
-
8
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
18:00
|
Sundbyb
tmp
|
Sundbybergs CK Hedin
|
IK Fyris Axelsson
|
Sundbybergs CK Hedin
vs
IK Fyris Axelsson
10
-
3
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
18:00
|
Sundbyb
tmp
|
Stocksunds CK Blom
|
CK Silverstenen Team Svetak
|
Stocksunds CK Blom
vs
CK Silverstenen Team Svetak
7
-
5
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
18:00
|
Sundbyb
tmp
|
Södertälje CK Goldline
|
CK Granit-Gävle Köhn
|
Södertälje CK Goldline
vs
CK Granit-Gävle Köhn
10
-
0
|
|
18.03.2017
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
08:00
|
Sundbyb
tmp
|
Borlänge CC Team Bevab
|
Stocksunds CK Blom
|
Borlänge CC Team Bevab
vs
Stocksunds CK Blom
8
-
6
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
08:00
|
Sundbyb
tmp
|
Amatörföreningens CK Adersteg
|
CK Granit-Gävle Köhn
|
Amatörföreningens CK Adersteg
vs
CK Granit-Gävle Köhn
8
-
2
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
08:00
|
Sundbyb
tmp
|
Karlstads CK Team Nermans
|
Falu CC Kopparslaget
|
Karlstads CK Team Nermans
vs
Falu CC Kopparslaget
8
-
9
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
08:00
|
Sundbyb
tmp
|
CK Granit-Gävle AllStar
|
Sundbybergs CK Hedin
|
CK Granit-Gävle AllStar
vs
Sundbybergs CK Hedin
4
-
6
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
12:00
|
Sundbyb
tmp
|
Djursholms CK Linander
|
IK Fyris Axelsson
|
Djursholms CK Linander
vs
IK Fyris Axelsson
5
-
7
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
12:00
|
Sundbyb
tmp
|
Sundbybergs CK Apecta
|
Ljusdals CK Eriksson
|
Sundbybergs CK Apecta
vs
Ljusdals CK Eriksson
1
-
8
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
12:00
|
Sundbyb
tmp
|
Södertälje CK Goldline
|
Malung CC Team Göthbergs El
|
Södertälje CK Goldline
vs
Malung CC Team Göthbergs El
3
-
6
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
12:00
|
Sundbyb
tmp
|
CK Silverstenen Team Svetak
|
Falu CC Choong
|
CK Silverstenen Team Svetak
vs
Falu CC Choong
7
-
4
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
16:00
|
Sundbyb
tmp
|
Södertälje CK Goldline
|
Amatörföreningens CK Adersteg
|
Södertälje CK Goldline
vs
Amatörföreningens CK Adersteg
6
-
5
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
16:00
|
Sundbyb
tmp
|
CK Granit-Gävle Köhn
|
Malung CC Team Göthbergs El
|
CK Granit-Gävle Köhn
vs
Malung CC Team Göthbergs El
2
-
5
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
16:00
|
Sundbyb
tmp
|
Djursholms CK Linander
|
Stocksunds CK Blom
|
Djursholms CK Linander
vs
Stocksunds CK Blom
8
-
6
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
16:00
|
Sundbyb
tmp
|
IK Fyris Axelsson
|
Karlstads CK Team Nermans
|
IK Fyris Axelsson
vs
Karlstads CK Team Nermans
6
-
4
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
20:00
|
Sundbyb
tmp
|
Sundbybergs CK Hedin
|
Falu CC Choong
|
Sundbybergs CK Hedin
vs
Falu CC Choong
5
-
6
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
20:00
|
Sundbyb
tmp
|
Borlänge CC Team Bevab
|
CK Silverstenen Team Svetak
|
Borlänge CC Team Bevab
vs
CK Silverstenen Team Svetak
8
-
2
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
20:00
|
Sundbyb
tmp
|
CK Granit-Gävle AllStar
|
Ljusdals CK Eriksson
|
CK Granit-Gävle AllStar
vs
Ljusdals CK Eriksson
7
-
8
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
20:00
|
Sundbyb
tmp
|
Falu CC Kopparslaget
|
Sundbybergs CK Apecta
|
Falu CC Kopparslaget
vs
Sundbybergs CK Apecta
1
-
9
|
|
19.03.2017
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
08:00
|
Sundbyb
tmp
|
Karlstads CK Team Nermans
|
Ljusdals CK Eriksson
|
Karlstads CK Team Nermans
vs
Ljusdals CK Eriksson
8
-
5
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
08:00
|
Sundbyb
tmp
|
Djursholms CK Linander
|
Sundbybergs CK Hedin
|
Djursholms CK Linander
vs
Sundbybergs CK Hedin
2
-
8
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
08:00
|
Sundbyb
tmp
|
CK Silverstenen Team Svetak
|
Amatörföreningens CK Adersteg
|
CK Silverstenen Team Svetak
vs
Amatörföreningens CK Adersteg
4
-
9
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
08:00
|
Sundbyb
tmp
|
Falu CC Choong
|
Stocksunds CK Blom
|
Falu CC Choong
vs
Stocksunds CK Blom
5
-
9
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
12:00
|
Sundbyb
tmp
|
Falu CC Kopparslaget
|
Malung CC Team Göthbergs El
|
Falu CC Kopparslaget
vs
Malung CC Team Göthbergs El
4
-
7
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
12:00
|
Sundbyb
tmp
|
IK Fyris Axelsson
|
CK Granit-Gävle AllStar
|
IK Fyris Axelsson
vs
CK Granit-Gävle AllStar
3
-
5
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
12:00
|
Sundbyb
tmp
|
Sundbybergs CK Apecta
|
Södertälje CK Goldline
|
Sundbybergs CK Apecta
vs
Södertälje CK Goldline
8
-
3
|
|
0
|
Division 1 Mellersta 2016-2017
Grundserie
|
12:00
|
Sundbyb
tmp
|
CK Granit-Gävle Köhn
|
Borlänge CC Team Bevab
|
CK Granit-Gävle Köhn
vs
Borlänge CC Team Bevab
5
-
8
|
|