Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
RIGA CUP 2013 U-14
EITC Tournaments
,
Jääkiekko
Riga - Latvia
Riga - Latvia
Jääkiekko
12 - 14 apr 2013
U-14
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Galleria
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
UITHOF Cup
Riga Cup 2017 U-10 & U-11
Riga Cup 2017 U-14 Division I & II
Riga Cup 2017 U-13 & U-15
Riga Cup 2017 U-16 & U-18
Riga Cup 2017 U-12
Eitech cup
Riga Cup 2016 U-10 & U-11
Riga Cup 2016 U-14 Division I & II
Riga Cup 2016 U-16 & U-18
Riga Cup 2016 U-12
Riga Cup 2016 U-13 & U-15
Riga Cup 2015 U-10 & U-11
Riga Cup 2015 U-14 Division I & II
Riga Cup 2015 U-16 & U-18
Riga Cup 2015 U-13 & U-15
Riga Cup 2015 U-12
RIGA CUP 2014 U-10 & U-11
RIGA CUP 2014 U-13 & U-15
RIGA CUP 2014 U-16
RIGA CUP 2014 U-14 & U-18
RIGA CUP 2014 U-12
RIGA CUP 2013 U-10 & U-11
RIGA CUP 2013 U-16
RIGA CUP 2013 U-14
RIGA CUP 2013 U-12 & U-18
RIGA CUP 2013 U-13 & U-15
Riga Cup 2012 U-10 (-02)
Riga Cup 2012 U-18 (-94)
Riga Cup 2012 U-11 (-01)
Riga Cup 2012 U-14 (-98)
Riga Cup 2012 U-16 (-96)
Riga Cup 2012 U-13 (-99)
Riga Cup 2012 U-15 (-97)
Riga Cup 2012 U-12 (-00)
WOLVES CUP
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ottelu #63
lauantai 13 huhtikuuta 12.15
TuTo vs Silver Lions
Inbox Arena
Inbox Arena
TuTo
TuTo
3
-
5
(1-1, 0-4, 2-0)
Silver Lions
Silver Lions
Luokka: U-14, Ryhmä:
U-14L,
Kenttä:
Inbox Arena,
Laukaukset: 0 - 0 63, Tuomarit: K. Kupcus, A. Cimermanis
Live Popup
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=1893&gameid=78185
Lopeta
O. Sakhokiya
44:44
OTHER
10 min
I. Haneyeu
40:23
CROSS
2 min
K. Jalava /17
39:05
ROUGH
2 min
O. Mattila /31
N. Sjöholm /20
37:50
3
- 5
E. Fedorov
36:35
HI-ST
2 min
N. Sjöholm /20
34:26
2
- 5
Y. Yushchenko
32:30
ROUGH
2 min
J. Paukku /12
32:30
ROUGH
2 min
Period 3
O. Sakhokiya
I. Haneyeu
26:07
1 -
5
J. Jalo
24:15
HOOK
2 min
O. Sakhokiya
Y. Yushchenko
K. Volguntsev
22:10
1 -
4
A. Galushkin
V. Losev
I. Haneyeu
21:00
1 -
3
O. Sakhokiya
K. Volguntsev
D. Ruzin
20:14
1 -
2
J. Paukku /12
19:33
SLASH
2 min
V. Losev
17:42
BOARD
2 min
Period 2
A. Galushkin
I. Haneyeu
V. Losev
11:20
1 -
1
A. Galushkin
05:13
TRIP
2 min
J. Raunio
03:34
BOARD
2 min
J. Paukku /12
N. Sjöholm /20
01:35
1
- 0
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad