Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Cup 2012 U-16 (-96)
EITC Tournaments
,
Jääkiekko
Riga - Latvia
Riga - Latvia
Jääkiekko
13 - 15 apr 2012
U16
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
UITHOF Cup
Riga Cup 2017 U-10 & U-11
Riga Cup 2017 U-14 Division I & II
Riga Cup 2017 U-13 & U-15
Riga Cup 2017 U-16 & U-18
Riga Cup 2017 U-12
Eitech cup
Riga Cup 2016 U-10 & U-11
Riga Cup 2016 U-14 Division I & II
Riga Cup 2016 U-16 & U-18
Riga Cup 2016 U-12
Riga Cup 2016 U-13 & U-15
Riga Cup 2015 U-10 & U-11
Riga Cup 2015 U-14 Division I & II
Riga Cup 2015 U-16 & U-18
Riga Cup 2015 U-13 & U-15
Riga Cup 2015 U-12
RIGA CUP 2014 U-10 & U-11
RIGA CUP 2014 U-13 & U-15
RIGA CUP 2014 U-16
RIGA CUP 2014 U-14 & U-18
RIGA CUP 2014 U-12
RIGA CUP 2013 U-10 & U-11
RIGA CUP 2013 U-16
RIGA CUP 2013 U-14
RIGA CUP 2013 U-12 & U-18
RIGA CUP 2013 U-13 & U-15
Riga Cup 2012 U-10 (-02)
Riga Cup 2012 U-18 (-94)
Riga Cup 2012 U-11 (-01)
Riga Cup 2012 U-14 (-98)
Riga Cup 2012 U-16 (-96)
Riga Cup 2012 U-13 (-99)
Riga Cup 2012 U-15 (-97)
Riga Cup 2012 U-12 (-00)
WOLVES CUP
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ottelu #70
суббота 14 апреля 20:00
Taby H.C. vs Lokomotiv St. Petersburg
Volvo Arena A
Volvo Arena A
Taby H.C.
Taby H.C.
2
-
1
(1-1,0-0,0-0,1-0)
Lokomotiv SPB
Lokomotiv St. Petersburg
Luokka: U16, Kenttä:
Volvo Arena A,
Laukaukset: 0 - 0 1/4 final, Tuomarit: Andris Dzenis, Dzmitry
Live Popup
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=1029&gameid=49303&lc=fi
Lopeta
F. Lundberg
45:00
2
- 1
Penalty Shots
44:47
Timeout
A. Meurling
44:47
HOLD
2 min
V. Savin
43:41
HOLD
2 min
A. Malyshev
42:43
BOARD
2 min
42:24
Timeout
A. Trofimov
40:53
SLASH
2 min
D. Germonov
34:40
TRIP
2 min
Period 3
A. Meurling
22:00
HOOK
2 min
A. Törngren
16:06
ELBOW
2 min
Period 2
F. Lundberg
A. Törngren
14:56
1
- 1
K. Kurnikov
11:18
INTRF
2 min
A. Borsenkov
A. Pertynin
K. Kurnikov
06:19
0 -
1
F. Engrup
05:46
KNEE
2 min
V. Savin
04:25
UN-SP
10 min
V. Savin
02:25
HOOK
2 min
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad