Cuponline använder cookies
Läs mer
Kallerstad Cup 2023
Linköping HC
,
Ishockey
Linköping
Linköping
Ishockey
5 mar 2023
U10
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Folke Filbyter Cup 2024
*Stångebro Cup 2024*
* Kallerstad Cup 2024 - en ytterzonscup!! *
Folke Filbyter Cup 2023
Stångebro Cup 2023
Kallerstad Cup 2023
*Folke Filbyter Cup 2022*
Stångebro Cup 2022
Kallerstad Cup 2022
Folke Filbyter Cup 2021
Stångebro Cup
Kallerstad Cup 2021
Folke Filbyter Cup 2020
Stångebro cup 2020
Kallerstad Cup 2020 - Elektrikern AB i Linköping
Folke Filbyter Cup 2019
Estelle Cup
LHC DamJunior Ishockey Cup by Scandic
Stångebro cup 2019
MaintMaster Kallerstad Cup 2019
CCM Folke Filbyter Cup
Välkommen till Stångebro Cup 2018
CCM Folke Filbyter Cup
Stångebro Cup 2017
CCM Folke Filbyter Cup 2016
Stångebro cup 2016
Kallerstads Cup
Estelle Cup Lucia 2015
CCM Folke Filbyter Cup 2015
Stångebro Cup 2015
Team Sportia Cup
Reebok Folke Filbyter Cup 2014
Stångebro cup 2014
Team Sportia Cup 2014
Reebok Folke Filbyter Cup
Stångebro Cup
Team Sportia Cup 2013 U10
Folke Filbyter Cup (FFC)
Stångebro Cup
TEAM SPORTIA CUP
Folke Filbyter Cup 2011
Alltransport cup
Team Sportia Cup 2011
Folke Filbyter Cup 2010
Alltransport Cup 2010
Team Sportia Cup 2010
Folke Filbyter Cup 2009
Stångebro Cup 2009
Folke Filbyter Cup 2008
Folke Filbyter Cup 2007
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
AIK
AIK
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=36716&id=157538
Hemsida
Matcher
Statistik
Tillhör klass
U10
Tillhör grupp
|
Grupp 2
Tröjfärger
Hemmalag
Svart
Bortalag
Vit
Lagdeltagare
Målvakter
#
Namn
M
A
P
0
Jayden Högosta
0
0
0
0
Ted Söderberg Björkstrand
0
0
0
Spelare
#
Namn
M
A
P
0
James Tobin Sörensen
0
0
0
0
Elliot Dahlström
0
0
0
0
Zion Elias
0
0
0
0
Daniel Johansson
0
0
0
0
Layton Risberg
0
0
0
0
Kian Ghanbari
0
0
0
0
Tiam Mousavi
0
0
0
0
Felicia Ingnäs
0
0
0
0
Theo Ingnäs
0
0
0
0
Luka Kukolj
0
0
0
0
Anton Fredriksson
0
0
0
0
Axel Eliasson
0
0
0
0
Elmer Sjöblom
0
0
0
0
Jino Shin
0
0
0
0
Julian Nordlund Bäckström
0
0
0
Ledare
#
Namn
M
A
P
Andreas Josefson
Huvudtränare
0
0
0
Lars Fredriksson
Huvudtränare
0
0
0
Niklas Ståhl
Ass. tränare
0
0
0
Mattias Ingnäs
Ass. tränare
0
0
0
Fredric Högosta
Målv.tränare
0
0
0
Bo Sörensen
Lagledare
0
0
0
Anders Ingnäs
Mtrl. förvaltare
0
0
0
Matcher
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2023-03-05
3
U10
Grupp 2
08:25
Stångebro
Omgång
2
tmp
IF Troja Ljungby
AIK
IF Troja Ljungby vs AIK
0
-
0
14
U10
Grupp 2
10:45
C-hallen
Omgång
7
tmp
Linköping HC blå
AIK
Linköping HC blå vs AIK
0
-
0
23
U10
Grupp 2
13:05
Stångebro
Omgång
12
tmp
Södertälje SK vit
AIK
Södertälje SK vit vs AIK
0
-
0
26
U10
Grupp 2
14:15
C-hallen
Omgång
13
tmp
Linköping HC vit
AIK
Linköping HC vit vs AIK
0
-
0
31
U10
Grupp 2
15:45
Stångebro
Omgång
16
tmp
AIK
HV71 gul
AIK vs HV71 gul
0
-
0
38
U10
Grupp 2
17:15
C-hallen
Omgång
19
tmp
Färjestad BK Grön
AIK
Färjestad BK Grön vs AIK
0
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad