Cuponline använder cookies
Läs mer
Lerumspucken U11
Lerums BK
,
Ishockey
Lerum
Lerum
Ishockey
7 mar 2020
U11
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
John Klingberg Midnight Trophy
Loui Eriksson Midnight Trophy
Lerumspucken U11
Lerumspucken U9
Lerumspucken U10 2023
Lerumspucken U12 2023
Lerumspucken U16 div 2
Loui Eriksson Midnight Trophy Helplan
Lerumspucken U11 2023
Lerums Pucken
Lerumspucken U10
Lerumspucken U 12
Lerumspucken U16 div2
Loui Eriksson Midnight Trophy 2022 (U11)
Lerumspucken U9
Lerumspucken U11
Lerumspucken U9
Lerumspucken
Lerumspucken
Lerumspucken A-ungdom Div 2
Lerumspucken U10
Lerumspucken
Lerumspucken A-pojk div 2
Lerumspucken U11
Lerumspucken
Lerumspucken U10
Lerumspucken U12
Lerumspucken A-pojk div 2
Lerumspucken U11
Lerumspucken U9
Lerumspucken U10
Lerumspucken U12 (-07)
Lerumspucken A-pojk div 2
Lerumspucken U11 (-07)
Lerumspucken U9
Lerumspucken U10
Lerumspucken
Lerumspucken U16 div2
Lerumspucken U11 2017 / GBG
Lerumspucken U9 2017/GBG
Lerumspucken U10 2016 / GBG
Lerumspucken U12 2016 / GBG
Lerumspucken U12 2015 / GBG
Lerumspucken U11 2015 / GBG
Lerumspucken U12 2014 /GBG
Lerumspucken U 10 2013 / GBG
Lerumspucken U12 2013 / GBG
Lerumspucken U12 2012 / GBG
Lerumspucken U10 2012 / GBG
Lerumspucken
Lerumspucken
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Hisingen
Hisingen
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=33728&id=137163
Matcher
Statistik
Tillhör klass
U11
Tillhör grupp
|
U11
Tröjfärger
Hemmalag
Röd
Bortalag
Vit
Lagdeltagare
Spelare
#
Namn
M
A
P
3
Tristan Atterhäll
4
Linus Brolin
5
Carl Klug
7
Sigge Hansryd
8
Maja Stäring
9
Tova Blackedal
11
Vilgot Jarl
12
Olle Eliasson
13
Joel Henriksson
15
Kevin Decuseara
16
Isak Liljegren Tasdelen
17
Anton Dunderberg
18
Gustav Stenfelt
20
Lucas Mattsson
21
Noel Allebring
22
Nino Congiu
23
Edvin Ericsson
24
Emil Böhlin
Ledare
#
Namn
M
A
P
Mikael Böhlin
Huvudtränare
Ole Dunderberg
Huvudtränare
Helmut Klug
Ass. tränare
Rickard Jarl
Ass. tränare
Sara Klug
Lagledare
Caroline Allebring
Lagledare
Jonas Hansryd
Mtrl. förvaltare
Matcher
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2020-03-07
2
U11
U11
08:40
Omgång
0
tmp
Hisingen
Frölunda
Hisingen vs Frölunda
1
-
9
5
U11
U11
11:10
Omgång
0
tmp
Kungälv IK
Hisingen
Kungälv IK vs Hisingen
6
-
0
8
U11
U11
13:25
Omgång
0
tmp
Hisingen
Tidaholm HF
Hisingen vs Tidaholm HF
5
-
2
12
U11
U11
16:35
Omgång
0
tmp
Kållered SK
Hisingen
Kållered SK vs Hisingen
15
-
1
15
U11
U11
19:05
Omgång
0
tmp
Lerum BK
Hisingen
Lerum BK vs Hisingen
7
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad