Cuponline använder cookies
Läs mer
Team Sportia Cup 2019 -U12
Hille/Åbyggeby IK
,
Ishockey
Gävle
Gävle
Ishockey
28 dec 2019
U 12
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Team Sportia Cup 2023
Team Sportia CUP
Team Sportia Cup
Team Sportia Cup U11
Team Sportia Cup 2022 U12
Team Sportia Cup 2021 -U10
Team Sportia Cup 2021 -U11
Team Sportia Cup
Team Sportia Cup 2021 U12 (INSTÄLLD)
Team Sportia Cup 2020 -U10
Team Sportia Cup 2020 -U11
Testebo Classic
Team Sportia Cup 2019 -U10
Team Sportia Cup 2019 U11
Team Sportia Cup 2019 -U12
Team Gävle Mellandags cup
Testebo Classic 2019
Team Sportia Cup 2018 - U10 (Träningsmatchturnering)
Fastighetsbyråns mellandagscup
Team Sportia Cup 2018 - U11
Team Sportia Cup 2018 - U12
Testebo Classic
Team Sportia Cup 2017 - U10
Team Sportia Cup 2017 - U11
Team Sportia Cup 2017 - U12
Team Sportia Cup 2016 - U10
Team Sportia Cup 2016 - U12
Team Sportia Cup 2016 - U11
Team Sportia Cup 2015
Team Sportia Cup 2014
Testebo Hockey Challenge 2014
Team Sportia Cup 2013
Team Sportia XL-Cup U10
Team Sportia XL-Cup U11
Team Sportia XL-Cup U12
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Njurunda SK
Njurunda SK
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=32621&id=132446
Hemsida
Matcher
Statistik
Tillhör klass
U12
Tillhör grupp
|
A
Tröjfärger
Hemmalag
Röd
Bortalag
Vit
Placering
6
Lagdeltagare
Målvakter
#
Namn
M
A
P
1
Karl Hammarström
13
Axel Olofsson
Spelare
#
Namn
M
A
P
2
Melwin Johansson
5
Kristina Bertlin
8
Alexander Berg
9
Alfred Vestin
10
Charlie Ramsell
11
Philip Vesterlund
12
Olle Brandström
14
Emil Bengtsson
16
Meya Näslund
17
Liam Jakobsson
18
August Camel
19
Rasmus Eriksson
21
Axel Hermertz
22
Alma Vestin
23
Ayse Apak
24
Elliot Englund
Ledare
#
Namn
M
A
P
Tony Vesterlund
Huvudtränare
Peter Näslund
Huvudtränare
Mattias Eriksson
Ass. tränare
Anna Olofsson
Lagledare
Peter Hermertz
Mtrl. förvaltare
Jens Andersson
Mtrl. förvaltare
Matcher
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2019-12-28
3
Grupp
U12
A
10:30
Omgång
2
tmp
Hille/Åbyggeby IK
Njurunda SK
Hille/Åbyggeby IK vs Njurunda SK
4
-
1
5
Grupp
U12
A
12:50
Omgång
3
tmp
Njurunda SK
IK Sätra
Njurunda SK vs IK Sätra
2
-
3
9
5:e
U12
17:40
Omgång
4
tmp
Njurunda SK
Huddinge IK
Njurunda SK vs Huddinge IK
1
-
9
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad