Division 1 Mellersta 2014-2015
Curling
14 nov 2014 - 15 mar 2015
Öppen

Results

Borlänge

2015-03-13 

12:00
Falu Choong - Sundbyb Julius
8  -  7
Borl Bevab - Granit Upps Bilgalleri
7  -  8
Falu Ahlberg - Sundbyb Apecta
6  -  7
Fyris Heldin - Leksands Riteice
6  -  5
16:00
Stocks Blom - Granit Gavlekyla
4  -  10
Silverst Nordlund - Örebro Skårud
9  -  6
Amatörf Esbjörnsson - Granit Brända Bocken
9  -  7
Silverst Svetak - S-tälje Goldline
9  -  1
20:00
Falu Ahlberg - S-tälje Goldline
6  -  11
Leksands Riteice - Stocks Blom
5  -  7
Falu Choong - Örebro Skårud
4  -  5
Granit Upps Bilgalleri - Amatörf Esbjörnsson
6  -  11

2015-03-14 

08:00
Fyris Heldin - Granit Brända Bocken
4  -  7
Silverst Svetak - Sundbyb Julius
3  -  6
Granit Gavlekyla - Borl Bevab
8  -  2
Silverst Nordlund - Sundbyb Apecta
2  -  9
12:00
Granit Upps Bilgalleri - Stocks Blom
5  -  7
S-tälje Goldline - Falu Choong
5  -  4
Leksands Riteice - Amatörf Esbjörnsson
6  -  7
Örebro Skårud - Falu Ahlberg
1  -  9
16:00
Sundbyb Julius - Silverst Nordlund
10  -  5
Fyris Heldin - Granit Gavlekyla
5  -  7
Sundbyb Apecta - Silverst Svetak
12  -  6
Borl Bevab - Granit Brända Bocken
5  -  8
20:00
Amatörf Esbjörnsson - Falu Choong
9  -  6
Örebro Skårud - Leksands Riteice
4  -  6
Stocks Blom - Falu Ahlberg
4  -  6
S-tälje Goldline - Granit Upps Bilgalleri
1  -  7

2015-03-15 

08:00
Silverst Svetak - Borl Bevab
2  -  7
Sundbyb Julius - Granit Brända Bocken
5  -  6
Silverst Nordlund - Fyris Heldin
9  -  3
Sundbyb Apecta - Granit Gavlekyla
5  -  3
11:30
S-tälje Goldline - Leksands Riteice
9  -  6
Falu Ahlberg - Amatörf Esbjörnsson
2  -  9
Örebro Skårud - Granit Upps Bilgalleri
6  -  7
Falu Choong - Stocks Blom
3  -  7
15:00
Granit Brända Bocken - Sundbyb Apecta
4  -  9
Borl Bevab - Silverst Nordlund
6  -  5
Sundbyb Julius - Granit Gavlekyla
7  -  6
Fyris Heldin - Silverst Svetak
6  -  0
Gävle

2014-11-14 

12:00
Granit Brända Bocken - Granit Gavlekyla
7  -  3
Falu Ahlberg - Falu Choong
3  -  8
Silverst Nordlund - Silverst Svetak
8  -  1
Granit Upps Bilgalleri - Leksands Riteice
9  -  8
16:00
Silverst Nordlund - Falu Ahlberg
13  -  3
Granit Gavlekyla - Granit Upps Bilgalleri
9  -  1
Granit Brända Bocken - Leksands Riteice
7  -  6
Silverst Svetak - Falu Choong
6  -  5
20:00
S-tälje Goldline - Örebro Skårud
7  -  5
Fyris Heldin - Borl Bevab
4  -  9
Amatörf Esbjörnsson - Stocks Blom
7  -  5
Sundbyb Apecta - Sundbyb Julius
7  -  4

2014-11-15 

08:00
Granit Upps Bilgalleri - Silverst Svetak
5  -  10
Leksands Riteice - Silverst Nordlund
3  -  10
Falu Choong - Granit Gavlekyla
9  -  4
Falu Ahlberg - Granit Brända Bocken
11  -  8
12:00
Fyris Heldin - Amatörf Esbjörnsson
10  -  4
Sundbyb Julius - Örebro Skårud
8  -  3
Sundbyb Apecta - S-tälje Goldline
9  -  2
Borl Bevab - Stocks Blom
7  -  4
16:00
Falu Choong - Granit Brända Bocken
5  -  6
Silverst Svetak - Falu Ahlberg
6  -  4
Granit Upps Bilgalleri - Silverst Nordlund
10  -  0
Leksands Riteice - Granit Gavlekyla
2  -  9
20:00
Stocks Blom - Sundbyb Julius
8  -  7
Amatörf Esbjörnsson - Sundbyb Apecta
4  -  7
Örebro Skårud - Borl Bevab
6  -  4
S-tälje Goldline - Fyris Heldin
11  -  1

2014-11-16 

08:00
Borl Bevab - S-tälje Goldline
6  -  2
Stocks Blom - Fyris Heldin
10  -  2
Sundbyb Julius - Amatörf Esbjörnsson
5  -  4
Örebro Skårud - Sundbyb Apecta
6  -  3
12:00
Silverst Svetak - Leksands Riteice
8  -  1
Granit Upps Bilgalleri - Granit Brända Bocken
6  -  8
Granit Gavlekyla - Falu Ahlberg
8  -  7
Falu Choong - Silverst Nordlund
8  -  9
16:00
Sundbyb Apecta - Stocks Blom
6  -  5
S-tälje Goldline - Sundbyb Julius
7  -  6
Fyris Heldin - Örebro Skårud
6  -  1
Amatörf Esbjörnsson - Borl Bevab
7  -  6
Sundbyberg

2015-02-20 

12:00
Sundbyb Julius - Borl Bevab
9  -  2
Örebro Skårud - Stocks Blom
7  -  4
Amatörf Esbjörnsson - S-tälje Goldline
11  -  0
Sundbyb Apecta - Fyris Heldin
9  -  3
16:00
Stocks Blom - S-tälje Goldline
4  -  5
Borl Bevab - Sundbyb Apecta
6  -  0
Fyris Heldin - Sundbyb Julius
4  -  6
Örebro Skårud - Amatörf Esbjörnsson
3  -  10
20:00
Leksands Riteice - Falu Ahlberg
2  -  8
Granit Upps Bilgalleri - Falu Choong
7  -  5
Silverst Svetak - Granit Brända Bocken
8  -  5
Silverst Nordlund - Granit Gavlekyla
4  -  7

2015-02-21 

08:00
Silverst Nordlund - Granit Brända Bocken
7  -  4
Granit Gavlekyla - Silverst Svetak
7  -  2
Leksands Riteice - Falu Choong
5  -  9
Granit Upps Bilgalleri - Falu Ahlberg
9  -  1
12:00
Falu Choong - Fyris Heldin
10  -  4
Sundbyb Julius - Granit Upps Bilgalleri
6  -  5
Falu Ahlberg - Borl Bevab
6  -  5
Leksands Riteice - Sundbyb Apecta
2  -  12
16:00
Amatörf Esbjörnsson - Silverst Svetak
7  -  4
Stocks Blom - Silverst Nordlund
4  -  10
Granit Brända Bocken - Örebro Skårud
9  -  6
Granit Gavlekyla - S-tälje Goldline
3  -  9
20:00
Sundbyb Apecta - Granit Upps Bilgalleri
8  -  2
Fyris Heldin - Falu Ahlberg
5  -  6
Sundbyb Julius - Leksands Riteice
9  -  1
Borl Bevab - Falu Choong
8  -  5

2015-02-22 

08:00
Granit Gavlekyla - Örebro Skårud
11  -  4
Granit Brända Bocken - S-tälje Goldline
7  -  5
Stocks Blom - Silverst Svetak
6  -  7
Amatörf Esbjörnsson - Silverst Nordlund
4  -  10
12:00
Borl Bevab - Leksands Riteice
6  -  8
Sundbyb Apecta - Falu Choong
2  -  7
Granit Upps Bilgalleri - Fyris Heldin
3  -  9
Falu Ahlberg - Sundbyb Julius
6  -  7
16:00
Granit Brända Bocken - Stocks Blom
7  -  3
Amatörf Esbjörnsson - Granit Gavlekyla
2  -  8
S-tälje Goldline - Silverst Nordlund
7  -  5
Silverst Svetak - Örebro Skårud
2  -  7