Cuponline använder cookies
Läs mer
Umeå Floorball Festival 2015
Sport & Adventure
,
Innebandy
Umeå
Umeå
Innebandy
2 - 4 okt 2015
Pojkar & Flickor 1999-2007
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Högakustenspelen
Paradiscupen 2019
Innebandyligan
Innebandyligan
Ankarspelen 2017
Sportklubben
Slaget om Norrland
Klasskampen 2016
Ankarspelen 2016
Piratligan 15/16
Umeå Floorball Festival 2015
Ankarspelen 2015
Klasskampen
Piratligan
Umeå Floorball Festival
Ankarspelen
Piratligan
Ankarspelen 2013
Intersport Cup
Piratligan
Ankarspelen 2012
Klasskampen
Piratligan
Ankarspelen 2011
Piratligan
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Klasser / Grupper
Klass
P05
Grupp
P05-A
IBF Dalen
IBF Dalen 06
IBF Dalen Södra
Sävar IBF
Umeå City IBF Blå
Vindelns IF
Klass
P00
Grupp
P00-A
Ankarsvik BK
Sävar IBF/Täfteå IK
Umeå City IBF
Wibax Patriots
Grupp
P00-B
Ersboda SK
Granlo BK
IBK Luleå
Spöland/Vännäs
Grupp
P00-C
Husum IBK
Långskatans IF
Umeå City P01 Blå
Klass
P01
Grupp
P01-A
Granlo BK 02
IBF Dalen
Kellon Lyönti
Sundsvall City
Grupp
P01-B
Granlo BK Röd
Umeå City IBF Blå
Öjebyns IBF Vit
Grupp
P01-C
AC Sparta Prag
Gullänget-Kroksta IBS
Merikoski SBT
Umeå City IBF Vit
Grupp
P01-D
Granlo BK Vit
Obbola IK
Öjebyns IBF Blå
Klass
P03
Grupp
P03-A
AC Sparta Prag
Gullänget-Kroksta IBS
Umeå City IBF
Vindelns IF
Grupp
P03-B
Ankarsvik BK
Holmsund City
Spöland Vännäs IF
Klass
P04
Grupp
P04-A
FB Hurrican Karlovy Vary
Granlo BK
IBF Dalen
IBK Sundsvall
SPV
Team Thorengruppen
Umeå City IBF Blå
Umeå City IBF Vit
Klass
P06
Grupp
P06-A
Gullänget-Kroksta IBS
IBF Dalen
IBF Dalen Södra
Moälvens IBK
Spöland Vännäs IF
Umeå City IBF
Umeå City IBF Vit
Klass
P99
Grupp
P99-A
AC Sparta Prag
GUIF
IBF Dalen Svart
IBF Dalen Vit
KAIS Mora IF
Klass
P07
Grupp
P07-A
Gullänget-Kroksta IBS
IBF Dalen
IBF Dalen Södra
Sävar IBF
Örnsköldsvik IB
Klass
F99/00
Grupp
F99/00-A
IBF Dalen/Sandåkerns SK
Kågedalens AIF
Obbola IK
Söderhamns IBF
Grupp
F99/00-B
Ersboda SK
Holmsund City IBC
KAIS Mora IF
Täfteå IK
Grupp
F99/00-C
IBF Dalen
Kiruna AIF
Umeå City IBF
Klass
F01
Grupp
F01-A
Gullänget-Kroksta IBS
IBF Dalen
IKSU
Team Kalix Innebandy
Umeå City IBF
Öjebyns IBF
Klass
F02
Grupp
F02-A
Gullänget-Kroksta IBS
IBF Dalen
Sävar IBF/Täfteå IK
Team Kalix Innebandy
Grupp
F02-B
IBF Dalen 03
IKSU
Skellefteå IBK
Klass
F03
Grupp
F03-A
GUIF Tigers
Umeå City IBF Blå
Öjebyns IBF
Örnsköldsvik IB
Grupp
F03-B
Ankarsvik BK
Jäbo IK
KFUM Umeå
Team Kalix Innebandy
Grupp
F03-C
Gullänget-Kroksta IBS
IBF Dalen
IKSU
Sandåkerns SK
Klass
F04/F05
Grupp
F04/05-A
Gullänget-Kroksta IBS
Hissjö SK
IBF Dalen
IBF Dalen 04
Moälvens IBK
Sävar IBF
Umeå City IBF Blå
Öjebyns IBF
Klass
F06
Grupp
F06-A
IBF Dalen 06
IBF Dalen Södra
Spöland Vännäs IF
Umeå City IBF
Örnsköldsviks IB lag 1
Örnsköldsviks IB lag 2
Klass
P02
Grupp
P02-A
Ankarsvik BK
GUIF
IBF Dalen 02/03 Svart
Sundsvall City IBC Svart
Grupp
P02-B
FB Hurrican Karlovy Vary
Gamla Stan IBK
GUIF Tomtebo
Sundsvall City IBC Orange
Grupp
P02-C
Granlo BK
IBF Dalen 02/03 Vit
KAIS Mora IF
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad