Cuponline använder cookies
Läs mer
Bilfinger Cup
Stenungsunds HF
,
Ishockey
Stenungsund
Stenungsund
Ishockey
6 jan 2018
U 10
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
GLT Cupen U12
U11 GLT Cupen INSTÄLLD
Stingers Spring Trophy U9
Stingers Spring Trophy U8
Stingers New Years Trophy U14
Stingers New Years Trophy U13
Cramo Cup U13
LÅAB U9 Hockey Cup
Stinger Hockey Academy Cup
Warrior Hockey Cup
Allakustik Hockey Trophy
Ica Kvantum cup U9
LÅAB Hockey Cup
Stenungsund summer slush 2021
Stenungsbaden New Years Trophy
Stenungsbaden New Year´s Trophy 2021 U10
Stenungsund Hockey Cup
Stenungsund Hockey Cup 2020 U10
INSTÄLLD Stenungsund Hockey Cup
Stenungsunds Hockey Cup
Stenungsund Hockey Cup
Stenungsunds Hockey Cup
Autohallen Cup
Autohallen Cup U10
Stenungsund Hockey Cup U10 (helplan)
Stenungsund Hockey Cup U 11
Stenungsund Hockey Cup U 8
Stenungsund Hockey Cup U 9
Autohallen Cup, Stenungsund
Autohallen Cup
Bilfinger cup
Bilfinger Cup
Bilfinger cup
Bilfinger Cup
Bilfinger Hockey Cup
Bilfingers Cup
Bilfinger Hockey Cup
Bilfinger Hockey Cup
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Grupp Klocksida
Välj
Klass Grupp 1
Cafésida
Klass Grupp 2
Klocksida
Klass Placeringsmatch
Placeringsmatch
Stenungsunds HF
har valt att dölja informationen, t.ex på grund av förbundspolicies kring resultatrapportering för de yngsta klasserna.
Matcher
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2018-01-06
2
Grupp 2
Klocksida
08:00
Omgång
1
tmp
Stenungsund Gul
Lerums BK Blå
Stenungsund Gul vs Lerums BK Blå
2
-
3
4
Grupp 2
Klocksida
08:40
Omgång
1
tmp
Partille Hockey
Hanhals Kings Vit
Partille Hockey vs Hanhals Kings Vit
4
-
0
6
Grupp 2
Klocksida
09:30
Omgång
1
tmp
Rögle BK
Stenungsund Gul
Rögle BK vs Stenungsund Gul
1
-
5
8
Grupp 2
Klocksida
10:10
Omgång
1
tmp
Lerums BK Blå
Partille Hockey
Lerums BK Blå vs Partille Hockey
5
-
3
10
Grupp 2
Klocksida
11:00
Omgång
1
tmp
Stenungsund Gul
Hanhals Kings Vit
Stenungsund Gul vs Hanhals Kings Vit
3
-
4
12
Grupp 2
Klocksida
11:40
Omgång
1
tmp
Lerums BK Blå
Rögle BK
Lerums BK Blå vs Rögle BK
2
-
6
14
Grupp 2
Klocksida
13:00
Omgång
1
tmp
Hanhals Kings Vit
Rögle BK
Hanhals Kings Vit vs Rögle BK
4
-
6
16
Grupp 2
Klocksida
13:40
Omgång
1
tmp
Partille Hockey
Stenungsund Gul
Partille Hockey vs Stenungsund Gul
1
-
5
18
Grupp 2
Klocksida
14:30
Omgång
1
tmp
Hanhals Kings Vit
Lerums BK Blå
Hanhals Kings Vit vs Lerums BK Blå
5
-
5
20
Grupp 2
Klocksida
15:10
Omgång
1
tmp
Rögle BK
Partille Hockey
Rögle BK vs Partille Hockey
3
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad