Cuponline använder cookies
Läs mer
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Ishockey
Riga
Riga
Ishockey
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher för
Tordon Black
,
U-16
Matchdag
fredag 29 mars (2019)
lördag 30 mars (2019)
söndag 31 mars (2019)
fredag 5 april (2019)
lördag 6 april (2019)
söndag 7 april (2019)
fredag 12 april (2019)
lördag 13 april (2019)
söndag 14 april (2019)
fredag 19 april (2019)
lördag 20 april (2019)
söndag 21 april (2019)
måndag 22 april (2019)
fredag 26 april (2019)
lördag 27 april (2019)
söndag 28 april (2019)
More filters
Klass
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Grupp
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
12.4.2019
3
U-16
Group A
07:00
Akropole
tmp
Baltie Vilki
Tordon Black
Baltie Vilki vs Tordon Black
4
-
1
13
U-16
Group A
12:00
Akropole
tmp
Tordon Black
Oliva
Tordon Black vs Oliva
1
-
6
18
U-16
Group A
14:30
Akropole
tmp
Tordon Black
Jelgavas Ledus Sporta skola
Tordon Black vs Jelgavas Ledus Sporta skola
4
-
9
13.4.2019
33
U-16
Group A
08:15
Kurbads
tmp
Tordon Black
TuTo U16
Tordon Black vs TuTo U16
3
-
2
45
U-16
Group A
13:15
Kurbads
tmp
Spartak Moscow
Tordon Black
Spartak Moscow vs Tordon Black
3
-
0
50
9/16 place
U-16
17:00
Ozo
tmp
TPS
Tordon Black
TPS vs Tordon Black
1
-
4
14.4.2019
56
9/12 place
U-16
07:15
Volvo B
tmp
Pirati
Tordon Black
Pirati vs Tordon Black
2
-
4
65
9th place
U-16
12:15
Volvo B
tmp
Oliva
Tordon Black
Oliva vs Tordon Black
4
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad