Cuponline använder cookies
Läs mer
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Ishockey
Riga
Riga
Ishockey
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher för
Liepaja 09
,
U-10
Matchdag
fredag 29 mars (2019)
lördag 30 mars (2019)
söndag 31 mars (2019)
fredag 5 april (2019)
lördag 6 april (2019)
söndag 7 april (2019)
fredag 12 april (2019)
lördag 13 april (2019)
söndag 14 april (2019)
fredag 19 april (2019)
lördag 20 april (2019)
söndag 21 april (2019)
måndag 22 april (2019)
fredag 26 april (2019)
lördag 27 april (2019)
söndag 28 april (2019)
More filters
Klass
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Grupp
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2019-04-26
18
U-10
Group C
12:00
Volvo A
tmp
Tordon Black
Liepaja 09
Tordon Black vs Liepaja 09
2
-
4
33
U-10
Group C
16:30
Volvo A
tmp
Liepaja 09
Marupe HS
Liepaja 09 vs Marupe HS
8
-
1
2019-04-27
45
U-10
Group C
07:00
Volvo A
tmp
Liepaja 09
HC Vipers
Liepaja 09 vs HC Vipers
1
-
2
59
1/8 final
U-10
11:45
Volvo B
tmp
Liepaja 09
Slovak Vampires
Liepaja 09 vs Slovak Vampires
1
-
2
67
9/16 place
U-10
15:30
Volvo A
tmp
Liepaja 09
HS Riga 2010 Gold
Liepaja 09 vs HS Riga 2010 Gold
4
-
5
85
13/16 place
U-10
19:00
Volvo A
tmp
Liepaja 09
Team Hockey Talents - 2
Liepaja 09 vs Team Hockey Talents - 2
1
-
6
2019-04-28
89
15th place
U-10
07:15
Volvo B
tmp
Liepaja 09
Dynamo Karelia
Liepaja 09 vs Dynamo Karelia
4
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad