Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Jääkiekko
Riga
Riga
Jääkiekko
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Kiekko - Tiikerit 2005
,
U-14 AA
Ottelupäivä
perjantai 29 maaliskuuta (2019)
lauantai 30 maaliskuuta (2019)
sunnuntai 31 maaliskuuta (2019)
perjantai 5 huhtikuuta (2019)
lauantai 6 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 7 huhtikuuta (2019)
perjantai 12 huhtikuuta (2019)
lauantai 13 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 14 huhtikuuta (2019)
perjantai 19 huhtikuuta (2019)
lauantai 20 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 21 huhtikuuta (2019)
maanantai 22 huhtikuuta (2019)
perjantai 26 huhtikuuta (2019)
lauantai 27 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 28 huhtikuuta (2019)
More filters
Luokka
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Ryhmä
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
29.3.2019
0
U-14 AA
Group G
00:00
tmp
HC Panter
Kiekko - Tiikerit 2005
HC Panter vs Kiekko - Tiikerit 2005
5
-
3
5.4.2019
1
U-14 AA
Group A
07:00
Volvo A
tmp
Kiekko - Tiikerit 2005
North Select
Kiekko - Tiikerit 2005 vs North Select
2
-
3
11
U-14 AA
Group A
13:15
Volvo A
tmp
UJK P05
Kiekko - Tiikerit 2005
UJK P05 vs Kiekko - Tiikerit 2005
2
-
3
17
U-14 AA
Group A
17:00
Volvo A
tmp
HC Panter
Kiekko - Tiikerit 2005
HC Panter vs Kiekko - Tiikerit 2005
5
-
3
6.4.2019
0
U-14 AA
Group G
00:00
tmp
HC Panter
Kiekko - Tiikerit 2005
HC Panter vs Kiekko - Tiikerit 2005
5
-
3
27
U-14 AA
Group G
11:30
Inbox
tmp
JyKi 2005
Kiekko - Tiikerit 2005
JyKi 2005 vs Kiekko - Tiikerit 2005
2
-
2
33
U-14 AA
Group G
15:15
Inbox
tmp
SaiPa
Kiekko - Tiikerit 2005
SaiPa vs Kiekko - Tiikerit 2005
2
-
3
7.4.2019
45
9/12 place
U-14 AA
10:45
Kurbads
tmp
Kiekko - Tiikerit 2005
Nivala Cowboys
Kiekko - Tiikerit 2005 vs Nivala Cowboys
7
-
1
54
9th place
U-14 AA
15:45
Kurbads
tmp
HS Riga
Kiekko - Tiikerit 2005
HS Riga vs Kiekko - Tiikerit 2005
3
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad