Cuponline använder cookies
Läs mer
Handelsbanken Cup
Kalix HC
,
Ishockey
PART Arena/Kalix
PART Arena/Kalix
Ishockey
23 - 25 mars 2018
U 11
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
NYAB cupen
VMSAB cupen
JIAB cupen
BDX cupen
BDX cupen
Hotell Valhall cup
ICA Näsbyn Trophy
NYAB cupen
VMSAB cupen
JIAB cupen
Strömbergs bil open
Team Sportia cup
BDX cupen
BDX cupen
BDX cupen
ICA Näsbyn Trophy
Team Sportia cup
NYAB cupen
Team Sportia cup
VMSAB cupen
BDX cupen
BDX cupen
JIAB cupen
NYAB cupen
VMSAB cupen
Team Sportia cup
Strömbergs bil open
BDX cupen
BDX cupen
ICA Näsbyn cup
JIAB cupen
Hotell Valhall cup
Team Sportia cup
Handelsbanken cup
NYAB cupen
BDX cupen
Hotell Gamla staden cup
Synvillan cup
Team Sportia cup
Handelsbanken cup
Strömbergs bil open
Tryckmetropolen cup
Hotell Valhall cup
BDX cupen
BDX cupen
Hotell Gamlastaden cup
Handelsbanken Cup
Tryckmetropolen Cup
Skoda Open
Team Sportia Cup
Hotell Valhall Cup
BDX Cupen
BDX Cupen
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher
Matchdag
fredag 23 mars (2018)
lördag 24 mars (2018)
söndag 25 mars (2018)
More filters
Klass
U 11
U 11
Grupp
Grupp A
Grupp B
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
PART Arena
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2018-03-25
21
Semifinal 1 (1:an gr A -2:an gr B)
U 11
09:00
Omgång
5
tmp
Sunderby SK Gul
Haparanda Tornio UHC
Sunderby SK Gul vs Haparanda Tornio UHC
1
-
4
22
Semifinal 2 (1:an gr B - 2:an gr A)
U 11
10:15
Omgång
5
tmp
Luleå HF Röd
Skellefteå AIK Svart
Luleå HF Röd vs Skellefteå AIK Svart
3
-
2
23
5:an grupp A - 5:an grupp B
U 11
11:30
Omgång
6
tmp
Piteå HC /SAIK Röd
Piteå HC/SAIK vit
Piteå HC /SAIK Röd vs Piteå HC/SAIK vit
5
-
4
24
4:an grupp A - 4:an grupp B
U 11
12:45
Omgång
6
tmp
Luleå HF vit
Sunderby SK Blå
Luleå HF vit vs Sunderby SK Blå
1
-
7
25
3:an grupp A - 3:an grupp B
U 11
14:00
Omgång
6
tmp
Kalix HC
Skellefteå AIK Vit
Kalix HC vs Skellefteå AIK Vit
2
-
8
26
Förlorare Semi 1 - Förlorare Semi 2
U 11
15:15
Omgång
6
tmp
Sunderby SK Gul
Skellefteå AIK Svart
Sunderby SK Gul vs Skellefteå AIK Svart
6
-
0
27
Final (Vinnare semi 1 - Vinnare semi 2)
U 11
16:30
Omgång
7
tmp
Haparanda Tornio UHC
Luleå HF Röd
Haparanda Tornio UHC vs Luleå HF Röd
6
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad