Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Ånäscupen 2017
Kovlands IF
,
Jalkapallo
Kovland
Kovland
Jalkapallo
27 aug 2017
P7, P8, F7, F8
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Ånäscupen 2022
Ånäscupen 2019
Ånäscupen 2018
Ånäscupen 2017
Ånäscupen 2016
Ånäscupen 2015
Ånäscupen 2014
TestCup
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
sunnuntai 27 elokuuta (2017)
More filters
Luokka
F7
F8
P7
P8
Ryhmä
Grupp 1
Grupp 1
Grupp 1
Grupp 1
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Plan 1
Plan 2
Plan 3
Plan 4
Plan A
Plan B
Plan C
Plan D
#
Aika
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
27.8.2017
2
P8
Grupp 1
09:00
Plan B
tmp
Sidsjö-Böle IF
Svartviks IF
Sidsjö-Böle IF vs Svartviks IF
10
P8
Grupp 1
09:30
Plan B
tmp
Medskogsbron BK
Indals IF
Medskogsbron BK vs Indals IF
18
P7
Grupp 1
10:00
Plan B
tmp
Alnö IF 2
Matfors IF
Alnö IF 2 vs Matfors IF
26
F8
Grupp 1
10:30
Plan B
tmp
Sundsvall FF Vit
Alnö IF Vit
Sundsvall FF Vit vs Alnö IF Vit
34
P8
Grupp 1
11:00
Plan B
tmp
Gif Sundsvall Zlatan
Indals IF
Gif Sundsvall Zlatan vs Indals IF
42
P8
Grupp 1
11:30
Plan B
tmp
Selånger FK 1
Kubikenborgs IF Gul
Selånger FK 1 vs Kubikenborgs IF Gul
50
P7
Grupp 1
12:00
Plan B
tmp
Kungsnäs FC Vit
Sidsjö-Böle IF Vit
Kungsnäs FC Vit vs Sidsjö-Böle IF Vit
58
F8
Grupp 1
12:30
Plan B
tmp
Lucksta IF
Sundsvalls DFF
Lucksta IF vs Sundsvalls DFF
66
P8
Grupp 1
13:00
Plan B
tmp
Kubikenborgs IF Gul
Gif Sundsvall Ronaldo
Kubikenborgs IF Gul vs Gif Sundsvall Ronaldo
74
P8
Grupp 1
13:30
Plan B
tmp
Gif Sundsvall Zlatan
Selånger FK 3
Gif Sundsvall Zlatan vs Selånger FK 3
82
P7
Grupp 1
14:00
Plan B
tmp
Alnö IF 1
Lucksta IF
Alnö IF 1 vs Lucksta IF
90
F8
Grupp 1
14:30
Plan B
tmp
Selånger FK Röd
Sundsvall FF Blå
Selånger FK Röd vs Sundsvall FF Blå
98
P8
Grupp 1
15:00
Plan B
tmp
Kubikenborgs IF Svart
Svartviks IF
Kubikenborgs IF Svart vs Svartviks IF
106
P8
Grupp 1
15:30
Plan B
tmp
Gif Sundsvall Zlatan
Essvik AIF Grön
Gif Sundsvall Zlatan vs Essvik AIF Grön
114
P7
Grupp 1
16:00
Plan B
tmp
Lucksta IF
Matfors IF
Lucksta IF vs Matfors IF
122
F8
Grupp 1
16:30
Plan B
tmp
Sidsjö-Böle IF Grön
Medskogsbrons BK
Sidsjö-Böle IF Grön vs Medskogsbrons BK
130
P8
Grupp 1
17:00
Plan B
tmp
Svartviks IF
Ånge IF
Svartviks IF vs Ånge IF
134
P7
Grupp 1
17:30
Plan B
tmp
Sundsvalls FF Vit
Alnö IF 1
Sundsvalls FF Vit vs Alnö IF 1
Ottelu käynnissä
Ottelua ei aloitettu
Ottelu päättynyt
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad