Cuponline använder cookies
Läs mer
NH/Peab Cup U10, 2013
Nyköpings Hockey
,
Ishockey
Nyköping
Nyköping
Ishockey
5 jan 2013
U10
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Rosvalla Gästabuds Cup U16
Rosvalla Gästabuds Cup U14
Sports4all Cup U16
Sports4all Cup U15
Sports4all Cup U14
Sports4all Cup U13
Sports4all Cup U12
Sports4all Cup U11
Sports4all Cup U9
Sports4all Cup U10
NH/Peab Cup U16, 2013
NH/Peab Cup U15, 2013
NH/Peab Cup U14, 2013
NH/Peab Cup U13, 2013
NH/Peab Cup U12, 2013
NH/Peab Cup U9, 2013
NH/Peab Cup U10, 2013
NH/Peab Cup U11, 2012
NH/Peab Cup U16 2012
NH/Peab Cup U15 2012
NH/Peab Cup U14 2012
NH/Peab Cup U13 2012
NH/Peab Cup U12 2012
NH/Peab Cup U11 2012
NH/Peab Cup U9 2011
NH/Peab Cup U10 2011
Peab Cup U16 2011
Peab Cup U15 2011
Peab Cup U14 2011
Peab Cup U13 2011
Peab Cup U12 2011
Peab Cup U11 2011
Peab Cup U10 2011
Peab Cup U9 2011
Sports 4All Trophy
Peab Cup U16 2010
Peab Cup U15 2010
Peab Cup U14 2010
Peab Cup U13 2010
Peab Cup U12 2010
Peab Cup U11 2010
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher
Matchdag
lördag 5 januari (2013)
More filters
Klass
U10
Grupp
1
2
3
4
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Lilla Hallen C
Lilla Hallen D
Stora Hallen A
Stora Hallen B
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2013-01-05
1
U10
1
08:30
Lilla D
Omgång
1
tmp
Järfälla Blå
Linköping Röd
Järfälla Blå vs Linköping Röd
3
-
0
5
U10
3
09:10
Lilla D
Omgång
1
tmp
Nyköping Svart
Linköping Vit
Nyköping Svart vs Linköping Vit
1
-
4
12
U10
2
09:55
Lilla D
Omgång
2
tmp
Segeltorp
Järfälla Röd
Segeltorp vs Järfälla Röd
6
-
4
16
U10
4
10:35
Lilla D
Omgång
2
tmp
Västervik
Nyköping Vit
Västervik vs Nyköping Vit
5
-
4
17
U10
1
11:20
Lilla D
Omgång
3
tmp
Järfälla Blå
Åker/Strängnäs Röd
Järfälla Blå vs Åker/Strängnäs Röd
2
-
0
21
U10
3
12:00
Lilla D
Omgång
3
tmp
Nyköping Svart
Tullinge Blå
Nyköping Svart vs Tullinge Blå
2
-
2
25
1-8 (B)
U10
14:00
Lilla D
Omgång
0
tmp
Linköping Röd
Nyköping Vit
Linköping Röd vs Nyköping Vit
7
-
3
29
1-8
U10
14:55
Lilla D
Omgång
0
tmp
Wings
Västervik
Wings vs Västervik
11
-
1
33
5-8 (B)
U10
16:00
Lilla D
Omgång
0
tmp
Nyköping Vit
Åker/Strängnäs Blå
Nyköping Vit vs Åker/Strängnäs Blå
4
-
10
37
5-8
U10
16:55
Lilla D
Omgång
0
tmp
Västervik
Tullinge Blå
Västervik vs Tullinge Blå
2
-
11
41
7-8 (B)
U10
18:00
Lilla D
Omgång
0
tmp
Nyköping Vit
Järfälla Röd
Nyköping Vit vs Järfälla Röd
3
-
7
45
7-8
U10
19:00
Lilla D
Omgång
0
tmp
Västervik
Segeltorp
Västervik vs Segeltorp
4
-
5
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad