Cuponline använder cookies
Läs mer
Ånäscupen 2016
Kovlands IF
,
Fotboll
Kovland
Kovland
Fotboll
28 aug 2016
pojkar & flickor födda 08-09
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Ånäscupen 2022
Ånäscupen 2019
Ånäscupen 2018
Ånäscupen 2017
Ånäscupen 2016
Ånäscupen 2015
Ånäscupen 2014
TestCup
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher
Matchdag
söndag 28 augusti (2016)
More filters
Klass
Flickor 08
Flickor 09
Mix 08-09
Pojkar 08
Pojkar 09
Grupp
1
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
2
3
4
5
6
7
8
9
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Plan 1
Plan 2
Plan 3
Plan 4
Plan A
Plan B
Plan C
Plan D
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2016-08-28
9
Pojkar 08
2
08:30
A
Omgång
1
tmp
Essviks AIF Grön
IFK Timrå Vit
Essviks AIF Grön vs IFK Timrå Vit
0
-
0
17
Pojkar 08
6
09:00
A
Omgång
1
tmp
Gif Sundsvall Blå
IFK Timrå Blå
Gif Sundsvall Blå vs IFK Timrå Blå
2
-
1
25
Flickor 08
12
09:30
A
Omgång
1
tmp
Matfors IF
SDFF
Matfors IF vs SDFF
3
-
0
33
Flickor 09
17
10:00
A
Omgång
1
tmp
Alnö IF 2
Matfors IF
Alnö IF 2 vs Matfors IF
1
-
2
41
Pojkar 09
11
10:30
A
Omgång
2
tmp
SFF Vit
Alnö IF 3
SFF Vit vs Alnö IF 3
0
-
6
49
Pojkar 08
3
11:00
A
Omgång
2
tmp
Sundsvalls FF Röd
Alnö IF Röd
Sundsvalls FF Röd vs Alnö IF Röd
2
-
0
57
Pojkar 08
7
11:30
A
Omgång
2
tmp
Medskogsbrons BK
Alnö IF Röd/Vit
Medskogsbrons BK vs Alnö IF Röd/Vit
3
-
0
65
Flickor 08
13
12:00
A
Omgång
2
tmp
Sidsjö-Böle IF Gul
Alnö IF Röd
Sidsjö-Böle IF Gul vs Alnö IF Röd
2
-
0
73
Mix 08-09
18
12:30
A
Omgång
2
tmp
Svartviks IF
Njurunda SK Röd
Svartviks IF vs Njurunda SK Röd
5
-
0
81
Flickor 08
15
13:00
A
Omgång
3
tmp
SFF Röd
Alnö IF Vit
SFF Röd vs Alnö IF Vit
5
-
1
89
Pojkar 08
4
13:30
A
Omgång
3
tmp
Alnö IF Vit
IFK Timrå Blå/Vit
Alnö IF Vit vs IFK Timrå Blå/Vit
1
-
1
97
Pojkar 09
10
14:00
A
Omgång
4
tmp
Gif Sundsvall Vit
Alnö IF 2
Gif Sundsvall Vit vs Alnö IF 2
3
-
3
103
Pojkar 09
8
14:30
A
Omgång
3
tmp
Alnö IF 1
Kubikenborgs IF Gul
Alnö IF 1 vs Kubikenborgs IF Gul
2
-
2
111
Pojkar 09
10
15:00
A
Omgång
5
tmp
Svartviks IF
Gif Sundsvall Vit
Svartviks IF vs Gif Sundsvall Vit
1
-
4
119
Flickor 09
16
15:30
A
Omgång
3
tmp
Alnö IF 1
Selånger FK
Alnö IF 1 vs Selånger FK
3
-
0
127
Kvartsfinal
Pojkar 08
16:00
A
Omgång
0
tmp
Selånger FK Röd
Gif Sundsvall Svart
Selånger FK Röd vs Gif Sundsvall Svart
3
-
2
135
Kvartsfinal
Flickor 08
16:30
A
Omgång
0
tmp
Selånger FK Röd
SFF Röd
Selånger FK Röd vs SFF Röd
1
-
2
143
Semifinal
Pojkar 08
17:00
A
Omgång
0
tmp
Selånger FK Röd
Kubikenborgs IF Svart
Selånger FK Röd vs Kubikenborgs IF Svart
1
-
2
147
Semifinal
Flickor 08
17:30
A
Omgång
0
tmp
SFF Röd
Medskogsbrons BK
SFF Röd vs Medskogsbrons BK
0
-
1
151
Final
Pojkar 08
18:00
A
Omgång
0
tmp
Kubikenborgs IF Svart
IFK Timrå Blå
Kubikenborgs IF Svart vs IFK Timrå Blå
0
-
1
153
Final
Flickor 08
18:30
A
Omgång
0
tmp
Medskogsbrons BK
SFF Blå
Medskogsbrons BK vs SFF Blå
2
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad