Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Rosvalla Gästabud Good Morning+ Hotels (U12)
Nyköpings Hockeyförening Ungdom
,
Hokejs
Nyköping
Nyköping
Hokejs
1 - 3 apr 2016
U12
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Testsson
Kominimatchen cup U10
Kominimatchencup U11
Kominimatchen cup U15
Kominimatchen cup U13
Rosvalla Gästabuds Cup U16
Rosvalla Gästabuds Cup U15
Rosvalla Gästabuds Cup U14
Rosvalla Gästabuds Cup U12
Rosvalla Gästabuds Cup U11
"Kom in i matchen U10"
”Kom in i matchen” Försäsongscup U12
"Kom in i matchen" Försäsongscup U15
”Kom in i matchen” Försäsongscup U14
Rosvalla Gästabud Cup (U16)
Rosvalla Gästabud Cup (U15)
Rosvalla Gästabud Cup (U14)
Rosvalla Gästabud Cup (U13)
Rosvalla Gästabud Cup (U11)
Rosvalla Hockeycup (U10)
"Kom in i matchen" Försäsongscup i Nyköping (U12)
"Kom in i matchen" Försäsongscup i Nyköping (U13)
"Kom in i matchen" Försäsongscup i Nyköping (U15)
"Kom in i matchen" Försäsongscup i Nyköping (U14)
Rosvalla Gästabud Good Morning+ Hotels Cup U16
Rosvalla Gästabud Good Morning+ Hotels Cup U15
Rosvalla Gästabud Good Morning+ Hotels Cup U14
Rosvalla Gästabud Good Morning+ Hotels Cup U13
Rosvalla Gästabud Good Morning+ Hotels Cup U12
Rosvalla Gästabud Good Morning+Hotels cup U11
Rosvalla Gästabud Good Morning+ Hotels Cup U10
EB Kök "Kom in i matchen" Försäsongscup i Nyköping (U14)
EB Kök "Kom in i matchen" Försäsongscup i Nyköping (U12)
EB Kök "Kom in i matchen" Försäsongscup i Nyköping (U16)
EB Kök "Kom in i matchen" Försäsongscup i Nyköping (U13)
"KOM IN I MATCHEN" Försäsongscup i Nyköping (J18)
Rosvalla Gästabud Good Morning+ Hotels (U16)
Rosvalla Gästabud Good Morning+ Hotels (U15)
Rosvalla Gästabud Good Morning+ Hotels (U14)
Rosvalla Gästabud Good Morning+ Hotels (U13)
Rosvalla Gästabud Good Morning+ Hotels (U12)
Rosvalla Gästabud Good Morning+ Hotels (U11)
Rosvalla Gästabud Hockeyfest (U9)
Rosvalla Gästabud Hockeyfest ( U10)
EB Kök "Kom in i matchen" Försäsongscup i Nyköping (U12)
EB Kök "Kom in i matchen" Försäsongscup i Nyköping (U13)
EB Kök "Kom in i matchen" Försäsongscup i Nyköping (U16)
EB Kök "Kom in i matchen" Försäsongscup i Nyköping (U15)
Rosvalla Gästabud (U16)
Rosvalla Gästabud (U15)
Rosvalla Gästabud (U14)
Rosvalla Gästabud (U13)
Rosvalla Gästabud (U11)
Rosvalla Gästabud (U12)
Rosvalla Gästabud (U9)
Rosvalla Gästabud (U10)
"Kom in i matchen" Försäsongscup i Nyköping (U12)
"Kom in i matchen" Försäsongscup i Nyköping (U11)
"Kom in i matchen" Försäsongscup i Nyköping (U14)
"Kom in i matchen" Försäsongscup i Nyköping (U15)
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Spēles diena
piektdiena 1 aprīlis (2016)
sestdiena 2 aprīlis (2016)
svētdiena 3 aprīlis (2016)
More filters
Vecuma grupa
U12
Apakšgrupa
A
B
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Lilla hallen
Stora Hallen
#
Laiks
Arēna
Mājnieku komanda
Viesu komanda
Rezultāts
03.04.2016
31
Plac. 9-12
U12
09:00
Lilla
Kārta
6
tmp
KalPa Ducks
IFK Ore
KalPa Ducks vs IFK Ore
3
-
1
32
Plac. 9-12
U12
09:00
Stora
Kārta
6
tmp
KalPa Sharks
IK Graip
KalPa Sharks vs IK Graip
4
-
0
33
Kvartsfinal 1
U12
10:15
Lilla
Kārta
6
tmp
Nyköping HF Ungdom
Lerums BK
Nyköping HF Ungdom vs Lerums BK
5
-
0
34
Kvartsfinal 2
U12
10:15
Stora
Kārta
6
tmp
Enköping SK HC
Tibro IK
Enköping SK HC vs Tibro IK
6
-
1
35
Kvartsfinal 3
U12
11:30
Lilla
Kārta
6
tmp
Hässelby Kälvesta Hockey
Mjölby HC
Hässelby Kälvesta Hockey vs Mjölby HC
3
-
1
36
Kvartsfinal 4
U12
11:30
Stora
Kārta
6
tmp
Tullinge TP
Södermanlands Utvecklingslag Flickor
Tullinge TP vs Södermanlands Utvecklingslag Flickor
3
-
1
37
Plac. 11-12
U12
12:45
Lilla
Kārta
7
tmp
IFK Ore
IK Graip
IFK Ore vs IK Graip
2
-
1
38
Plac. 9-10
U12
12:45
Stora
Kārta
7
tmp
KalPa Ducks
KalPa Sharks
KalPa Ducks vs KalPa Sharks
2
-
3
39
Semifinal 1
U12
14:00
Lilla
Kārta
7
tmp
Enköping SK HC
Hässelby Kälvesta Hockey
Enköping SK HC vs Hässelby Kälvesta Hockey
3
-
0
40
Semifinal 2
U12
14:00
Stora
Kārta
7
tmp
Nyköping HF Ungdom
Tullinge TP
Nyköping HF Ungdom vs Tullinge TP
4
-
2
41
Plac. 7-8
U12
15:15
Lilla
Kārta
7
tmp
Tibro IK
Lerums BK
Tibro IK vs Lerums BK
2
-
3
42
Plac. 5-6
U12
15:15
Stora
Kārta
7
tmp
Södermanlands Utvecklingslag Flickor
Mjölby HC
Södermanlands Utvecklingslag Flickor vs Mjölby HC
1
-
5
43
3:e pris
U12
16:30
Lilla
Kārta
8
tmp
Hässelby Kälvesta Hockey
Tullinge TP
Hässelby Kälvesta Hockey vs Tullinge TP
2
-
9
44
FINAL
U12
16:30
Stora
Kārta
8
tmp
Enköping SK HC
Nyköping HF Ungdom
Enköping SK HC vs Nyköping HF Ungdom
1
-
5
Spēle notiek
Spēle nav sākusies
Spēles beigusies
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad