Cuponline använder cookies
Läs mer
Strängnäscupen 2014
Åker/Strängnäs HC
,
Ishockey
Strängnäs
Strängnäs
Ishockey
23 mar 2014
U10
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Åker/Strängnäs Cup U12
Strängnäs Hockey Youth Tournament
Strängnäs Hockey Youth Tournament
Strängnäs Christmas Trophy (LÄTT/MEDEL)
Simling Bil Cup 2018
MD Drifteffekt Strängnäs Cup 2018
Strängnäscupen U14
Strängnäs Hockey U9 Cup
Gym 1 Cup Strängnäs
Strängnäscupen U13
Simling Bil Cup 2017
Miljönavet cup
MD Drifteffekt Strängnäs Cup 2017 U12
Studenthäftet CUP 2017
HaglindByggare Cup
Teknik & System AB Cup
Hockeykarneval U14
Hockeykarneval U13
Teknik & System AB CUP
Stenproffsen Cup U12
Strängnäscupen 2016
ÅSHC Hockey Trophy AA
Haglind Byggare Cup
Möller bil Strängnäs cup 2016
Simling Bil Cup 2016
Åker/Strängnäs HC
ME Inredning och Bygg cupen
Ryggkirurgiska kliniken Cup U11
Haglind Byggare Cup
BA Trading Cup U15 AA
Möller bil Strängnäs cup 2015
EnergiEngagemang Cup
Finja Hockey Game Strängnäs (U9)
Mellandags Karneval
Åker/Strängnäs Cup
Natticupen
Strängnäscupen 2014
SträngnäsCupen U10
Cashpoint cup 2014
Haglind Byggare-cup
BA Trading CUP
Strängnäs Cupen
SträngnäsCupen U9
Natticupen
Inverness Cup 2013
Cashpoint Cup
BA Trading Cup
BILTJÄNST CUP U13
Karl Hedin Champion´s Cup
Cashpoint Cup
BA Trading CUP
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher
Matchdag
söndag 23 mars (2014)
More filters
Klass
U10
Grupp
A
B
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2014-03-23
1
U10
A
08:00
Omgång
1
tmp
Åker/Strängnäs HC
Flemingsbergs IK
Åker/Strängnäs HC vs Flemingsbergs IK
6
-
0
2
U10
B
09:00
Omgång
2
tmp
Viggbyholms IK
Örebro Hockey Ungdom
Viggbyholms IK vs Örebro Hockey Ungdom
10
-
3
3
U10
A
10:00
Omgång
3
tmp
Flemingsbergs IK
Vita Hästen HC
Flemingsbergs IK vs Vita Hästen HC
1
-
1
4
U10
B
11:00
Omgång
4
tmp
Linköpings HC
Örebro Hockey Ungdom
Linköpings HC vs Örebro Hockey Ungdom
8
-
1
5
U10
A
12:20
Omgång
5
tmp
Åker/Strängnäs HC
Vita Hästen HC
Åker/Strängnäs HC vs Vita Hästen HC
5
-
0
6
U10
B
13:20
Omgång
6
tmp
Linköpings HC
Viggbyholms IK
Linköpings HC vs Viggbyholms IK
7
-
1
7
Match om 5:e plats
U10
14:20
Omgång
7
tmp
Flemingsbergs IK
Örebro Hockey Ungdom
Flemingsbergs IK vs Örebro Hockey Ungdom
11
-
0
8
Semifinal 1
U10
15:30
Omgång
8
tmp
Åker/Strängnäs HC
Viggbyholms IK
Åker/Strängnäs HC vs Viggbyholms IK
8
-
3
9
Semifinal 2
U10
16:30
Omgång
9
tmp
Linköpings HC
Vita Hästen HC
Linköpings HC vs Vita Hästen HC
7
-
1
10
Match om 3:e plats
U10
17:30
Omgång
10
tmp
Viggbyholms IK
Vita Hästen HC
Viggbyholms IK vs Vita Hästen HC
4
-
3
11
Final
U10
18:40
Omgång
11
tmp
Linköpings HC
Åker/Strängnäs HC
Linköpings HC vs Åker/Strängnäs HC
12
-
6
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad