2014-03-16
|
1
|
Division 4
C slutspel
|
08:30
|
Albert Hall
tmp
|
Täby Tigers/Täby IS 2
|
IK Östria Lambohov 2
|
Täby Tigers/Täby IS 2
vs
IK Östria Lambohov 2
2
-
0
|
|
2
|
Division 4
B Slutspel
|
08:48
|
Albert Hall
tmp
|
Grunden Bois E
|
Långareds BoIS
|
Grunden Bois E
vs
Långareds BoIS
3
-
1
|
|
3
|
Division 4
A Slutspel
|
09:06
|
Albert Hall
tmp
|
Varbergs HI
|
Grunden Bois G
|
Varbergs HI
vs
Grunden Bois G
0
-
1
|
|
1
|
Division 1
Div 1 Grupp 1
|
09:20
|
Tångahallen
tmp
|
FUB Borås 1
|
Grunden Bois A
|
FUB Borås 1
vs
Grunden Bois A
1
-
0
|
|
4
|
Division 4
C slutspel
|
09:24
|
Albert Hall
tmp
|
Täby Tigers/Täby IS 2
|
Grunden Bois H
|
Täby Tigers/Täby IS 2
vs
Grunden Bois H
0
-
0
|
|
2
|
Division 1
Div 1 Grupp 1
|
09:40
|
Tångahallen
tmp
|
IK Oddevold 1
|
Fässbergs IF 1
|
IK Oddevold 1
vs
Fässbergs IF 1
3
-
2
|
|
5
Semifinal 1
|
Division 2
|
09:42
|
Albert Hall
tmp
|
Vimmerby IF 1
|
Grunden Bois C
|
Vimmerby IF 1
vs
Grunden Bois C
2
-
1
|
|
3
Semifinal 1
|
Division 3
|
10:00
|
Tångahallen
tmp
|
Täby Tigers/Täby IS 1
|
Trollhättans IF Hjältar
|
Täby Tigers/Täby IS 1
vs
Trollhättans IF Hjältar
5
-
0
|
|
6
Semifinal 2
|
Division 2
|
10:00
|
Albert Hall
tmp
|
Fässbergs IF 2
|
FUB Borås 2
|
Fässbergs IF 2
vs
FUB Borås 2
3
-
1
|
|
7
|
Division 4
D Slutspel
|
10:18
|
Albert Hall
tmp
|
Grunden Bois Dam
|
Husqvarna FF 3
|
Grunden Bois Dam
vs
Husqvarna FF 3
0
-
1
|
|
4
Semifinal 2
|
Division 3
|
10:20
|
Tångahallen
tmp
|
IK Östria Lambohov 1
|
Husqvarna FF 2
|
IK Östria Lambohov 1
vs
Husqvarna FF 2
3
-
0
|
|
8
|
Division 4
D Slutspel
|
10:36
|
Albert Hall
tmp
|
Grunden Bois F
|
IK Oddevold 2
|
Grunden Bois F
vs
IK Oddevold 2
2
-
1
|
|
5
Kvartsfinal
|
Division 1
|
10:40
|
Tångahallen
tmp
|
Fässbergs IF 1
|
Grunden Bois A
|
Fässbergs IF 1
vs
Grunden Bois A
1
-
2
|
|
9
|
Division 4
B Slutspel
|
10:54
|
Albert Hall
tmp
|
Grunden Bois E
|
Vimmerby IF 2
|
Grunden Bois E
vs
Vimmerby IF 2
2
-
2
|
|
6
Semifinal 1
|
Division 1
|
11:00
|
Tångahallen
tmp
|
Husqvarna FF 1
|
IK Oddevold 1
|
Husqvarna FF 1
vs
IK Oddevold 1
2
-
1
|
|
10
|
Division 4
A Slutspel
|
11:12
|
Albert Hall
tmp
|
Varbergs HI
|
Stala Änglar/Stala IF
|
Varbergs HI
vs
Stala Änglar/Stala IF
0
-
0
|
|
7
Semifinal 2
|
Division 1
|
11:20
|
Tångahallen
tmp
|
FUB Borås 1
|
Grunden Bois A
|
FUB Borås 1
vs
Grunden Bois A
0
-
1
|
|
11
|
Division 4
D Slutspel
|
11:30
|
Albert Hall
tmp
|
Grunden Bois Dam
|
IK Oddevold 2
|
Grunden Bois Dam
vs
IK Oddevold 2
1
-
0
|
|
8
Match om 3:e pris
|
Division 3
|
11:40
|
Tångahallen
tmp
|
Trollhättans IF Hjältar
|
Husqvarna FF 2
|
Trollhättans IF Hjältar
vs
Husqvarna FF 2
2
-
3
|
|
12
|
Division 4
D Slutspel
|
11:48
|
Albert Hall
tmp
|
Husqvarna FF 3
|
Grunden Bois F
|
Husqvarna FF 3
vs
Grunden Bois F
1
-
2
|
|
9
Final
|
Division 3
|
12:00
|
Tångahallen
tmp
|
Täby Tigers/Täby IS 1
|
IK Östria Lambohov 1
|
Täby Tigers/Täby IS 1
vs
IK Östria Lambohov 1
3
-
2
|
|
13
|
Division 4
C slutspel
|
12:06
|
Albert Hall
tmp
|
IK Östria Lambohov 2
|
Grunden Bois H
|
IK Östria Lambohov 2
vs
Grunden Bois H
0
-
0
|
|
10
Match om 3:e pris
|
Division 1
|
12:20
|
Tångahallen
tmp
|
IK Oddevold 1
|
FUB Borås 1
|
IK Oddevold 1
vs
FUB Borås 1
1
-
2
|
|
14
|
Division 4
B Slutspel
|
12:24
|
Albert Hall
tmp
|
Långareds BoIS
|
Vimmerby IF 2
|
Långareds BoIS
vs
Vimmerby IF 2
2
-
3
|
|
11
Final
|
Division 1
|
12:40
|
Tångahallen
tmp
|
Husqvarna FF 1
|
Grunden Bois A
|
Husqvarna FF 1
vs
Grunden Bois A
1
-
2
|
|
15
|
Division 4
A Slutspel
|
12:42
|
Albert Hall
tmp
|
Grunden Bois G
|
Stala Änglar/Stala IF
|
Grunden Bois G
vs
Stala Änglar/Stala IF
0
-
3
|
|
16
Match om 3:e pris
|
Division 2
|
13:00
|
Albert Hall
tmp
|
Grunden Bois C
|
FUB Borås 2
|
Grunden Bois C
vs
FUB Borås 2
1
-
2
|
|
17
Final
|
Division 2
|
13:18
|
Albert Hall
tmp
|
Vimmerby IF 1
|
Fässbergs IF 2
|
Vimmerby IF 1
vs
Fässbergs IF 2
1
-
0
|
|