Cuponline använder cookies
Läs mer
Natticupen
Åker/Strängnäs HC
,
Ishockey
Strängnäs
Strängnäs
Ishockey
29 mar 2014
U12
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Åker/Strängnäs Cup U12
Strängnäs Hockey Youth Tournament
Strängnäs Hockey Youth Tournament
Strängnäs Christmas Trophy (LÄTT/MEDEL)
Simling Bil Cup 2018
MD Drifteffekt Strängnäs Cup 2018
Strängnäscupen U14
Strängnäs Hockey U9 Cup
Gym 1 Cup Strängnäs
Strängnäscupen U13
Simling Bil Cup 2017
Miljönavet cup
MD Drifteffekt Strängnäs Cup 2017 U12
Studenthäftet CUP 2017
HaglindByggare Cup
Teknik & System AB Cup
Hockeykarneval U14
Hockeykarneval U13
Teknik & System AB CUP
Stenproffsen Cup U12
Strängnäscupen 2016
ÅSHC Hockey Trophy AA
Haglind Byggare Cup
Möller bil Strängnäs cup 2016
Simling Bil Cup 2016
Åker/Strängnäs HC
ME Inredning och Bygg cupen
Ryggkirurgiska kliniken Cup U11
Haglind Byggare Cup
BA Trading Cup U15 AA
Möller bil Strängnäs cup 2015
EnergiEngagemang Cup
Finja Hockey Game Strängnäs (U9)
Mellandags Karneval
Åker/Strängnäs Cup
Natticupen
Strängnäscupen 2014
SträngnäsCupen U10
Cashpoint cup 2014
Haglind Byggare-cup
BA Trading CUP
Strängnäs Cupen
SträngnäsCupen U9
Natticupen
Inverness Cup 2013
Cashpoint Cup
BA Trading Cup
BILTJÄNST CUP U13
Karl Hedin Champion´s Cup
Cashpoint Cup
BA Trading CUP
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher
Matchdag
lördag 29 mars (2014)
More filters
Klass
U12
Grupp
Grupp A
Grupp B
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Strängnäs ishall
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2014-03-29
1
U12
Grupp A
08:00
Strä
Omgång
1
tmp
Åker/Strängnäs Svart
Gnesta IK
Åker/Strängnäs Svart vs Gnesta IK
6
-
2
2
U12
Grupp B
09:00
Strä
Omgång
2
tmp
Åker/Strängnäs Vit
Kungsör IK
Åker/Strängnäs Vit vs Kungsör IK
4
-
3
3
U12
Grupp A
10:00
Strä
Omgång
3
tmp
Gnesta IK
Enköpings SK
Gnesta IK vs Enköpings SK
1
-
1
4
U12
Grupp B
11:00
Strä
Omgång
4
tmp
Kungsör IK
Viggbyholms IK
Kungsör IK vs Viggbyholms IK
2
-
4
5
U12
Grupp A
12:30
Strä
Omgång
5
tmp
Enköpings SK
Åker/Strängnäs Svart
Enköpings SK vs Åker/Strängnäs Svart
2
-
1
6
U12
Grupp B
13:30
Strä
Omgång
6
tmp
Åker/Strängnäs Vit
Viggbyholms IK
Åker/Strängnäs Vit vs Viggbyholms IK
1
-
3
7
Semifinal 1
U12
14:40
Strä
Omgång
7
tmp
Enköpings SK
Åker/Strängnäs Vit
Enköpings SK vs Åker/Strängnäs Vit
5
-
1
8
Semifinal 2
U12
15:40
Strä
Omgång
8
tmp
Viggbyholms IK
Åker/Strängnäs Svart
Viggbyholms IK vs Åker/Strängnäs Svart
5
-
3
9
Match om 5-6 plats
U12
16:40
Strä
Omgång
9
tmp
Gnesta IK
Kungsör IK
Gnesta IK vs Kungsör IK
6
-
3
10
Bronsmatch
U12
17:50
Strä
Omgång
10
tmp
Åker/Strängnäs Svart
Åker/Strängnäs Vit
Åker/Strängnäs Svart vs Åker/Strängnäs Vit
0
-
7
11
Final
U12
19:00
Strä
Omgång
11
tmp
Enköpings SK
Viggbyholms IK
Enköpings SK vs Viggbyholms IK
3
-
4
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad