11.01.2014
|
1
|
F 10
F10-1
|
09:00
|
A
tmp
|
Bollstanäs SK GRÖN
|
Runby IF RÖD
|
Bollstanäs SK GRÖN
vs
Runby IF RÖD
1
-
0
|
|
2
|
F 10
F10-1
|
09:00
|
B
tmp
|
BP 6
|
Örby IS
|
BP 6
vs
Örby IS
8
-
0
|
|
3
|
F 10
F10-2
|
09:20
|
A
tmp
|
Bollstanäs SK GUL
|
Runby IF SVART
|
Bollstanäs SK GUL
vs
Runby IF SVART
1
-
0
|
|
4
|
F 10
F10-2
|
09:20
|
B
tmp
|
Täby FK
|
Bele Barkaby
|
Täby FK
vs
Bele Barkaby
0
-
2
|
|
5
|
F 10
F10-3
|
09:40
|
A
tmp
|
Bollstanäs SK VIT
|
Älta IF
|
Bollstanäs SK VIT
vs
Älta IF
0
-
1
|
|
6
|
F 10
F10-3
|
09:40
|
B
tmp
|
BOO FF
|
Djugårdens IF
|
BOO FF
vs
Djugårdens IF
0
-
0
|
|
7
|
F 10
F10-1
|
10:00
|
A
tmp
|
Örby IS
|
Bollstanäs SK GRÖN
|
Örby IS
vs
Bollstanäs SK GRÖN
0
-
2
|
|
8
|
F 10
F10-1
|
10:00
|
B
tmp
|
Runby IF RÖD
|
BP 6
|
Runby IF RÖD
vs
BP 6
0
-
3
|
|
9
|
F 10
F10-2
|
10:20
|
A
tmp
|
Bele Barkaby
|
Bollstanäs SK GUL
|
Bele Barkaby
vs
Bollstanäs SK GUL
0
-
0
|
|
10
|
F 10
F10-2
|
10:20
|
B
tmp
|
Runby IF SVART
|
Täby FK
|
Runby IF SVART
vs
Täby FK
0
-
2
|
|
11
|
F 10
F10-3
|
10:40
|
A
tmp
|
Djugårdens IF
|
Bollstanäs SK VIT
|
Djugårdens IF
vs
Bollstanäs SK VIT
0
-
2
|
|
12
|
F 10
F10-3
|
10:40
|
B
tmp
|
Älta IF
|
BOO FF
|
Älta IF
vs
BOO FF
1
-
0
|
|
13
|
F 10
F10-1
|
11:00
|
A
tmp
|
Bollstanäs SK GRÖN
|
BP 6
|
Bollstanäs SK GRÖN
vs
BP 6
0
-
1
|
|
14
|
F 10
F10-1
|
11:00
|
B
tmp
|
Runby IF RÖD
|
Örby IS
|
Runby IF RÖD
vs
Örby IS
2
-
2
|
|
15
|
F 10
F10-2
|
11:20
|
A
tmp
|
Bollstanäs SK GUL
|
Täby FK
|
Bollstanäs SK GUL
vs
Täby FK
1
-
1
|
|
16
|
F 10
F10-2
|
11:20
|
B
tmp
|
Runby IF SVART
|
Bele Barkaby
|
Runby IF SVART
vs
Bele Barkaby
0
-
3
|
|
17
|
F 10
F10-3
|
11:40
|
A
tmp
|
Bollstanäs SK VIT
|
BOO FF
|
Bollstanäs SK VIT
vs
BOO FF
1
-
0
|
|
18
|
F 10
F10-3
|
11:40
|
B
tmp
|
Djugårdens IF
|
Älta IF
|
Djugårdens IF
vs
Älta IF
0
-
1
|
|
19
A -Kvart
|
F 10
|
12:00
|
A
tmp
|
BP 6
|
Täby FK
|
BP 6
vs
Täby FK
2
-
1
SO
|
|
20
A -Kvart
|
F 10
|
12:00
|
B
tmp
|
Bele Barkaby
|
Bollstanäs SK VIT
|
Bele Barkaby
vs
Bollstanäs SK VIT
0
-
1
SO
|
|
21
A -Kvart
|
F 10
|
12:20
|
A
tmp
|
Älta IF
|
BOO FF
|
Älta IF
vs
BOO FF
2
-
0
SO
|
|
22
A -Kvart
|
F 10
|
12:20
|
B
tmp
|
Bollstanäs SK GRÖN
|
Bollstanäs SK GUL
|
Bollstanäs SK GRÖN
vs
Bollstanäs SK GUL
1
-
2
SO
|
|
23
B-Semi
|
F 10
|
12:50
|
A
tmp
|
Runby IF RÖD
|
Örby IS
|
Runby IF RÖD
vs
Örby IS
3
-
0
SO
|
|
24
B-Semi
|
F 10
|
12:50
|
B
tmp
|
Runby IF SVART
|
Djugårdens IF
|
Runby IF SVART
vs
Djugårdens IF
1
-
0
SO
|
|
25
A -Semi
|
F 10
|
13:10
|
A
tmp
|
BP 6
|
Bollstanäs SK VIT
|
BP 6
vs
Bollstanäs SK VIT
4
-
0
SO
|
|
26
A -Semi
|
F 10
|
13:10
|
B
tmp
|
Älta IF
|
Bollstanäs SK GUL
|
Älta IF
vs
Bollstanäs SK GUL
1
-
0
SO
|
|
27
B-final
|
F 10
|
13:30
|
A
tmp
|
Runby IF RÖD
|
Runby IF SVART
|
Runby IF RÖD
vs
Runby IF SVART
1
-
0
SO
|
|
28
B - match om 3:e
|
F 10
|
13:30
|
B
tmp
|
Örby IS
|
Djugårdens IF
|
Örby IS
vs
Djugårdens IF
3
-
4
SO
|
|
29
A- Final
|
F 10
|
13:50
|
A
tmp
|
BP 6
|
Älta IF
|
BP 6
vs
Älta IF
2
-
1
SO
|
|