Cuponline använder cookies
Läs mer
Piratligan
Sport & Adventure
,
Innebandy
Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
Innebandy
2010/11
Motionsinnebandy
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Högakustenspelen
Paradiscupen 2019
Innebandyligan
Innebandyligan
Ankarspelen 2017
Sportklubben
Slaget om Norrland
Klasskampen 2016
Ankarspelen 2016
Piratligan 15/16
Umeå Floorball Festival 2015
Ankarspelen 2015
Klasskampen
Piratligan
Umeå Floorball Festival
Ankarspelen
Piratligan
Ankarspelen 2013
Intersport Cup
Piratligan
Ankarspelen 2012
Klasskampen
Piratligan
Ankarspelen 2011
Piratligan
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher för
Floorbreakers
,
Herrar Div 1
Matchdag
onsdag 20 oktober (2010)
fredag 22 oktober (2010)
onsdag 27 oktober (2010)
fredag 29 oktober (2010)
onsdag 3 november (2010)
onsdag 10 november (2010)
onsdag 17 november (2010)
onsdag 24 november (2010)
onsdag 1 december (2010)
fredag 3 december (2010)
onsdag 8 december (2010)
onsdag 15 december (2010)
onsdag 22 december (2010)
onsdag 12 januari (2011)
onsdag 19 januari (2011)
fredag 21 januari (2011)
onsdag 26 januari (2011)
onsdag 2 februari (2011)
fredag 4 februari (2011)
onsdag 9 februari (2011)
onsdag 16 februari (2011)
onsdag 23 februari (2011)
onsdag 2 mars (2011)
onsdag 9 mars (2011)
onsdag 16 mars (2011)
fredag 18 mars (2011)
onsdag 23 mars (2011)
fredag 1 april (2011)
More filters
Klass
Herrar Div 1
Grupp
PL 1
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Geneskolan
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2010-10-20
2
Herrar Div 1
PL 1
21:15
Gene
tmp
Goodtech
Floorbreakers
Goodtech vs Floorbreakers
2
-
18
2010-10-29
8
Herrar Div 1
PL 1
20:15
Gene
tmp
Floorbreakers
Banafjäl Flames
Floorbreakers vs Banafjäl Flames
6
-
3
2010-11-10
12
Herrar Div 1
PL 1
21:15
Gene
tmp
Fabbo Bosses Klubbor
Floorbreakers
Fabbo Bosses Klubbor vs Floorbreakers
4
-
6
2010-11-24
16
Herrar Div 1
PL 1
21:15
Gene
tmp
ÖSA IBK
Floorbreakers
ÖSA IBK vs Floorbreakers
5
-
9
2010-12-01
18
Herrar Div 1
PL 1
21:15
Gene
tmp
Floorbreakers
E.N.C
Floorbreakers vs E.N.C
6
-
4
2010-12-15
26
Herrar Div 1
PL 1
21:15
Gene
tmp
Köttbullarna IBK
Floorbreakers
Köttbullarna IBK vs Floorbreakers
3
-
12
2011-01-12
30
Herrar Div 1
PL 1
21:15
Gene
tmp
Floorbreakers
Goodtech
Floorbreakers vs Goodtech
11
-
3
2011-01-21
36
Herrar Div 1
PL 1
19:15
Gene
tmp
Banafjäl Flames
Floorbreakers
Banafjäl Flames vs Floorbreakers
10
-
8
2011-02-02
40
Herrar Div 1
PL 1
21:15
Gene
tmp
Floorbreakers
Fabbo Bosses Klubbor
Floorbreakers vs Fabbo Bosses Klubbor
4
-
12
2011-02-16
44
Herrar Div 1
PL 1
21:15
Gene
tmp
Floorbreakers
ÖSA IBK
Floorbreakers vs ÖSA IBK
9
-
7
2011-02-23
46
Herrar Div 1
PL 1
21:15
Gene
tmp
Floorbreakers
Köttbullarna IBK
Floorbreakers vs Köttbullarna IBK
2
-
8
2011-03-09
23
Herrar Div 1
PL 1
20:15
Gene
tmp
142 NBK
Floorbreakers
142 NBK vs Floorbreakers
12
-
7
2011-03-16
50
Herrar Div 1
PL 1
21:15
Gene
tmp
E.N.C
Floorbreakers
E.N.C vs Floorbreakers
11
-
6
2011-04-01
55
Herrar Div 1
PL 1
19:15
Gene
tmp
Floorbreakers
142 NBK
Floorbreakers vs 142 NBK
13
-
9
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad