Cuponline använder cookies
Läs mer
Bauer Cup U14
Rögle BK
,
Ishockey
Ängelholm
Ängelholm
Ishockey
9 - 10 sep 2023
U14
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Bjäre Entreprenad Cup
Bauer Cup U14
Bauer cup
Bjäre Entreprenad Cup
Poolspel - RBK vs HHC (Team 16)
Länsförsäkringar cup
Länsförsäkringar Cup U12
Bauer Cup
Bauer Intersport Cup 2020
Länsförsäkringar Skåne Cup
Bauer Intersport cup 2019
Länsförsäkringar Cup 2019
Bauer Intersport Cup
Länsförsäkringar Cup 2018
Bauer Intersport Cup
Länsförsäkringar Cup
Bauer Intersport Cup 2016
LF-Cup 2016
Bauer Intersport
Länsförsäkringar Cup 2015
Bauer Intersport cup
Länsförsäkringar Cup
Bauer Intersport Cup
Rögle BK U10 Cup
Intersport Bauer Cup
Lokaldelen Cup 2012
Bauer Intersport Cup
Lokaldelen cup
Intersport Bauer Cup
Lokaldelen cup 2010
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsor
Containerpoolen Sverige AB
Matcher
Matchdag
lördag 9 september (2023)
söndag 10 september (2023)
More filters
Klass
Medel
Grupp
Grupp 1
Grupp 2
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Akademihall 1
Akademihall 2
Catena Arena
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2023-09-10
21
Åttondelsfinal
Medel
08:30
Catena
tmp
Lund Giants
Rungstedt Ishockey Klub
Lund Giants vs Rungstedt Ishockey Klub
3
-
4
22
Åttondelsfinal
Medel
08:30
Ak 2
tmp
Rødovre Ishockey Klub
Glimma Hockey
Rødovre Ishockey Klub vs Glimma Hockey
6
-
4
23
Kvartsfinal
Medel
10:00
Ak 1
tmp
Rögle Vit
Gentofte Stars
Rögle Vit vs Gentofte Stars
3
-
2
24
Kvartsfinal
Medel
10:00
Catena
tmp
Jonstorps IF
Malmö Redhawks
Jonstorps IF vs Malmö Redhawks
0
-
2
25
Medel
11:00
Ak 2
tmp
Lund Giants
Glimma Hockey
Lund Giants vs Glimma Hockey
4
-
6
26
Kvartsfinal
Medel
11:30
Ak 1
tmp
HC Dalen
Rungstedt Ishockey Klub
HC Dalen vs Rungstedt Ishockey Klub
4
-
0
27
Kvartsfinal
Medel
11:30
Catena
tmp
Rögle Grön
Rødovre Ishockey Klub
Rögle Grön vs Rødovre Ishockey Klub
3
-
1
28
Placeringsmatch
Medel
13:00
Catena
tmp
Gentofte Stars
Jonstorps IF
Gentofte Stars vs Jonstorps IF
4
-
3
29
Placeringsmatch
Medel
13:30
Ak 1
tmp
Rødovre Ishockey Klub
Rungstedt Ishockey Klub
Rødovre Ishockey Klub vs Rungstedt Ishockey Klub
1
-
2
OT
30
Semifinal
Medel
14:30
Ak 2
tmp
Rögle Vit
Rögle Grön
Rögle Vit vs Rögle Grön
2
-
1
31
Semifinal
Medel
15:00
Ak 1
tmp
Malmö Redhawks
HC Dalen
Malmö Redhawks vs HC Dalen
3
-
4
32
Placeringsmatch
Medel
15:00
Catena
tmp
Jonstorps IF
Rødovre Ishockey Klub
Jonstorps IF vs Rødovre Ishockey Klub
4
-
1
33
Medel
16:00
Ak 2
tmp
Gentofte Stars
Rungstedt Ishockey Klub
Gentofte Stars vs Rungstedt Ishockey Klub
0
-
2
34
Bronsmatch
Medel
16:30
Ak 1
tmp
Malmö Redhawks
Rögle Grön
Malmö Redhawks vs Rögle Grön
3
-
0
35
Final
Medel
17:00
Catena
tmp
HC Dalen
Rögle Vit
HC Dalen vs Rögle Vit
1
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Börjessons Bil AB
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad