Skolcupen
Soccer
7 maj 2022
flickor 2010-2015 Pojkar 2010-2015
Gameday
Class
Group
Type of game
Arena

# Time Arena Home Team Guest Team Result
5/7/2022
0 Gene Klass 2 mix Pojkar och Flickor födda 2013 09:00 Round 1 tmp Fantasy Land -2 Fantasy Land -2 vs Sörliden n00bs
0 Änget Förskoleklass - Klass 1 mix Pojkar och flickor födda 2015 och 2014 09:00 Round 1 tmp Superhjältarna Superhjältarna vs Alne 1B
0 Änget Förskoleklass - Klass 1 mix Pojkar och flickor födda 2015 och 2014 09:20 Round 2 tmp Myckling förskoleklass Myckling förskoleklass vs Järveds United
0 Gene Klass 2 mix Pojkar och Flickor födda 2013 09:20 Round 2 tmp Vargarna Vargarna vs Myckling United
0 Gene Klass 2 mix Pojkar och Flickor födda 2013 09:40 Round 3 tmp TJF Green TJF Green vs TJF Navy
0 Änget Förskoleklass - Klass 1 mix Pojkar och flickor födda 2015 och 2014 09:40 Round 3 tmp Superhjältarna Superhjältarna vs Myckling förskoleklass
0 Änget Förskoleklass - Klass 1 mix Pojkar och flickor födda 2015 och 2014 10:00 Round 4 tmp Alne 1B Alne 1B vs Järveds United
0 Gene Klass 2 mix Pojkar och Flickor födda 2013 10:00 Round 4 tmp Fantasy Land -2 Fantasy Land -2 vs Fantasy Land -1
0 Gene Klass 2 mix Pojkar och Flickor födda 2013 10:20 Round 5 tmp Sörliden n00bs Sörliden n00bs vs Vargarna
0 Änget Förskoleklass - Klass 1 mix Pojkar och flickor födda 2015 och 2014 10:20 Round 5 tmp Superhjältarna Superhjältarna vs Järveds United
0 Änget Förskoleklass - Klass 1 mix Pojkar och flickor födda 2015 och 2014 10:40 Round 6 tmp Alne 1B Alne 1B vs Myckling förskoleklass
0 Gene Klass 2 mix Pojkar och Flickor födda 2013 10:40 Round 6 tmp Myckling United Myckling United vs TJF Green
0 Gene Klass 2 mix Pojkar och Flickor födda 2013 11:00 Round 7 tmp TJF Navy TJF Navy vs Fantasy Land -1
0 Änget Klass 4-5 flickor Flickor födda 2011 och 2010 11:00 Round 7 tmp Själabombers 1 Själabombers 1 vs Girl power 5x
0 Änget Klass 4-5 flickor Flickor födda 2011 och 2010 11:20 Round 8 tmp Själabombers 2 Själabombers 2 vs Järvedstjejerna
0 Gene Klass 2 mix Pojkar och Flickor födda 2013 11:20 Round 8 tmp Fantasy Land -2 Fantasy Land -2 vs Vargarna
0 Gene Klass 2 mix Pojkar och Flickor födda 2013 11:40 Round 9 tmp Sörliden n00bs Sörliden n00bs vs TJF Green
0 Änget Klass 4-5 flickor Flickor födda 2011 och 2010 11:40 Round 9 tmp Själabombers 1 Själabombers 1 vs Norrländska vilddjuren
0 Änget Klass 4-5 flickor Flickor födda 2011 och 2010 12:00 Round 10 tmp Girl power 5x Girl power 5x vs Själabombers 2
0 Gene Klass 2 mix Pojkar och Flickor födda 2013 12:00 Round 10 tmp Myckling United Myckling United vs TJF Navy
0 Gene Klass 2 mix Pojkar och Flickor födda 2013 12:20 Round 11 tmp Vargarna Vargarna vs Fantasy Land -1
0 Änget Klass 4-5 flickor Flickor födda 2011 och 2010 12:20 Round 11 tmp Järvedstjejerna Järvedstjejerna vs Norrländska vilddjuren
0 Änget Klass 4-5 flickor Flickor födda 2011 och 2010 12:40 Round 12 tmp Själabombers 1 Själabombers 1 vs Själabombers 2
0 Gene Klass 2 mix Pojkar och Flickor födda 2013 12:40 Round 12 tmp Fantasy Land -2 Fantasy Land -2 vs TJF Green
0 Gene Klass 2 mix Pojkar och Flickor födda 2013 13:00 Round 13 tmp Sörliden n00bs Sörliden n00bs vs TJF Navy
0 Änget Klass 4-5 flickor Flickor födda 2011 och 2010 13:00 Round 13 tmp Girl power 5x Girl power 5x vs Järvedstjejerna
0 Änget Klass 4-5 flickor Flickor födda 2011 och 2010 13:20 Round 14 tmp Själabombers 2 Själabombers 2 vs Norrländska vilddjuren
0 Gene Klass 2 mix Pojkar och Flickor födda 2013 13:20 Round 14 tmp Myckling United Myckling United vs Fantasy Land -1
0 Änget Klass 4-5 flickor Flickor födda 2011 och 2010 13:40 Round 15 tmp Själabombers 1 Själabombers 1 vs Järvedstjejerna
0 Gene Klass 3 mix Pojkar och Flickor födda 2012 13:40 Round 15 tmp Raj-raj Raj-raj vs Black & White Warriors
0 Änget Klass 4-5 flickor Flickor födda 2011 och 2010 14:00 Round 16 tmp Girl power 5x Girl power 5x vs Norrländska vilddjuren
0 Gene Klass 3 mix Pojkar och Flickor födda 2012 14:00 Round 16 tmp Högland 3B Högland 3B vs Alne 3A lag 2
0 Änget Klass 4 pojkar Pojkar födda 2011 14:20 Round 17 tmp Domsjöpajka Domsjöpajka vs Golden Eagles
0 Gene Klass 3 mix Pojkar och Flickor födda 2012 14:20 Round 17 tmp Raj-raj Raj-raj vs Alne 3A lag 1
0 Änget Klass 4 pojkar Pojkar födda 2011 14:40 Round 18 tmp Sörliden Allstars Sörliden Allstars vs Hockeygrabbarna
0 Gene Klass 3 mix Pojkar och Flickor födda 2012 14:40 Round 18 tmp Black & White Warriors Black & White Warriors vs Alne 3A lag 2
0 Änget Klass 4 pojkar Pojkar födda 2011 15:00 Round 19 tmp Domsjöpajka Domsjöpajka vs Golden Lightning
0 Gene Klass 3 mix Pojkar och Flickor födda 2012 15:00 Round 19 tmp Högland 3B Högland 3B vs Raj-raj
0 Änget Klass 4 pojkar Pojkar födda 2011 15:20 Round 20 tmp Golden Eagles Golden Eagles vs Sörliden Allstars
0 Gene Klass 3 mix Pojkar och Flickor födda 2012 15:20 Round 20 tmp Alne 3A lag 1 Alne 3A lag 1 vs Måltjuvarna
0 Änget Klass 4 pojkar Pojkar födda 2011 15:40 Round 21 tmp Modo4An Modo4An vs Själevads Soccer Boys
0 Gene Klass 3 mix Pojkar och Flickor födda 2012 15:40 Round 21 tmp Black & White Warriors Black & White Warriors vs Hållänget
0 Änget Klass 4 pojkar Pojkar födda 2011 16:00 Round 22 tmp Hockeygrabbarna Hockeygrabbarna vs Golden Lightning
0 Gene Klass 3 mix Pojkar och Flickor födda 2012 16:00 Round 22 tmp Alne 3A lag 2 Alne 3A lag 2 vs Alne 3A lag 1
0 Änget Klass 4 pojkar Pojkar födda 2011 16:20 Round 23 tmp Domsjöpajka Domsjöpajka vs Sörliden Allstars
0 Gene Klass 3 mix Pojkar och Flickor födda 2012 16:20 Round 23 tmp Högland 3B Högland 3B vs Sundtreans AB
0 Änget Klass 4 pojkar Pojkar födda 2011 16:40 Round 24 tmp Golden Eagles Golden Eagles vs Modo4An
0 Gene Klass 3 mix Pojkar och Flickor födda 2012 16:40 Round 24 tmp Raj-raj Raj-raj vs Måltjuvarna
0 Änget Klass 4 pojkar Pojkar födda 2011 17:00 Round 25 tmp Domsjöpajka Domsjöpajka vs Själevads Soccer Boys
0 Gene Klass 3 mix Pojkar och Flickor födda 2012 17:00 Round 25 tmp Black & White Warriors Black & White Warriors vs Swedish Vikings
0 Änget Klass 4 pojkar Pojkar födda 2011 17:20 Round 26 tmp Sörliden Allstars Sörliden Allstars vs Golden Lightning
0 Gene Klass 3 mix Pojkar och Flickor födda 2012 17:20 Round 26 tmp Alne 3A lag 2 Alne 3A lag 2 vs Hållänget
0 Änget Klass 4 pojkar Pojkar födda 2011 17:40 Round 27 tmp Hockeygrabbarna Hockeygrabbarna vs Modo4An
0 Gene Klass 3 mix Pojkar och Flickor födda 2012 17:40 Round 27 tmp Alne 3A lag 1 Alne 3A lag 1 vs Sundtreans AB
0 Änget Klass 4 pojkar Pojkar födda 2011 18:00 Round 28 tmp Golden Eagles Golden Eagles vs Själevads Soccer Boys
0 Gene Klass 3 mix Pojkar och Flickor födda 2012 18:00 Round 28 tmp Måltjuvarna Måltjuvarna vs Swedish Vikings
0 Änget Klass 4 pojkar Pojkar födda 2011 18:20 Round 29 tmp Golden Lightning Golden Lightning vs Modo4An
0 Gene Klass 3 mix Pojkar och Flickor födda 2012 18:20 Round 29 tmp Hållänget Hållänget vs Sundtreans AB
0 Änget Klass 4 pojkar Pojkar födda 2011 18:40 Round 30 tmp Hockeygrabbarna Hockeygrabbarna vs Själevads Soccer Boys
0 Gene Klass 3 mix Pojkar och Flickor födda 2012 18:40 Round 30 tmp Högland 3B Högland 3B vs Swedish Vikings
0 Gene Klass 3 mix Pojkar och Flickor födda 2012 19:00 Round 31 tmp Måltjuvarna Måltjuvarna vs Hållänget
0 Gene Klass 3 mix Pojkar och Flickor födda 2012 19:20 Round 32 tmp Sundtreans AB Sundtreans AB vs Swedish Vikings
Game in progress
Game not started
Game played
Print
Annons