03.07.2022
|
25
B-kvart 1
|
P13
|
09:00
|
Vättervallen Plan A
Kolo
1
tmp
|
Tallboda IF
|
Järna SK Vit
|
Tallboda IF
vs
Järna SK Vit
3
-
0
|
|
26
B-kvart 2
|
P13
|
09:00
|
Vättervallen Plan B
Kolo
1
tmp
|
Skattkärrs IF
|
Hjältevad Mariannelunds IS
|
Skattkärrs IF
vs
Hjältevad Mariannelunds IS
6
-
5
|
|
27
B-kvart 3
|
P13
|
09:00
|
Vättervallen Plan C
Kolo
1
tmp
|
Stigtomta IF
|
Järna SK Röd
|
Stigtomta IF
vs
Järna SK Röd
4
-
1
|
|
28
B-kvart 4
|
P13
|
10:00
|
Vättervallen Plan C
Kolo
1
tmp
|
Katrineholms SK
|
IFK Motala
|
Katrineholms SK
vs
IFK Motala
2
-
3
|
|
29
A-kvart 1
|
P13
|
10:00
|
Vättervallen Plan A
Kolo
1
tmp
|
AFC Järfälla
|
BK Ljungsbro
|
AFC Järfälla
vs
BK Ljungsbro
1
-
0
|
|
30
A-kvart 2
|
P13
|
10:00
|
Vättervallen Plan B
Kolo
1
tmp
|
IFK Värnamo
|
Stångebro United
|
IFK Värnamo
vs
Stångebro United
1
-
3
|
|
31
A-kvart 3
|
P13
|
11:00
|
Vättervallen Plan C
Kolo
1
tmp
|
Waggeryds IK
|
Anderstorps IF
|
Waggeryds IK
vs
Anderstorps IF
1
-
3
|
|
32
A-kvart 4
|
P13
|
11:00
|
Vättervallen Plan A
Kolo
1
tmp
|
Ödeshögs IK
|
Malmslätts AIK
|
Ödeshögs IK
vs
Malmslätts AIK
4
-
0
|
|
33
Placeringsmatch B
|
P13
|
13:00
|
Vättervallen Plan C
Kolo
2
tmp
|
Järna SK Vit
|
Katrineholms SK
|
Järna SK Vit
vs
Katrineholms SK
0
-
3
|
|
34
Placeringsmatch B
|
P13
|
13:00
|
Vättervallen Plan B
Kolo
2
tmp
|
Hjältevad Mariannelunds IS
|
Järna SK Röd
|
Hjältevad Mariannelunds IS
vs
Järna SK Röd
0
-
0
|
|
35
B-semi 1
|
P13
|
13:00
|
Vättervallen Plan A
Kolo
2
tmp
|
Tallboda IF
|
IFK Motala
|
Tallboda IF
vs
IFK Motala
1
-
0
|
|
36
B-semi 2
|
P13
|
14:00
|
Vättervallen Plan A
Kolo
2
tmp
|
Skattkärrs IF
|
Stigtomta IF
|
Skattkärrs IF
vs
Stigtomta IF
1
-
0
|
|
37
Placeringsmatch A
|
P13
|
14:00
|
Vättervallen Plan B
Kolo
2
tmp
|
BK Ljungsbro
|
Malmslätts AIK
|
BK Ljungsbro
vs
Malmslätts AIK
5
-
0
|
|
38
Placeringsmatch A
|
P13
|
14:00
|
Vättervallen Plan C
Kolo
2
tmp
|
IFK Värnamo
|
Waggeryds IK
|
IFK Värnamo
vs
Waggeryds IK
5
-
1
|
|
39
A-semi 1
|
P13
|
15:00
|
Vättervallen Plan A
Kolo
2
tmp
|
AFC Järfälla
|
Ödeshögs IK
|
AFC Järfälla
vs
Ödeshögs IK
4
-
3
|
|
40
A-semi 2
|
P13
|
15:00
|
Vättervallen Plan C
Kolo
2
tmp
|
Stångebro United
|
Anderstorps IF
|
Stångebro United
vs
Anderstorps IF
0
-
0
|
|
41
Placeringsmatch B
|
P13
|
15:00
|
Vättervallen Plan B
Kolo
3
tmp
|
Järna SK Vit
|
Järna SK Röd
|
Järna SK Vit
vs
Järna SK Röd
0
-
3
|
|
42
Placeringsmatch B
|
P13
|
16:00
|
Vättervallen Plan C
Kolo
3
tmp
|
Katrineholms SK
|
Hjältevad Mariannelunds IS
|
Katrineholms SK
vs
Hjältevad Mariannelunds IS
2
-
3
|
|
43
Placeringsmatch A
|
P13
|
16:00
|
Vättervallen Plan B
Kolo
3
tmp
|
Malmslätts AIK
|
Waggeryds IK
|
Malmslätts AIK
vs
Waggeryds IK
0
-
0
|
|
44
Placeringsmatch A
|
P13
|
16:00
|
Vättervallen Plan A
Kolo
3
tmp
|
BK Ljungsbro
|
IFK Värnamo
|
BK Ljungsbro
vs
IFK Värnamo
0
-
3
|
|
45
B-slutspel plats 3-4
|
P13
|
17:00
|
Vättervallen Plan B
Kolo
3
tmp
|
IFK Motala
|
Stigtomta IF
|
IFK Motala
vs
Stigtomta IF
0
-
3
|
|
46
A-slutspel plats 3-4
|
P13
|
17:00
|
Vättervallen Plan A
Kolo
3
tmp
|
Ödeshögs IK
|
Anderstorps IF
|
Ödeshögs IK
vs
Anderstorps IF
1
-
2
|
|
47
B-final
|
P13
|
17:00
|
Vättervallen Plan C
Kolo
3
tmp
|
Tallboda IF
|
Skattkärrs IF
|
Tallboda IF
vs
Skattkärrs IF
3
-
4
|
|
48
A-final
|
P13
|
18:15
|
Vättervallen Plan A
Kolo
3
tmp
|
AFC Järfälla
|
Stångebro United
|
AFC Järfälla
vs
Stångebro United
2
-
0
|
|