2021-09-12
|
0
A Kvartsfinal 1
|
U14
|
09:30
|
NOBEL
Omgång
0
tmp
|
AIK
|
Järfälla HC
|
AIK
vs
Järfälla HC
4
-
2
|
|
0
B Kvartsfinal 1
|
U14
|
09:30
|
BJÖRK
Omgång
0
tmp
|
Flemingsberg IK
|
Forshaga IF
|
Flemingsberg IK
vs
Forshaga IF
9
-
1
|
|
0
C Kvartsfinal 1
|
U14
|
09:30
|
SANNE
Omgång
0
tmp
|
Färjestad BK Vit
|
Arvika HC
|
Färjestad BK Vit
vs
Arvika HC
5
-
1
|
|
0
D Semifinal 1
|
U14
|
09:30
|
ÅMÅL
Omgång
0
tmp
|
Viggbyholms IK
|
Kristinehamns HT
|
Viggbyholms IK
vs
Kristinehamns HT
2
-
1
|
|
0
E Semifinal 1
|
U14
|
09:30
|
HELMIA
Omgång
0
tmp
|
Saltsjöbadens IF
|
Värmdö Hockey
|
Saltsjöbadens IF
vs
Värmdö Hockey
4
-
5
|
|
0
F Semifinal 1
|
U14
|
09:30
|
VAL
Omgång
0
tmp
|
Kils AIK
|
Sunne IK
|
Kils AIK
vs
Sunne IK
9
-
4
|
|
0
F Semifinal 2
|
U14
|
11:00
|
VAL
Omgång
0
tmp
|
Åmåls SK
|
Spånga Hockey
|
Åmåls SK
vs
Spånga Hockey
3
-
9
|
|
0
E Semifinal 2
|
U14
|
11:00
|
HELMIA
Omgång
0
tmp
|
Filipstads IF
|
Färjestad BK Grön
|
Filipstads IF
vs
Färjestad BK Grön
2
-
9
|
|
0
D Semifinal 2
|
U14
|
11:00
|
ÅMÅL
Omgång
0
tmp
|
Leksands IF Vit
|
Haninge Anchors
|
Leksands IF Vit
vs
Haninge Anchors
6
-
1
|
|
0
C Kvartsfinal 2
|
U14
|
11:00
|
SANNE
Omgång
0
tmp
|
Stenungsund HF
|
HC Dalen
|
Stenungsund HF
vs
HC Dalen
8
-
4
|
|
0
B Kvartsfinal 2
|
U14
|
11:00
|
BJÖRK
Omgång
0
tmp
|
Partille Hockey
|
Strömsbro IF
|
Partille Hockey
vs
Strömsbro IF
2
-
1
|
|
0
A Kvartsfinal 2
|
U14
|
11:00
|
NOBEL
Omgång
0
tmp
|
HA 74
|
Kungälv IK
|
HA 74
vs
Kungälv IK
8
-
2
|
|
0
A Semifinal 1
|
U14
|
13:00
|
NOBEL
Omgång
0
tmp
|
Frisk Asker
|
AIK
|
Frisk Asker
vs
AIK
10
-
2
|
|
0
B Semifinal 1
|
U14
|
13:00
|
BJÖRK
Omgång
0
tmp
|
Bäcken HC
|
Flemingsberg IK
|
Bäcken HC
vs
Flemingsberg IK
1
-
2
|
|
0
C Semifinal 1
|
U14
|
13:00
|
SANNE
Omgång
0
tmp
|
BIK Karlskoga
|
Färjestad BK Vit
|
BIK Karlskoga
vs
Färjestad BK Vit
4
-
6
|
|
0
D Match om 3:e plats
|
U14
|
14:00
|
ÅMÅL
Omgång
0
tmp
|
Kristinehamns HT
|
Haninge Anchors
|
Kristinehamns HT
vs
Haninge Anchors
3
-
9
|
|
0
E Match om 3:e plats
|
U14
|
14:00
|
HELMIA
Omgång
0
tmp
|
Saltsjöbadens IF
|
Filipstads IF
|
Saltsjöbadens IF
vs
Filipstads IF
5
-
4
OT
|
|
0
F Match om 3:e plats
|
U14
|
14:00
|
VAL
Omgång
0
tmp
|
Sunne IK
|
Åmåls SK
|
Sunne IK
vs
Åmåls SK
4
-
1
|
|
0
C Semifinal 2
|
U14
|
14:30
|
SANNE
Omgång
0
tmp
|
Leksands IF Blå
|
Stenungsund HF
|
Leksands IF Blå
vs
Stenungsund HF
4
-
10
|
|
0
B Semifinal 2
|
U14
|
14:30
|
BJÖRK
Omgång
0
tmp
|
Hanhals Kings
|
Partille Hockey
|
Hanhals Kings
vs
Partille Hockey
3
-
1
|
|
0
A Semifinal 2
|
U14
|
14:30
|
NOBEL
Omgång
0
tmp
|
Täby HC
|
HA 74
|
Täby HC
vs
HA 74
6
-
3
|
|
0
D Final
|
U14
|
15:30
|
ÅMÅL
Omgång
0
tmp
|
Viggbyholms IK
|
Leksands IF Vit
|
Viggbyholms IK
vs
Leksands IF Vit
0
-
2
|
|
0
F Final
|
U14
|
15:30
|
VAL
Omgång
0
tmp
|
Kils AIK
|
Spånga Hockey
|
Kils AIK
vs
Spånga Hockey
3
-
6
|
|
0
E Final
|
U14
|
15:30
|
HELMIA
Omgång
0
tmp
|
Värmdö Hockey
|
Färjestad BK Grön
|
Värmdö Hockey
vs
Färjestad BK Grön
6
-
5
|
|
0
C Match om 3:e plats
|
U14
|
16:15
|
SANNE
Omgång
0
tmp
|
BIK Karlskoga
|
Leksands IF Blå
|
BIK Karlskoga
vs
Leksands IF Blå
11
-
2
|
|
0
A Bronsmatch
|
U14
|
16:30
|
NOBEL
Omgång
0
tmp
|
AIK
|
HA 74
|
AIK
vs
HA 74
1
-
2
|
|
0
B Match om 3:e plats
|
U14
|
16:30
|
BJÖRK
Omgång
0
tmp
|
Bäcken HC
|
Partille Hockey
|
Bäcken HC
vs
Partille Hockey
2
-
4
|
|
0
C Final
|
U14
|
17:45
|
SANNE
Omgång
0
tmp
|
Färjestad BK Vit
|
Stenungsund HF
|
Färjestad BK Vit
vs
Stenungsund HF
6
-
7
|
|
0
B Final
|
U14
|
18:00
|
BJÖRK
Omgång
0
tmp
|
Flemingsberg IK
|
Hanhals Kings
|
Flemingsberg IK
vs
Hanhals Kings
4
-
3
|
|
0
A Final
|
U14
|
18:00
|
NOBEL
Omgång
0
tmp
|
Frisk Asker
|
Täby HC
|
Frisk Asker
vs
Täby HC
3
-
7
|
|