Klas Ingessons Minnescup 2019
Soccer
29 - 30 jun 2019
U14 U13 U10 U8
Gameday
Class
Group
Type of game
Arena

# Time Arena Home Team Guest Team Result
6/30/2019
49 C-kvart 1 P13 08:00 Round 0 tmp Sommens AIF Sommens AIF vs Vadstena GIF 2 - 0
50 C-kvart 2 P13 08:00 Round 0 tmp Tranås FF Tranås FF vs Bagarmossen Kärrtorp BK 0 - 1
51 C-kvart 3 P13 08:00 Round 0 tmp Tranås FF 07 Tranås FF 07 vs Rimforsa IF 3 - 0
52 C-kvart 4 P13 08:00 Round 0 tmp Hjulsbro IK Hjulsbro IK vs Tallboda IF 1 - 2
53 F14 Kvart 1 F14 08:00 Round 0 tmp Kode IF Kode IF vs Hus FF 4 - 5 SO
54 F14 Kvart 2 F14 09:00 Round 0 tmp Ödeshögs IK Ödeshögs IK vs Söderköpings IK 2 - 3 SO
55 F14 Kvart 3 F14 09:00 Round 0 tmp Borens IK Borens IK vs Vikingstad SK 1 - 0
56 F14 Kvart 4 F14 09:00 Round 0 tmp Askims IK Askims IK vs Alsike IF F06 2 - 3 SO
57 B-kvart 1 P13 09:00 Round 0 tmp Tabergs SK Tabergs SK vs Jonsereds IF 3 - 2
58 B-kvart 2 P13 09:00 Round 0 tmp Gerdskens BK Gerdskens BK vs LSW 2 - 0
110 P10 P10 09:30 Round 0 tmp Ödeshögs IK Ödeshögs IK vs Skeninge IK
59 B-kvart 3 P13 10:00 Round 0 tmp Svärtinge SK Svärtinge SK vs Brämhults IK 4 - 3 SO
60 B-kvart 4 P13 10:00 Round 0 tmp Malmslätt AIK Vit Malmslätt AIK Vit vs Växjö Norra IF 3 - 2
61 A-kvart 1 P13 10:00 Round 0 tmp Ödeshögs IK Ödeshögs IK vs Sollentuna FK 0 - 3
62 A-kvart 2 P13 10:00 Round 0 tmp Vasalunds IF Vasalunds IF vs Ekhagens IF 0 - 1 SO
63 A-kvart 3 P13 10:00 Round 0 tmp BK Häcken BK Häcken vs Lindö FF 3 - 0
111 P10 P10 10:20 Round 0 tmp Tallboda IF Tallboda IF vs Täby FK
64 A-kvart 4 P13 11:00 Round 0 tmp Malmslätt AIK Svart Malmslätt AIK Svart vs Hertzöga BK 0 - 2
65 Placeringsmatch C P13 11:00 Round 0 tmp Vadstena GIF Vadstena GIF vs Hjulsbro IK 2 - 1
66 Placeringsmatch C P13 11:00 Round 0 tmp Tranås FF Tranås FF vs Rimforsa IF 2 - 1 SO
67 C-semi 1 P13 11:00 Round 0 tmp Sommens AIF Sommens AIF vs Tallboda IF 4 - 3 SO
68 C-semi 2 P13 11:00 Round 0 tmp Bagarmossen Kärrtorp BK Bagarmossen Kärrtorp BK vs Tranås FF 07 0 - 1 SO
112 P10 P10 11:10 Round 0 tmp Skeninge IK Skeninge IK vs Karle IF
69 Placeringsmatch F14 F14 12:00 Round 0 tmp Kode IF Kode IF vs Askims IK 4 - 1
70 Placeringsmatch F14 F14 12:00 Round 0 tmp Ödeshögs IK Ödeshögs IK vs Vikingstad SK 1 - 0
71 F14 Semi 1 F14 12:00 Round 0 tmp Hus FF Hus FF vs Alsike IF F06 2 - 0
72 F14 Semi 2 F14 12:00 Round 0 tmp Söderköpings IK Söderköpings IK vs Borens IK 1 - 6
73 Placeringsmatch B P13 12:00 Round 0 tmp Jonsereds IF Jonsereds IF vs Växjö Norra IF 1 - 3
113 P10 P10 12:00 Round 0 tmp Täby FK Täby FK vs Ödeshögs IK
74 Placeringsmatch B P13 13:00 Round 0 tmp LSW LSW vs Brämhults IK 1 - 2
75 B-semi 1 P13 13:00 Round 0 tmp Tabergs SK Tabergs SK vs Malmslätt AIK Vit 1 - 0 SO
76 B-semi 2 P13 13:00 Round 0 tmp Gerdskens BK Gerdskens BK vs Svärtinge SK 1 - 0
77 Placeringsmatch A P13 13:00 Round 0 tmp Vasalunds IF Vasalunds IF vs Lindö FF 5 - 1
114 P10 P10 13:00 Round 0 tmp Karle IF Karle IF vs Tallboda IF
115 P10 P10 13:50 Round 0 tmp Täby FK Täby FK vs Skeninge IK
78 Placeringsmatch A P13 14:00 Round 0 tmp Ödeshögs IK Ödeshögs IK vs Malmslätt AIK Svart 4 - 1
79 A-semi 1 P13 14:00 Round 0 tmp Sollentuna FK Sollentuna FK vs Hertzöga BK 2 - 0
80 A-semi 2 P13 14:00 Round 0 tmp Ekhagens IF Ekhagens IF vs BK Häcken 0 - 2
81 C 7-8 plats P13 14:00 Round 0 tmp Hjulsbro IK Hjulsbro IK vs Rimforsa IF 6 - 0
82 C 5-6 plats P13 14:00 Round 0 tmp Vadstena GIF Vadstena GIF vs Tranås FF 8 - 9 SO
116 P10 P10 14:40 Round 0 tmp Ödeshögs IK Ödeshögs IK vs Karle IF
83 F14 7-8 plats F14 15:00 Round 0 tmp Askims IK Askims IK vs Vikingstad SK 1 - 0
84 F14 plats 5-6 F14 15:00 Round 0 tmp Kode IF Kode IF vs Ödeshögs IK 5 - 0
85 B plats 7-8 P13 15:00 Round 0 tmp Jonsereds IF Jonsereds IF vs LSW 4 - 1
86 C 3-4 plats P13 15:00 Round 0 tmp Tallboda IF Tallboda IF vs Bagarmossen Kärrtorp BK 0 - 1
87 C-final P13 15:00 Round 0 tmp Sommens AIF Sommens AIF vs Tranås FF 07 1 - 7
117 P10 P10 15:30 Round 0 tmp Skeninge IK Skeninge IK vs Tallboda IF
88 B plats 5-6 P13 16:00 Round 0 tmp Växjö Norra IF Växjö Norra IF vs Brämhults IK 3 - 1
89 A plats 7-8 P13 16:00 Round 0 tmp Lindö FF Lindö FF vs Malmslätt AIK Svart 0 - 2
90 A plats 5-6 P13 16:00 Round 0 tmp Vasalunds IF Vasalunds IF vs Ödeshögs IK 1 - 0
91 B plats 3-4 P13 16:00 Round 0 tmp Malmslätt AIK Vit Malmslätt AIK Vit vs Svärtinge SK 1 - 3
92 F14 Plats 3-4 F14 16:00 Round 0 tmp Alsike IF F06 Alsike IF F06 vs Söderköpings IK 3 - 0
118 P10 P10 16:20 Round 0 tmp Karle IF Karle IF vs Täby FK
93 A plats 3-4 P13 17:00 Round 0 tmp Hertzöga BK Hertzöga BK vs Ekhagens IF 2 - 3 SO
94 B-final P13 17:00 Round 0 tmp Tabergs SK Tabergs SK vs Gerdskens BK 0 - 2
95 F14 Final F14 17:00 Round 0 tmp Hus FF Hus FF vs Borens IK 3 - 2
119 P10 P10 17:10 Round 0 tmp Ödeshögs IK Ödeshögs IK vs Tallboda IF
96 A-Final P13 18:00 Round 0 tmp Sollentuna FK Sollentuna FK vs BK Häcken 4 - 2
Game in progress
Game not started
Game played
Print