Småland/Östergötland Divisionsspel 2018-2019
Curling
10 nov 2018 - 24 mar 2019
Gameday
Class
Group
Type of game
Arena

# Time Arena Home Team Guest Team Result
3/24/2019
0 Division 2 Division 2 10:00 Round 0 tmp N3 Bokgalleriet N3 Bokgalleriet vs N5 Arfwidsson Edlund 2 - 9
0 Division 2 Division 2 10:00 Round 0 tmp J1 Kurtan Boys J1 Kurtan Boys vs N2 Ritzer 6 - 9
0 Division 2 Division 2 10:00 Round 0 tmp M1 Valfridsson M1 Valfridsson vs J4 Peterson 12 - 5
0 Division 2 Division 2 10:00 Round 0 tmp N4 Börjesson N4 Börjesson vs N1 The Biters 6 - 5
0 Division 3 Slutspel för uppflyttning 10:00 Round 0 tmp C3 Mattssons C3 Mattssons vs D4 Starck 10 - 10
0 Division 3 Slutspel för uppflyttning 10:00 Round 0 tmp C4 Andersson & Co C4 Andersson & Co vs D3 BALI+N 11 - 0
0 Division 3 Slutspel för uppflyttning 13:15 Round 0 tmp C4 Andersson & Co C4 Andersson & Co vs D4 Starck 5 - 3
0 Division 3 Slutspel för uppflyttning 13:15 Round 0 tmp C2 Sweeping Beauties C2 Sweeping Beauties vs D1 DK Tryck 7 - 7
0 Division 3 Slutspel för uppflyttning 13:15 Round 0 tmp C1 Mjölbyjuniorerna C1 Mjölbyjuniorerna vs D2 4son 6 - 5
0 Division 2 Division 2 13:15 Round 0 tmp N5 Arfwidsson Edlund N5 Arfwidsson Edlund vs N1 The Biters 5 - 6
0 Division 2 Division 2 13:15 Round 0 tmp M1 Valfridsson M1 Valfridsson vs V1 Karlsson 6 - 2
0 Division 2 Division 2 13:15 Round 0 tmp J4 Peterson J4 Peterson vs J2 Cederström 9 - 2
0 Division 2 Division 2 16:30 Round 0 tmp J3 Friberg J3 Friberg vs N3 Bokgalleriet 6 - 0
0 Division 2 Division 2 16:30 Round 0 tmp V1 Karlsson V1 Karlsson vs N1 The Biters 4 - 7
0 Division 2 Division 2 16:30 Round 0 tmp N4 Börjesson N4 Börjesson vs L1 Walldén 6 - 0
0 Division 3 Slutspel för uppflyttning 16:30 Round 0 tmp C1 Mjölbyjuniorerna C1 Mjölbyjuniorerna vs D1 DK Tryck 5 - 9
0 Division 3 Slutspel för uppflyttning 16:30 Round 0 tmp D2 4son D2 4son vs C2 Sweeping Beauties 0 - 8
0 Division 3 Slutspel för uppflyttning 16:30 Round 0 tmp D3 BALI+N D3 BALI+N vs C3 Mattssons 3 - 7
Game in progress
Game not started
Game played
Print