Cuponline använder cookies
Läs mer
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Ishockey
Riga
Riga
Ishockey
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher för
Center
,
U-10
Matchdag
fredag 29 mars (2019)
lørdag 30 mars (2019)
søndag 31 mars (2019)
fredag 5 april (2019)
lørdag 6 april (2019)
søndag 7 april (2019)
fredag 12 april (2019)
lørdag 13 april (2019)
søndag 14 april (2019)
fredag 19 april (2019)
lørdag 20 april (2019)
søndag 21 april (2019)
mandag 22 april (2019)
fredag 26 april (2019)
lørdag 27 april (2019)
søndag 28 april (2019)
More filters
Klass
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Grupp
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
26.04.2019
12
U-10
Group B
10:15
Volvo A
tmp
Center
Sokil - Kyiv
Center vs Sokil - Kyiv
2
-
0
30
U-10
Group B
15:30
Volvo A
tmp
Ogre Juniors
Center
Ogre Juniors vs Center
2
-
0
44
U-10
Group B
20:45
Volvo A
tmp
HS Riga 2009 White
Center
HS Riga 2009 White vs Center
2
-
3
27.04.2019
52
1/8 final
U-10
08:45
Volvo A
tmp
Pardaugava 10
Center
Pardaugava 10 vs Center
0
-
2
64
1/4 final
U-10
13:00
Akropole
tmp
Center
HS Riga 2009 Gold
Center vs HS Riga 2009 Gold
0
-
5
77
5/8 place
U-10
17:00
Volvo B
tmp
Center
HC Vipers
Center vs HC Vipers
0
-
3
28.04.2019
111
7th place
U-10
14:45
Volvo B
tmp
Center
HK Venta 2002
Center vs HK Venta 2002
3
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad