Cuponline uses cookies to improve the user experience
Læs mere
Stångebro cup 2019
Linköping HC
,
Ishockey
Linköping
Linköping
Ishockey
8 - 10 mar 2019
U 13
Start
Info
Nyheder
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Hold
Kampe
Stillinger
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Folke Filbyter Cup 2024
*Stångebro Cup 2024*
* Kallerstad Cup 2024 - en ytterzonscup!! *
Folke Filbyter Cup 2023
Stångebro Cup 2023
Kallerstad Cup 2023
*Folke Filbyter Cup 2022*
Stångebro Cup 2022
Kallerstad Cup 2022
Folke Filbyter Cup 2021
Stångebro Cup
Kallerstad Cup 2021
Folke Filbyter Cup 2020
Stångebro cup 2020
Kallerstad Cup 2020 - Elektrikern AB i Linköping
Folke Filbyter Cup 2019
Estelle Cup
LHC DamJunior Ishockey Cup by Scandic
Stångebro cup 2019
MaintMaster Kallerstad Cup 2019
CCM Folke Filbyter Cup
Välkommen till Stångebro Cup 2018
CCM Folke Filbyter Cup
Stångebro Cup 2017
CCM Folke Filbyter Cup 2016
Stångebro cup 2016
Kallerstads Cup
Estelle Cup Lucia 2015
CCM Folke Filbyter Cup 2015
Stångebro Cup 2015
Team Sportia Cup
Reebok Folke Filbyter Cup 2014
Stångebro cup 2014
Team Sportia Cup 2014
Reebok Folke Filbyter Cup
Stångebro Cup
Team Sportia Cup 2013 U10
Folke Filbyter Cup (FFC)
Stångebro Cup
TEAM SPORTIA CUP
Folke Filbyter Cup 2011
Alltransport cup
Team Sportia Cup 2011
Folke Filbyter Cup 2010
Alltransport Cup 2010
Team Sportia Cup 2010
Folke Filbyter Cup 2009
Stångebro Cup 2009
Folke Filbyter Cup 2008
Folke Filbyter Cup 2007
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Kampe for
Ulricehamn IF
,
Stångebro Cup
Kampdag
fredag 8 marts (2019)
lørdag 9 marts (2019)
søndag 10 marts (2019)
More filters
Klasse
Stångebro Cup
Gruppe
Grupp 1
Kamptype
Gruppespil
Slutspil
Hal
SAAB Arena
Stångebrohallen
Träningshallen
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
08-03-2019
4
Stångebro Cup
Grupp 1
17:30
Omgång
1
tmp
Södertälje SK
Ulricehamn IF
Södertälje SK vs Ulricehamn IF
9
-
1
7
Stångebro Cup
Grupp 1
19:30
Omgång
2
tmp
Ulricehamn IF
Tyringe SOSS
Ulricehamn IF vs Tyringe SOSS
1
-
4
09-03-2019
10
Stångebro Cup
Grupp 1
08:15
Omgång
3
tmp
Linköpings HC A
Ulricehamn IF
Linköpings HC A vs Ulricehamn IF
3
-
0
13
Stångebro Cup
Grupp 1
10:30
Omgång
4
tmp
Partille HK
Ulricehamn IF
Partille HK vs Ulricehamn IF
4
-
1
18
Stångebro Cup
Grupp 1
14:00
Omgång
5
tmp
Ulricehamn IF
Vita Hästen
Ulricehamn IF vs Vita Hästen
0
-
4
23
Stångebro Cup
Grupp 1
16:45
Omgång
6
tmp
Hanhals Kings
Ulricehamn IF
Hanhals Kings vs Ulricehamn IF
2
-
1
10-03-2019
28
Stångebro Cup
Grupp 1
09:30
Omgång
7
tmp
Ulricehamn IF
Linköpings HC B
Ulricehamn IF vs Linköpings HC B
1
-
2
29
Match om 7 plats
Stångebro Cup
11:00
Omgång
8
tmp
Linköpings HC B
Ulricehamn IF
Linköpings HC B vs Ulricehamn IF
0
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Udskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad