Cuponline uses cookies to improve the user experience
Číst více
Zäta Cup 2019
Timrå IK
,
Lední hokej
Timrå
Timrå
Lední hokej
22 - 24 mar 2019
U 10 / Pojkar & flickor födda 2009
Start
Info
Novinky
Propozice
Arény
Kategorie / Skupiny
Mužstva
Utkání
Tabulky
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Anton Lander Cup
Anton Lander Cup
Lillstrimma Cup 2024 U13
Teamsters Cup 2024 U12
Zäta Cup 2024 U10
Anton Lander Cup 2023 U12
Lillstrimma Cup 2023 U13
Zäta Cup 2023 U10
Lillstrimma Cup 2023 U13
Teamsters Cup 2023 U12
Anton Lander Cup 2022 U12
Zäta Cup 2022 U10
Lillstrimma Cup 2022 U13
Teamsters Cup 2022 U12
Lillstrimma Cup 2021 (U14)
Teamsters Cup 2021 U12
Anton Lander Cup 2021
Zäta Cup 2021
Lillstrimma Cup 2020
Anton Lander Cup 2020 - U11
Zäta Cup 2020
Lillstrimma Cup 2020
Teamsters Cup 2020
Anton Lander Cup 2019
Zäta Cup 2019
Lillstrimma Cup 2019
Teamsters Cup 2019
Zäta Cup 2018
Lillstrimma Cup 2018
Teamsters Cup 2018
Anton Lander Cup 2018
Zäta Cup 2017
Lillstrimma Cup 2017
Koneo Cup 2017
Anton Lander Cup 2017
Zäta Cup 2016
Lillstrimma Cup 2016
Koneo Cup 2016
Anton Lander Cup 2016
Zäta Cup 2015
Lillstrimma Cup 2015
Konica Minolta | Koneo Cup fd. Red Eagle Cup
Anton Lander Cup 2015
Zäta Cup 2014
Lillstrimma Cup 2014
Red Eagles Cup 2014
Anton Lander Cup 2013
Zäta Cup 2013
Lillstrimma Cup 2013
Red Eagles Cup 2013
Anton Lander Cup
Zäta Cup 2012
Lillstrimma Cup 2012
Red Eagle Cup 2012
Drömcupen 2012
Zäta Cup 2011
Lillstrimmacup 2011
Red Eagle Cup 2011
Drömcupen 2011
Zäta Cup 2010
Lillstrimma Cup 2010
Red Eagles Cup 2010
Drömcupen 2010
Zäta Cup 2009
Drömcupen
Red Eagles Cup 2009
Lillstrimma Cup 2009
Zäta Cup 2008
Red Eagle Cup 2008
Lillstrimma Cup 2008
Drömcupen 2007
Zäta Cup 2007
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Utkání mužstva pro
Timrå IK
,
Zätacupen
Hrací den
pátek 22 března (2019)
sobota 23 března (2019)
neděle 24 března (2019)
More filters
Kategorie
Zätacupen
Skupina
Gruppspel
Druh utkání
Utkání ve skupinách
Utkání Play-off
Aréna
A-Hallen (NHK Arena)
B-Hallen (Lillstrimma)
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
22.03.2019
0
Zätacupen
Gruppspel
13:15
B-Hallen
Omgång
0
tmp
Timrå IK
Östersund IK 1
Timrå IK vs Östersund IK 1
7
-
4
0
Zätacupen
Gruppspel
17:15
B-Hallen
Omgång
0
tmp
Täby HC
Timrå IK
Täby HC vs Timrå IK
5
-
3
23.03.2019
0
Zätacupen
Gruppspel
08:15
A-Hallen
Omgång
0
tmp
Timrå IK
Väsby IK HK
Timrå IK vs Väsby IK HK
3
-
6
0
Zätacupen
Gruppspel
14:15
B-Hallen
Omgång
0
tmp
Östersund IK 2
Timrå IK
Östersund IK 2 vs Timrå IK
2
-
6
0
Zätacupen
Gruppspel
18:45
A-Hallen
Omgång
0
tmp
Nälden IF
Timrå IK
Nälden IF vs Timrå IK
1
-
4
24.03.2019
0
Zätacupen
Gruppspel
08:45
A-Hallen
Omgång
0
tmp
Timrå IK
Brinkens IF
Timrå IK vs Brinkens IF
1
-
6
0
Zätacupen
Gruppspel
12:45
B-Hallen
Omgång
0
tmp
AIK
Timrå IK
AIK vs Timrå IK
10
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Vytisknout
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad